Ще има Бг вариант на "Страх". Бихте ли участвали?

  • 18 255
  • 338
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 891
Ето пък кои са се записали за участие
http://www.monitor.bg/article?id=183496

# 61
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Олеле, пак Здравко.  Whistling ooooh! То ясно, че още не са го одобрили, ама голямо желание има момчето да е в светлината на прожекторите.  Laughing
Кандидатурите на Рачков и Игнатова ме радват много!  Peace
Донсита, ако го изберат за участник, да се похвалиш, ей!  Wink  bouquet

# 62
  • sf
  • Мнения: 10 197
Мъжо днес беше на финален кастинг. Карали го да яде южноамреиканска плоска хлебарка  Mr. Green
а дали ще участва ще се разбере по-натам.

# 63
  • Мнения: 11 607
Мъжо днес беше на финален кастинг. Карали го да яде южноамреиканска плоска хлебарка  Mr. Green
а дали ще участва ще се разбере по-натам.

Вярно? Ако не е тайна - изял ли я е? Дано е на финала!

# 64
  • sf
  • Мнения: 10 197
не е тайна- изял е е, даже ми вика"ако не искаш да ме целуваш, ще те разбера"  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 4 753
 Донсита, от ония съскащите ли бе  Shocked
 И не мисля че е коректно кастинга да включва ядене на каквото и да е...То в такъв случай за другите риалита да не казвам какво трябва да ги карат да правят Confused

 Щото то какво се получава...Лапай тая гадина и стискай зъби, а пък на изпроводяк за успокоение лафа Ще ви се обадим да ви съобщим дали сте одобрен Подигравка направо ooooh!

# 66
  • sf
  • Мнения: 10 197
Ми май не е била от съскащите.
а иначе, може би с яденето на гадостите им е било по-лесно да отсяват кандидатите. Ние и двамата не очаквахме да има такова изпитание.

# 67
  • Мнения: 4 753
Хм, че то нали баш на състезанието става ясно кой може и кой не. Те сега като изберат кандидатите да са всичкоядящи, много ще е спорен финала  Laughing

# 68
  • Мнения: 90
и моя беше на кастинг днес  Laughing той пък чак сега научил,че наградата е 15 хил. Laughing ама не му и пука ,де ,важното е купон да става.И беше възмутен - деца,по на 20-на год,с майка си,сестра си и цялата рода - на кастинг  Joy иначе на кастинг и то на предаване с такъв характер ,като Страх ...

# 69
  • София
  • Мнения: 1 891
Браво на мъжете ви!
Да не пропуснете да ни информирате,когато се появят!  Whistling
Аз гледах едно интервю и наистина обещаха да не дават на кастинга задачи с ядене на гадости.
Вероятно наистина не са открили друг начин за отсяване.  Rolling Eyes
Инак тези,публичните личности май без кастинг ще минат,защото ще участват в благотворителни епизоди.
Да почва вече...  Grinning

# 70
  • Мнения: 4 785
Ако някой оттук се класира, да свирка да издам как се ядат гадости без /или почти без/ да им усещате вкуса  Mr. Green Аз както казах бих ги изяла не е проблем, но не и за 15 000 лв. Та така и така няма да участвам, поне да помогна  Crazy

# 71
  • Мнения: 11 607
Ако някой оттук се класира, да свирка да издам как се ядат гадости без /или почти без/ да им усещате вкуса  Mr. Green Аз както казах бих ги изяла не е проблем, но не и за 15 000 лв. Та така и така няма да участвам, поне да помогна  Crazy

Смяташ ли,че ще те оставим на мира, ако не го споделиш с нас?

Казвайте за близки и познати, които ще са в Страх да викаме и агитираме за тях.....

# 72
  • Мнения: 59
Каквато и да е паричната награда НЕ бих участвала.Изпитвам панически страх от разните насекоми,които може би ще ме карат да ям. Sick

# 73
  • Карлово
  • Мнения: 4 667
Аз както казах бих ги изяла не е проблем, но не и за 15 000 лв. Та така и така няма да участвам, поне да помогна  Crazy
Кажи моля те, че да науча моите хора да ми ядат манджите. Praynig

# 74
  • sf
  • Мнения: 10 197
на мен пък ми трябва ,за да ям манджите на свеки  Joy

Общи условия

Активация на акаунт