Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 6

  • 64 539
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

# 16
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Момичета,весело изкарване на празниците!
Повече семейни моменти на всички!
А за нашите мъже-безаварийно пътуване!
Целувки за всички от топлите страни Hug

# 17
  • Мнения: 9 436
Момичета да ви се похваля-от вчера си имам мъж!Дойде си най-после.Бях се отчаяла че ще съм сама по празниците!Весело посрещане на новата година!!!  bouquet

# 18
  • Мнения: 133
Добре дошла при нас кристал и честито ти мъж!



Весели празници на всички!



Честит имен ден на всички,празнуващи!

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 13:51 от tina_elena

# 19
  • Мнения: 1 030
Весели празници на всички, само здрави и радост да ви спохождат занапред!
Аз да се похваля - моят спря да пътува, вече се прибира всяка вечер, макар и късничко! Слезе от камиона и почна работа в Булсатком, ходи по монтажи и като има работа изкарва долу - горе колкото с камиона!

# 20
  • Мнения: 4
 :santa2   ВЕСЕЛА КОЛЕДА!-и от мен
Отдавна не съм писала тъй като нашият тате си е у дома ,но след празниците смята да се връща. Шефът му беше обещал БГ-БГ,но сега се отмята и се налага да замине за около 3, 4 месеца , а на нас не ни е никък изгодно. Обмисляме и вариант да напусне , но до сега не си е търсил работа , а са тепърва да го прави - май ще се поозори.С хубавите неща бързо се свиква.
Коледа е ,а на Коледа се случват чудеса ,но май сме били непослушни.

# 21
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
но май сме били непослушни.

И ние, и ние!Да свършва по-скоро и дай Боже една по-добра година да дойде!

# 22
  • Мнения: 40
Ехеееееееееей момичета аз тъкмо да кажа,че темичката ни позацикли и вие каква скорост само сте набрали Hug А що се отнася до слушането,явно и ние се нареждаме сред непослушните Embarassed Не стига ,че мъжо цял месец нямат курсове (добре че Гого е още малък и подаръците все пак са по- скромни),не стига че ни вдигнаха лихвите по кредита,ами да ви се оплача нашите ни дойдоха на гости за празниците и баща ми ,явно от вълнение ли,от умора ли ,получи през нощта пристъп - така и не разбраха точно какво е, ама щеше да стане лошо, добре че бяха от бърза помощ хората.После аз се разболях - няколко дена и сега просто нямам търпение да я изпратя вече тая година.Аман от каръщина,искам и на моята улица да изгрее слънце Mr. Green Оплаках ви се,сега ще спя спокойно,а на вас ви пожелавам едно весело изпращане на тая година  Hug

# 23
  • Мнения: 1 715
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

# 24
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Честита Нова 2009 година!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 296
Честита Нова 2009 Година на всички!!!

# 26
  • Мнения: 23

честита 2009 г
дълголетие и здраве на всички

# 27
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Момичета, на всички ви желая през новата година здраве и по-често семействата ви да са в пълен състав. И аз се нареждам във вашата група - мъжът ми замина само за три месеца на работа далеч и ..... така вече пета година. Добре, че може да си идва по-често, ама пак ми се струва много времето, през което сама се боря тук (отговарям за двама тийнейджъри, трима пенсионери + едно куче)

# 28
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добре дошла , YanaDG!

Моя мъж го изпратих привечер на самолета и живи и здрави към 20 часа трябва да кацне в Жирона.  Hug

Лека вечер.   bouquet

# 29
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Добре заварили! И моят мъж ще поеме нататък - той е в Барселона. Но засега все още мога да му се порадвам няколко дни.

Общи условия

Активация на акаунт