Ще има Бг вариант на "Страх". Бихте ли участвали?

  • 18 236
  • 338
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 581
 Не бих участвала, защото съм страшно гнуслива и неиздръжлива физически.Даже ми е гадно да гледам такива предавания.

# 31
  • Мнения: 4 915
Не. Гнус ме е от хлебарки - да ги настъпя дори, камо ли да ги ям.  Crazy От други гадинки нямам страх.

Но ако има изпитание да ме затворят в нещо тясно и малко под вода и да трябва да се измъквам - направо съм умряла.  Mr. Green Това ми е представата за най-кошмарно усещане.  Crazy

Иначе ще гледам предаването  с интерес и уважение към смелостта на участниците.  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 5 173
Не.
спомням си 1 епизод, в к ги караха да ядат кравешки муцуни, с космите Sick. Ааа, мерси.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 524
 Sick Не - просто няма как да спечеля - ще върна още в началото при вида на ястията.

# 34
  • Мнения: 95
някой записа ли се за този кастинг? защото ме интересува какво изпратихте като данни-просто в целия сайт на нтв няма и грам обяснение  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 58
Не бих участвала в "Страх" , ставам само за зрител  Joy Да ме карат да ям хлебарки и други гадости МЕРСИ  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 378
НЕ! Много съм гнуслива и само като ги видя тия гадинки да ги ядат и ми се повръща.

# 37
  • Мнения: 37
НЕ!Дори докато ядат гадости някога не мога да издържа на гледката и превключвам на друг канал .



Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 22:45 от Тия

# 38
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Току що казаха по НТВ , че наградата е 15000 лева.  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 8 114
Току що казаха по НТВ , че наградата е 15000 лева.  Joy

точно това щях да пиша и аз, голям смях, майтап ли си правят? Joy Joy

# 40
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ГолЕма подиграФка си направиха с тая незначителна сума.  Thinking
А колко гадуси трябва да изтърпят учасниците..... Sick

# 41
  • София
  • Мнения: 8 114
Мразя да го казвам, ама българска работа ще е българския Страх Wink

# 42
  • Мнения: 164
Не,не всичко бих направила за пари! Whistling

# 43
  • Мнения: 2 229
Ще ми е интересно да го гледам (дано не го направят тъпо, както повечето бг варианти на такива предавания), но не бих участвала - не толкова заради гадостите за ядене, но много ме е страх от високо и не си представям да правя нещата в 1 и 3 кръг, там все трябва да се ходи я над някоя пропаст, я по перваза на някоя висоооока сграда. Mr. Green

Дано не е нагласено..

# 44
  • Мнения: 2 908
И аз се притеснявам повече от високото,отколкото от гадостите,страх ме е от високо,от друго не.Например да вървя по тънка връв над блоковете....ужас,ще умра от страх.

Общи условия

Активация на акаунт