изписване от ясла по никое време

  • 10 223
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 113
Трябва ли да се чувстваме виновни /аз и другите майки от съответната ясла/ за решението на нашата директорка  newsm78

# 76
  • Мнения: 3 216
Трябва ли да се чувстваме виновни /аз и другите майки от съответната ясла/ за решението на нашата директорка  newsm78

Хм,други неща си писала в началото на темата. Да беше казала преди това ,че не искаш да се включиш ,че се притесняваш от гласността.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 19:39 от kremena

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Хм,други неща си писала в началото на темата. Да беше казала преди това ,че не искаш да се включиш ,че се притесняваш от гласността.
Кремена, момичето си е опекло работата, можеше госпожата друго да реши ако я беше чула по ТВ-то. Ти вместо да спасяваш света си помисли дали да не се ограничиш до решаването на твоя проблем.

# 78
  • Мнения: 113
Трябва ли да се чувстваме виновни /аз и другите майки от съответната ясла/ за решението на нашата директорка  newsm78

Хм,други неща си писала в началото на темата. Да беше казала преди това ,че не искаш да се включиш ,че се притесняваш от гласността.



Писах-да,но нещата се обърнаха  на 180 градуса
А на страница 4 или 5 писах,че оставаме в яслата-още преди ти да се включиш в темата!ДА СИ ЧЕЛА!

# 79
  • Мнения: 113
Хм,други неща си писала в началото на темата. Да беше казала преди това ,че не искаш да се включиш ,че се притесняваш от гласността.
Кремена, момичето си е опекло работата, можеше госпожата друго да реши ако я беше чула по ТВ-то. Ти вместо да спасяваш света си помисли дали да не се ограничиш до решаването на твоя проблем.

БЛАГОДАРЯ!

# 80
  • град Русе
  • Мнения: 78
Zorka, защо ми се струва, че вече много пъти излизаш от рамките на добрия тон?! И то към хора, които са имали добро отношение към теб, и с проблеми, които са сходни на твоите.  Thinking

# 81
  • Мнения: 3 216
Варна си е Варна
Тази наредба трябва да важи за всички населени места
Според мен не трябва да се търси обяснение от отговорниците на яслите,а от самото МИНИСТЕРСТВО НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО,измислило тази глупост
Сама съм безсилна-ако се съберем пове4е майки............


Темата сьм я чела много много пьти. Откликнах на апела ти ,свьрзах се с теб. А ти- навря се в шубраците ни лук яла, ни лук мирисала. И много добре си спомням думите ти,че си си оставила детето в яслата се бележка от педиатьра,че е е болно,за да може да остане и ,че си постоянно в напрежение,защото директорката ти е казала,че щом майките на новите деца започнат да предявяват претенции ще ви изпише Outta Joint. И това сьщото го каза и на журналистаката Outta Joint

# 82
  • Мнения: 3 695
Zorka, защо ми се струва, че вече много пъти излизаш от рамките на добрия тон?! И то към хора, които са имали добро отношение към теб, и с проблеми, които са сходни на твоите.  Thinking
Точно така е - изключително груба и невъзпитана потребителка, може би леко комплексирана и поради това се нахвърля върху останалите. Thinking
А сега като си е решила проблема и вече не й пука за другите.  Whistling

# 83
  • Мнения: 113
Между другото,оставаме в яслата-поне засега

# 84
  • Мнения: 3 216
Между другото,оставаме в яслата-поне засега

И като ви изхвьрлят другата седмица  или по-другата какво правите? вече сама не знаеш какво искаш.

# 85
  • Мнения: 113
Zorka, защо ми се струва, че вече много пъти излизаш от рамките на добрия тон?! И то към хора, които са имали добро отношение към теб, и с проблеми, които са сходни на твоите.  Thinking
Точно така е - изключително груба и невъзпитана потребителка, може би леко комплексирана и поради това се нахвърля върху останалите. Thinking
А сега като си е решила проблема и вече не й пука за другите.  Whistling

Кой кого обижда сега  newsm78
Нито съм била груба и невъзпитана потребителка,нито съм си нахвърлила за нещо върху останалите-така че спри да обиждаш.....

# 86
  • Мнения: 113
Между другото,оставаме в яслата-поне засега

И като ви изхвьрлят другата седмица  или по-другата какво правите? вече сама не знаеш какво искаш.

пак ще намеря някакво решение на проблема
а ти какво постигна с изявлението си дотук,а newsm78

# 87
  • Мнения: 113
и не ми е ясно защо,ако ще ме нападаш,не го правиш на ЛС-другите не са длъжни да ни четат

# 88
  • Мнения: 3 216

пак ще намеря някакво решение на проблема
а ти какво постигна с изявлението си дотук,а newsm78

Е като ще си намираш решение на проблема защо беше нужо да занимаваш целия форум с него? Да пишеш,че си сама,че си безсилна?...
hahaha Joy hahaha

За това което сьм постигнала до тук-сама ми доказа,че не си ти човека ,който заслужава някакви обяснения. Стига ми това,че майките от нашата ясла са доволни.

# 89
  • Мнения: 113
да-вече не съм заинтересована,но не мисля,че е редно другите да ме нападат затова,че съм решила проблема си

Общи условия

Активация на акаунт