Отговори
# 15
  • Мнения: 530
Днес д.к. беше в яслата  при Ицко снимали ги за рег. телевизия .Гледах ме ги одеве в седем голям смях падна .Ицко доста си поплакал не очастваше в танца -реве после и като трябваше да си сяда на столчето като му дадоха подаръка пак рев.Отпред на сцената иска човека не в публиката.
Лека на всички отивам да раздавам правсъдие в децката нещо не могат да разделят.

# 16
  • Мнения: 361
И аз мисля да спретна сладките,ама нямам формички.Ще си самоподаря преди празниците Hug

Ееееееееее,Илиянка,супер.Късметлиика съм си,ама май половината късмет е от теб Heart Eyes

И аз нещо на последък прейалявам с яденето-днес сутринта 3 сухи пасти,наобед 3 сухара с майонеза,сега 3 банички на Белла,от витите и половин йенско със сух таратор.Шоколадите дето ги ям всеки ден не се броят Embarassed

Хайде,отиваме на баня Party

# 17
  • Мнения: 660
Ох стига за манджоре говорихте,че аз едвам се удържам от 2 седмици да не ям сле 20 часа вечерта,от 7 месеца почти спазвам този режим да не ям вечер,ама напоследък само вкусотии пред очите ми и направо ще се побъркам Animal Pig Animal Pig Animal Pig..Дори моя преди малко донесе 3 парчета плодова пита,че майка му имала рожден ден и почрпила и той си хапна 2 те,но мойто си го скрих в хладилника за утре... Crazy Twisted Evil
Айде отивам да си хапвам мандаринки и портокали,само това ми е позволено вечерта Wink

# 18
  • Мнения: 65
Теди, честит Рожден Ден!
Бъди много обичана и щастлива!

Бързо оздравяване на всички болнички дечица и майки!
marieta, поздравлиния още веднъж! Галка, чудесна питка!Тези красоти отгоре са без мая нали?
Вит. Д не давам от март месец. Фонтанелата ни е малка като на Йована -колкото монета от 10 ст.
Сега по телевизията коментираха, че депутатите са се възнаградили за Коледа с премии.....наглост. Направо са се преработили, та и наградка си дават!

Нашите думички - тати, мами, баба, даду/ дядо/,  папи/ храна/, та / лампа/,   бея /беля/,   тао / чао/, дай,  не-е-е/ това последното се крещи обикновено/.
Ира, изглеждаш много добре!Усилията ти да си във форма определено си струват!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 738
Заглавието е прекрасно също като вкусотийките на Мариетка! Mr. Green Hug  bouquet

За ядене не ми се говори,че аз май ям най-много от всички  ooooh!какъв глад ме е налегнал не е за разправяне Confused ама нищо де.....празници идват после ще чистим това-онова Rolling Eyes Mr. Green

Галка,видях погачата.......... невероятна е! Hug  bouquet

Витамин Д давам по 1 капка всеки ден от месец!
Фонтанелата ни се затвори скоро.........знам,че е добре между 1 г.  и 1,6 месеца! Peace


За тези които чакат пари от НОИ да кажа:На 22 и 23 ще бъде изплатено майчинството  за ноември и декември месец! Party

# 20
  • Мнения: 223
Мариета, чудесна си. Може ли един въпрос, който предполагам, че си обсъждала,  - как правиш бялата глазура точно. Аз имам една къща, подарена ми в Англия и довлечена до тук от мен. Блатовете са готови и изрязани. Само трябва да се слепят с карамелизирана захар и да се украси с бялата глазура и бонбонките.
Благодаря ви за отговорите за вит. Д. Понеже аз съм непостоянна с даването на медикаменти много гузно се чувствам, когато му давам вит. Д през 4 дни и клеева тинктура през 3. Фонтанелата на Явор отдавна е затворена, т.е. леко е вдлъбнато, но твърдо. Аз мисля, че от значение е това колко голяма е била фонтанелата при раждането. На Явор беше колкото 20 стотинки и не е чудно, че е затворена.
Тони(френско), аз мисля, че е абсолютно нормално децата ти да проговарят много по-късно, заради чуждоезиковата среда, в която растат.  Но пък ще са много умни, защото мозъкът им работи на бързи обороти - нали ви казвах, че Умберто Еко казва, че бъдещето е на децата-билингви.  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 258


И аз запис за новата темичка!СТРАХОТНО ЗАГЛАВИЕ!  bouquet

Димяни ,аз чакам парички от ной!Дано си права че ще ги изплатят на куп,че много се поохарчих тия дни.За приятелки,за семейството,за децата на приятелките подаръци ooooh!Ужас!
Фонтанелата на човечето е напълно затворена Peace

И честит рожден ден на Теди!

# 22
  • Мнения: 287
Marieta ,обожавам те! Heart EyesТоку-що разгледах снимките на кулинарните ти произведения!Ти си вълшебница! HugПоздравявам те за наградата!  bouquet  Завидях на цялото ти семейство ,че живеят с теб.  Flutter А Адриан  ящен ли е?Мислех си ,че при толкова красиво поднесена храна няма как да не проядеш. eatЛъчката нали е злояд и ми убива желанието да му правя вкусотийки  Tired ,но пък онзи ден ми яде от палачинките-това е голям напредък. Party
И аз да питам-от какво е глазурата на къщичката?

Тони(френско), аз мисля, че е абсолютно нормално децата ти да проговарят много по-късно, заради чуждоезиковата среда, в която растат.  Но пък ще са много умни, защото мозъкът им работи на бързи обороти - нали ви казвах, че Умберто Еко казва, че бъдещето е на децата-билингви. 
Тиги ,ще взема да се полаская- аз и брат ми сме билингви ,но това ни струваше големи мъки в началните години в училище. ooooh! Аз съм проговорила чак на 3 години-до тогава съм абсорбирала двата езика (руски и български).Но съставяйки изречение съм използвала и двата езика ,защото баща ми е трябвало да ми говори само на български ,а майка -само на руски.Аз въобще не осъзнавах ,че говоря на българо-руски.Връзвах изречения от рода:Пачему аз трябва да изхвърля мусара?Не хочу ям сега. и т.н. Mr. Green
Тони(френско) ,мъжа ти българин ли е? По-големия разбойник как проговори?Може би при толкова различни езици малките няма да се бъркат така. newsm78
Анаморф ,ако си поръчала вече водата -ще ти я доставят.Само трябва да се разходиш до пощата.  tiptoe
Хайде ,Лека нощ и от мен
 lovekiss 1countingsheep

# 23
  • Мнения: 65


Добро утро!
Да ви е лек и спорен деня!

# 24
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

Влизам, за да ви почерпя за рожденния ден на порасналото ми момче  Heart Eyes Днес става на 8 години  Grinning Заповядайте:


Хубав ден   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 3 271
mentina , Честит рожден ден на голяяямото ти момче Hug Hug Hug!!!
Да ти е е живо и здраво, и много да се гордееш с него!

Да, вчера са видяхме с Марти и Шоши в аптеката - ужас..на какви места се срещаме ooooh!. Аз съм болната - от събота ме мъчи една суха кашлица и ходих за поредните лекарства да купвам Whistling.Иначе да чукна на дърво децата са добре- на Лази давам всяка сутрин да пийне клеева тинктура и сребърна водичка и така заминава, а на Ирката и ги бъркам в сока за деня. Иначе стагам малко по малко багажите за празниците - за Коледа заминаваме в Плевен при мама и тати Blush. Там ще им оставя и децата за Новогодишните празници - ние сме решили с мъжа ми да идем някъде с приятели.
Абе, мацки идвали ли сте скоро до Джъмбо.....ама, че лудница Shocked Shocked Shocked #Crazy #Crazy #Crazy, вечер даже има и полиция да въвежда ред ooooh!. Тоя народ е полудял. Отиваме оная сутрин с една съседка в 10ч (тогава отварят), ама то дет се вика не можеш да се разминеш от народ, ужас..и грабят ли грабят...а разправят , че имало криза Sunglasses .
Е, азми това е за сега около нас, дет се вика нищо ново и интерсно, отивам да оправям Ирка и да се стягам ,че не сме взели още 1-2 подаръка - ще се опитам да се бутам и аз в Джъмбо ooooh! в 10ч.
Айде лек ден от нас Hug

# 26
  • Мнения: 660
Ментина,Честит рожден ден на порастналото ти момче,да е здрав,силен и ученолюбив и послушен разбира се :peace :
Кроки аз си взех вчера сребърна вода от Скай Сити по съвет на Лулу,на която и благодаря също за инфото,но и тая да дойде няма да я върна,чакам и нея Peace... По колко милиграма може да давам на Алекс за деня да пие от нея newsm78. И аз ще пия също,че имунитета ми е спаднал.
Дано днес не вали дъжд да излезем,че вчера цял ден малкото не си е показвало носа навън...
Ох зимата много скука,лятото по цял ден бяхме по улиците,паркове,такъв кеф беше,сега като затворници,много я мразя тази зима,докато я избутаме има още много... Outta Joint
Айде оставям Ви за малко Hug

# 27
  • Мнения: 530
Ментина Да ти е жив и зрав малкия мъж и много да те радва и слушка.

# 28
  • Мнения: 1 554
Ментина да ти е жив и здрав сина Hug  bouquet

Илианка,снощи в 11 и 30 като ти прочетох поста за шоколада и хукнах към денонощния Mr. Green Crazy

още ли я влачим тази сребърна вода,аз знам ,че не трябва да се прекалява с нея,особено в носа,защото води до загубване на обонянието Peace

# 29
  • Мнения: 222
Добро утро!

Ах, какви почерпи само, от сутринта даже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мерси за кафенцето!
Ментина-да ти е здраво синчето и хиляди радости да ти носи!
За апетит няма да говоря-и аз с в числото на хапващите, но се ограничавам, защото ще започна пак да качвам килца.
Жужка-защо не пробваш някои бабешки рецепти за кашлица, аз не вярвам на тези сиропи и хапчета изобщо? Бързо да се оправяш!
Весел, хубав ден на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт