Ще има Бг вариант на "Страх". Бихте ли участвали?

  • 18 240
  • 338
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не, и то не защото ме е страх, а ме е гнус  Sick
Помня, че веднъж ги караха да вадят нещо с уста от огромен басейн пълен с кръв  Sick Бляк, бляк, бляк!
Няма пари които да ме накарат да ям свински тестиси, жива жаба и други подобни гадории от менюто  Naughty

# 16
  • Мнения: 101
И аз не бих, ама моя мъж не го притесняват змиите или пък хапването на гадорийки, като се има предвид, че съм го виждала как си хапва жив охлюв  ooooh!. Още сега отивам да го навия. А някой знае ли повече подробности за кастинга, аз изобщо не съм видяла анонса.   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
Не бих участвала, не само задари яденето на гнусотии  Sick , хич не ме бива в спортовете  Blush , но ще ми е интересно да го гледам.

# 18
  • Мнения: 97
Дано изберат подходящ водещ.да се закача с участниците,да ги бъзика,но и да показва че и той не се страхува.
 не,не бих участвала - страхливка съм и съм гнуслива. не ставам

# 19
  • София
  • Мнения: 3 880
нее, адски гнуслива съм Crazy

# 20
  • Мнения: 959
Дано изберат подходящ водещ.да се закача с участниците,да ги бъзика,но и да показва че и той не се страхува.
 

Доколкото си спомням, водещият на американският Страх, в едно предаване каза, че всички тези изпитания с яденето и може би и други той ги е правил. Май било изискване някакво.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Мъжа ми каза,че иска веднага да се запише! SickГовори сериозно! ooooh!Някой знае ли подробности,да иде човека на кастинг.
Аз немога да ги гледам,а не искам да си представя да съм на тяхно място.Никога и никакви пари,немогат да ме навият.И не бих гледала милото да яде хлебарки или тестиси от бивол.... Sick #Crazy
Но щом иска да се жертва за семейното благосъстояние-прав му път,с него съм. Mr. Green
Сериозно,дайте подробности,не намирам нищо на сайта на нова. Peace

# 22
  • Мнения: 4 734
Пустинно цвете, ето това намерих Желаещите да изпробват себе си могат да изпращат кандидатурите си за участие на адрес strah@ntv.bg или на телефон 02/94 333 47.
.
В средата на януари започват снимките на световния формат „Страх”, който ще бъде излъчен по „Нова телевизия” в началото на пролетта на 2009 г.

 А кастингът вече е започнал от вчера.
 Успех на мъжо ти и моя е навитакис Mr. Green

# 23
  • Мнения: 212
Добър апетит на всички бъдещи участници:)
Наистина си трябва смелост Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Kasidy, Hug

# 25
  • Мнения: 738
И аз не бих участвала, но мен ме притеснява, че не изглеждам добре на камера Mr. Green
А наградата няма да е повече от 50 бона, все пак става въпрос за 30 минути, не за 3 месеца в къща примерно. И не печелят от смс-и.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 891
Мразя влечуги и бубулечки!  Naughty
Други да ходят!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 734
 Аз пък не вдявам как от 17-ти тече събипане на мераклии, а кастинга видите ли вече бил започнал. Демек всеки изявил желание за участие се допуска до кастинга ли  Rolling Eyes
Пустинно цвете, пиши какво е станало с мъжа ти ако се обади  Laughing

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Не не бих. И не защото много ме е страх. Ако трябва да направя определените неща и ще взема наградата няма проблем. Ама като знам, че мога да изтърпя всичките гадости и пак да не съм победител... не ми се ще да се чувствам прецакана. Виж в Сървайвър бих участвала, че ако не взема наградата поне ще се забавлявам, ще видя хубави места, ще пътувам и все пак си е приключение.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 116
Никакви пари не могат да ме накарат да участвам с Страх. За мен това с яденето на биволски тестиси и очи от крави е Sick Но пък бих участвала в Шеметна надпревара, но това е друга тема

Общи условия

Активация на акаунт