Ще има Бг вариант на "Страх". Бихте ли участвали?

  • 18 237
  • 338
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 388
Не. Дори не бих го гледала. От 120 съществуващи фобии ( поне така ми се чу по телевизията ) аз имам поне 140. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 4 785
Попринцип бих. Всичко ми е въпрос на психика - що да не ям хлебарки...примерно. Ако по нашите географски ширини ядем шкембе и чревца с удоволствие, то в американския ги дават за ядене на гадости. Ако в Индия нагъват скакалци с удоволствие, то ние сме на друга вълна.... Заслужава си заради тръпката, но пък за 15 000лв..... ще пропусна.  Mr. Green Няма да намеря цифра време мъж, който да иска да ме целуни, сегашния ше избяга далееееч, далеч.... и накрая няма да мога да си купя поне хубава кола /втора употреба разбира се/. Въобще не ми е оферта.  Whistling

# 47
  • Мнения: 4 435
Не ме е страх да вися, да ходя по парапети, да съм във вода,на дълбоко и всякакви други неща. Но се ужасявам само от мисълта че ще ям гадости, че ще ме покриват примерно с мишки,змии и т.н. Така че, не бих участвала. Наградата е малка, но като се има предвуид че в чужбина е 50хил.долара,нормално.
Хубавото е че за първи път ще се прави някъде в чужбина. Значи екипа на Маги се е постарал много, за да им имат такова доверие.Браво за което.

# 48
  • Мнения: 4 785
А всъщност с тая малка награда има и един огромен плюс. Даже 2. Първият е, че щом е толкова малка, то ще заснемат няколко епизода поне, а втората е, че ще участват хора, които са там заради тръпката - за 15 000 не знам кой ще отиде заради парите.... пък това гарантира много добро шоу. Аз така си мисля.

# 49
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
не, не бих участвала. имам толкова много страхове, че само 3 изпитания не ще са ми достатъчни Mr. Green. а и парите са малко Whistling

# 50
  • Мнения: 36
Аз пък си мисля, че и парите са важни! Не може да ти вземат силите за някакви си 15 000лв. в Big Brother нищо не правеха по цял ден, а наградата им 10 и повече пъти по-голяма. Колкото до участниците да не стане само като "хванати в изневяра".... Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 9 192
НЕ!Дори докато ядат гадости някога не мога да издържа на гледката и превключвам на друг канал .





 Peace подкрепям те с 5 ръце

# 52
  • Мнения: 2 960
Интересно ще ми е да го гледам.Не бих се "навила" в никакъв случай.Вярно е ,че 15 000 не са нищо  за такова изпитание.

# 53
  • Мнения: 16
И 200 бона да ми дадат не бих яла гадости...а за 15 000, всъщност и от вкъщи не бих излязла за такова шоууууу.

# 54
  • Мнения: 49
Приятелят ми уж прати някакъв имейл веднага като чу, но му се видя доста съмнителна тая работа... след като нямаше идея какво да им пише освен едно аз искам да участвам  Laughing

Ако е като американския Страх, не виждам как може да ви се струват малко 15000 за 3 дена, пък било то и с ядене на някоя и друга буболечка... И аз лично не си представям която и да е бг телевизия да пусне няколко минутно шоу, в което да дават по 50 000, че и повече. От къде да дойдат всички тези пари   newsm78

А аз не бих участвала, защото съм си ужасно страхлива  Naughty

# 55
  • Мнения: 264
Не бих участвала. Просто може да ми се пръсне сърцето от СТРАХ, докато гледам тези гадини, камо ли да ги пипам и ям. Confounded Confounded Confounded

# 56
  • Мнения: 686
Даже много искам да участвам,но нямам физическата подготовка да се справя със състезанията.Ако бях малко по-слаба и тренирана със сигурност бих се записала,независимо от наградата.Това е любимото ми предаване!

# 57
  • Мнения: 11 607
Категорично НЕ!

# 58
  • sf
  • Мнения: 10 156
И мъжът ми е с голям мерак да участва. Не заради парите, а заради тръпката и проверка на способностите.
Прати им мейл, написа си името и кратки данни за себе си. Вчера му поискаха актуални снимки.

# 59
  • Мнения: 637
Не. Страх ме и съм гнуслива Sick

Общи условия

Активация на акаунт