Български феномен?

  • 4 626
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 502
   За да не ви завиждат,вземете си канче с похлупак. Ама де!

# 91
  • Мнения: 54
Мнаго е ръждясало. Май скоро не е пълнено! newsm78

# 92
  • Мнения: 24 467
За заблуда е такова, да не привлича размисли и страсти. 

# 93
  • Мнения: 5 178
айде сега си премерихте и канчетата..
то ръждясало ръждясало ама я извади пачките със стотачките Simple Smile

# 94
  • София
  • Мнения: 1 890
Печовска,точно затова ти казвам,че в Хасково така живеят хората....Харчат много за дрехи и купон.
Това май важи не само за хасковлии.  Wink

   Абсолютно същото е и в Троян.  Peace Малък град, сравнително висок стандарт, нулева безработица - магазини и заведения пълни нон-стоп.

# 95
  • София
  • Мнения: 2 433
Тази тема я приемам по-скоро като източник на полезна информация, от където човек може да научи нещо и да обмени опит, отколкото като "заничане в канчето" ....

# 96
  • Мнения: 13 512
Печовска,точно затова ти казвам,че в Хасково така живеят хората....Харчат много за дрехи и купон.
Това май важи не само за хасковлии.  Wink

   Абсолютно същото е и в Троян.  Peace Малък град, сравнително висок стандарт, нулева безработица - магазини и заведения пълни нон-стоп.
откъде му е високия стандарт на Троъан? Ои два оъти в месеца ходя там и не съм забелязала подобно нещо newsm78

# 97
  • София
  • Мнения: 1 890
Мебели, керамика, търговия... Заведенията - пълни, вечер особено едва си намираш място да хапнеш някъде, нови коли... Върви в Червен бряг или Луковит, а защо не и Ловеч (хем областен град) и ще видиш разликата.  Peace

# 98
  • Мнения: 3 268
да,Троян верно е егати купонджийския град.Минава даже Хасково в това отношение.А секс се прави направо в басейна лятото,стига да е тъмно.Виждала съм го. Laughing

# 99
  • Мнения: 13 512
да,Троян верно е егати купонджийския град.Минава даже Хасково в това отношение.А секс се прави направо в басейна лятото,стига да е тъмно.Виждала съм го. Laughing

 Shockedегати, аз къде блея като ходя
Много заспал град ми се струва...

# 100
   И аз се чудя как стават тия работи с  харченето.Добре де, аз получавам 600-650лв , мъжа ми , уж е тираджия, но от 700-1000 на месец нагоре не взима.Така , имаме около 1300-1500лв месечно да речем.Имаме и кредити, но те са общо 150 лв/мес.И започват  сметките и запълването на разни дупки.Е, ако  искате ми вярвайте, но  хладилника винаги е празен, едва кретаме, никъде не ходим, дрехи и обувки не купуваме- няма начин.Свиваме перките колкото можем.А няма и няма.Ами или дупките са ни големи или  тая сума е  крайно недостатъчна да се живее.Пък не сме само ние така.Затова ми е чудно, какви са тези хора  дето от заведенията не излизат, карат лъскави коли, ядат и пият  на корем, облечени в маркови дрехи.Процесора ми взе да отказва да  го мисля...Не им завиждам, просто не схващам как е възможно, защото те и наще доходи нямат дори.Вероятно  вече са напред с жилището и колата, не правят ремонти , родителите  им помагат, та  харчат само за сметките и удоволствията. newsm78

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 19:54 от gerik

# 101
  • Мнения: 3 268
да,Троян верно е егати купонджийския град.Минава даже Хасково в това отношение.А секс се прави направо в басейна лятото,стига да е тъмно.Виждала съм го. Laughing

 Shockedегати, аз къде блея като ходя
Много заспал град ми се струва...
Иди на Чифлика през нощта,пък пак ще си говорим Laughing

# 102
  • Мнения: 12 669
И аз имам едно такова много приятно впечатление от Троян. Приятен спокоен град с хубави магазини и заведения. Но май през деня хората работят, а купонът е вечер.

# 103
  • Мнения: 13 512
да,Троян верно е егати купонджийския град.Минава даже Хасково в това отношение.А секс се прави направо в басейна лятото,стига да е тъмно.Виждала съм го. Laughing

 Shockedегати, аз къде блея като ходя
Много заспал град ми се струва...
Иди на Чифлика през нощта,пък пак ще си говорим Laughing
за Чифлика знам

Общи условия

Активация на акаунт