Български феномен?

  • 4 644
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 502
   За да не ви завиждат,вземете си канче с похлупак. Ама де!

# 91
  • Мнения: 54
Мнаго е ръждясало. Май скоро не е пълнено! newsm78

# 92
  • Мнения: 24 467
За заблуда е такова, да не привлича размисли и страсти. 

# 93
  • Мнения: 5 178
айде сега си премерихте и канчетата..
то ръждясало ръждясало ама я извади пачките със стотачките Simple Smile

# 94
  • София
  • Мнения: 1 891
Печовска,точно затова ти казвам,че в Хасково така живеят хората....Харчат много за дрехи и купон.
Това май важи не само за хасковлии.  Wink

   Абсолютно същото е и в Троян.  Peace Малък град, сравнително висок стандарт, нулева безработица - магазини и заведения пълни нон-стоп.

# 95
  • София
  • Мнения: 2 438
Тази тема я приемам по-скоро като източник на полезна информация, от където човек може да научи нещо и да обмени опит, отколкото като "заничане в канчето" ....

# 96
  • Мнения: 13 512
Печовска,точно затова ти казвам,че в Хасково така живеят хората....Харчат много за дрехи и купон.
Това май важи не само за хасковлии.  Wink

   Абсолютно същото е и в Троян.  Peace Малък град, сравнително висок стандарт, нулева безработица - магазини и заведения пълни нон-стоп.
откъде му е високия стандарт на Троъан? Ои два оъти в месеца ходя там и не съм забелязала подобно нещо newsm78

# 97
  • София
  • Мнения: 1 891
Мебели, керамика, търговия... Заведенията - пълни, вечер особено едва си намираш място да хапнеш някъде, нови коли... Върви в Червен бряг или Луковит, а защо не и Ловеч (хем областен град) и ще видиш разликата.  Peace

# 98
  • Мнения: 3 268
да,Троян верно е егати купонджийския град.Минава даже Хасково в това отношение.А секс се прави направо в басейна лятото,стига да е тъмно.Виждала съм го. Laughing

# 99
  • Мнения: 13 512
да,Троян верно е егати купонджийския град.Минава даже Хасково в това отношение.А секс се прави направо в басейна лятото,стига да е тъмно.Виждала съм го. Laughing

 Shockedегати, аз къде блея като ходя
Много заспал град ми се струва...

# 100
   И аз се чудя как стават тия работи с  харченето.Добре де, аз получавам 600-650лв , мъжа ми , уж е тираджия, но от 700-1000 на месец нагоре не взима.Така , имаме около 1300-1500лв месечно да речем.Имаме и кредити, но те са общо 150 лв/мес.И започват  сметките и запълването на разни дупки.Е, ако  искате ми вярвайте, но  хладилника винаги е празен, едва кретаме, никъде не ходим, дрехи и обувки не купуваме- няма начин.Свиваме перките колкото можем.А няма и няма.Ами или дупките са ни големи или  тая сума е  крайно недостатъчна да се живее.Пък не сме само ние така.Затова ми е чудно, какви са тези хора  дето от заведенията не излизат, карат лъскави коли, ядат и пият  на корем, облечени в маркови дрехи.Процесора ми взе да отказва да  го мисля...Не им завиждам, просто не схващам как е възможно, защото те и наще доходи нямат дори.Вероятно  вече са напред с жилището и колата, не правят ремонти , родителите  им помагат, та  харчат само за сметките и удоволствията. newsm78

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 19:54 от gerik

# 101
  • Мнения: 3 268
да,Троян верно е егати купонджийския град.Минава даже Хасково в това отношение.А секс се прави направо в басейна лятото,стига да е тъмно.Виждала съм го. Laughing

 Shockedегати, аз къде блея като ходя
Много заспал град ми се струва...
Иди на Чифлика през нощта,пък пак ще си говорим Laughing

# 102
  • Мнения: 12 677
И аз имам едно такова много приятно впечатление от Троян. Приятен спокоен град с хубави магазини и заведения. Но май през деня хората работят, а купонът е вечер.

# 103
  • Мнения: 13 512
да,Троян верно е егати купонджийския град.Минава даже Хасково в това отношение.А секс се прави направо в басейна лятото,стига да е тъмно.Виждала съм го. Laughing

 Shockedегати, аз къде блея като ходя
Много заспал град ми се струва...
Иди на Чифлика през нощта,пък пак ще си говорим Laughing
за Чифлика знам

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт