И още нещо

  • 2 274
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 140
Аз също мисля че държавата се подиграва с нас.Като се започне от актуалната тема за безплатните опити инвитро и се стигне до еднократна помощ, майчинство и детски.Докато депутатите не помислят за нас винаги ще има демографски срив и само циганите ще раждат.Ще станем циганска държава.

# 31
  • Мнения: 6 274
Те се подиграват с нас.
Ако с теб се подиграват, какво да кажа аз ???
И всички, които като мен са родили третото си дете и са взели за него най - малката възможна сума, в сравнение с първо и второ дете...
Нещастна държава, това е положението....

# 32
  • Мнения: 6 274
....Докато депутатите не помислят за нас винаги ще има демографски срив и само циганите ще раждат.Ще станем циганска държава.
Моля, моля...
Някои от нас НЕ СА циганки...
Не слагай всички под общ знаменател...
  Naughty

# 33
  • Мнения: 140
Джуличка,като казах че ще станем циганска държава не исках да обидя никого.Аз съм бременна ИНВИТРО и теглих кредит и двата пъти.За това казах че държавата трябва да помисли за нас.Иначе ако мога аз също бих родила две и повече деца.За да постигна мечтата си затънах в заеми и кредити защото продължавам да давам доста пари и сега.Не знам дали следиш въпроса със инвитрото който се обсъжда сега,и как депутатите се подиграват с такива хора.ЕТО ТОВА ИСКАХ ДА КАЖА..В никакъв случай не съм искала да обидя някого.

# 34
  • Мнения: 6 274
Радвам се за теб, дано да имаш толкова дечица, колкото искаш...  Hug
Естествено, че следя въпроса с инвитрото - дано всичко стане така, както трябва да бъде, а не разни олигофрени да се подиграват с нещастието на хората...
Но някакси се почувствах тъпо, защото това не е първото мнение, че щом имаме толкова деца, едва ли не сме цигани...
Лека бременност и леко раждане ти желая...
  Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Срока е 1 година , а парите са 250 лв

# 36
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
миличка ив, желая ти по-спокойна и лека бременност. не се ядосвай толкова... особено щом за теб няма значение колко е майчинството. иначе какво толкова 250 лв. - това си е 1/3 от избора на екип  Laughing
сумата е ок, само се ядосвам от печата върху гърба на акта за раждане. много глупаво е, че го правят.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 22:40 от mishka_moja

# 37
  • Мнения: 826
Стига песимизъм момичета Rolling Eyes. Все се чувстваме подиграни, омерзени и прее*ани Stop  За недоволните - приемете тази еднократна помощ, като подарък или почерпка за благодарност от държавата. Моето бъдещо дете или аз ще се радваме на подарък за 250лв. Peace

# 38
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
Стига песимизъм момичета Rolling Eyes. Все се чувстваме подиграни, омерзени и прее*ани Stop  За недоволните - приемете тази еднократна помощ, като подарък или почерпка за благодарност от държавата. Моето бъдещо дете или аз ще се радваме на подарък за 250лв. Peace
  bouquet поздрави за този постинг, искам да се присъединя. и ние с моето дете се зараджахме, купихме подаръци за всички около нас...

# 39
  • Мнения: 165
миличка ив, желая ти по-спокойна и лека бременност. не се ядосвай толкова... особено щом за теб няма значение колко е майчинството. иначе какво толкова 250 лв. - това си е 1/3 от избора на екип  Laughing
сумата е ок, само се ядосвам от печата върху гърба на акта за раждане. много глупаво е, че го правят.


Абе не че не ми трябват пари-на кой не му трябват,но знам че все сме ощетени и съм на принципа да не чакам никой да ми даде а да си ги изкарам сама.Който не работи не трябва да яде"-така е в България.

# 40
  • Мнения: 860
Тези 250лв зада ти ги дадът едвали не ти искат и ДНК тест. Толкова формалности че просто ти се отщява вече да ги чакаш. Бях потресена от документ в които пише че детето е мое и аз съм му майка?! ShockedА кои да му е?!
Много книги много писания за нищо процедурата е много тромава и сумата ДА! малка е.
А тези 35 лв. са нищо!!!Отново подигравка с майки те. Аз нямам детски и няма и да имам защото надвишаваме с 100 лв изисквания доход-Е моето дете не е ли Българче?! Много сложна тема  и не съм съгласна с примирението- Ето на държавата ти дава "подарък" за това че си родила!?
Да си задържи "подаръка", но да  осигури сигурността на децата и семействата им.
А не премиера да излиза и да казва имало увеличение с 70% - прах в очитена слепите!Тези 70% се оказват 40 лв ConfusedСмешници.

А ние сме в правото си да сме недоволни и да искаме повече и повече! Затова а избрани и са в Парламента...

Цитат
Ооо, я стига ревали! Подигравали се! Не е ли срамота, толкова много неща се направиха за майчинството и все недоволни?

А да мълчим ли???Недоволните са много и има защо!


Но ние сме си виновни щом гласуваме за тези ще търпим техните правила и закони!

# 41
  • Мнения: 1 428
Аз взех 200 лв. около 1 месец след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт