Нашата АПРИЛка Кенга стана мама на ангелчета

  • 9 271
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 123
Момичета, много благодаря за подкрепата. Всяка дума топли сърцето ми- мойто и това на таткото. Аз знам, че дечицата ми са добре и чистите им душици си играят някъде. А за една майка няма нищо по-важно от това децата й да са добре. На нас ни е много тежко, но ще се справим. Вие ще сте първите, на които ще се похваля със следващата ни точка. Тогава вече ще сте се преместили в родени, но тъкмо ще ми помагате със съвети. Малко ми е кофти, че ви занимавам с лоши мисли сега, защото трябва да сте спокойни и да се радвате на бремеността си. Наистина е малко тъжно, когато вече коремчето е празно, затова се радвайте на всеки ден от бременността си. Прегръщам ви...

# 61
  • Мнения: 8
Момичета, много благодаря за подкрепата. Всяка дума топли сърцето ми- мойто и това на таткото. Аз знам, че дечицата ми са добре и чистите им душици си играят някъде. А за една майка няма нищо по-важно от това децата й да са добре. На нас ни е много тежко, но ще се справим. Вие ще сте първите, на които ще се похваля със следващата ни точка. Тогава вече ще сте се преместили в родени, но тъкмо ще ми помагате със съвети. Малко ми е кофти, че ви занимавам с лоши мисли сега, защото трябва да сте спокойни и да се радвате на бремеността си. Наистина е малко тъжно, когато вече коремчето е празно, затова се радвайте на всеки ден от бременността си. Прегръщам ви...

ако моя коментар те е засегнал ,моля те прости ми .......поклон пред силния ти дух

# 62
  • Мнения: 541
подкрепяйте се много с мъжа си,само вие двамата знаете какво ви е,и един съвет-скърбете на воля и не бързайте да се опитвате да се върнете към живота.
ако имаш нужда от нещо,когато и да е, пиши

# 63
  • Мнения: 123


ако моя коментар те е засегнал ,моля те прости ми .......поклон пред силния ти дух


 Не съм се засегнала въобще. Дори ми се струва, че вдигнах много шум... Всъщност съм за друг подфорум, но все пак трябваше да споделя с вас. По-бързо се връщайте към темите за бременността, защото април скоро ще е тук.

# 64
  • Мнения: 172
 Кенга    много съжалявам Sad Sad Sad  Бъди силна мила, и ти и мъжът ти, бъдете много силни. Прегръщам ви!

# 65
  • Мнения: 67
Аз влизам сравнително рядко във форума, но чувствам по своему всяка една тук близка до мен и съм съпричастна към радостта и (за съжаление) мъката на всяка жена тук, защото ние всички имаме нещо общо, което ни свързва- предстои ни да станем майки...
Искам да изкажа моите най-искрени съболезнования за загубата ти, Кенга Hug. Не мога да те утеша, за болката ти няма утеха, знам само, че единствено времето е способно да приглуши скръбтта в сърцето ти. Вярвам, че ти ще станеш майка на прекрасно бебенце, просто може би Господ е решил, че това ще е твоят кръст в живота и ти е отредено да преминеш през тази болка. Бъди силна, вярвай в себе си и всичко ще дойде на мястото си. Аз вярвам, че в Коледната нощ стават чудеса- затова ти пожелавам да получиш отново чудото, което ще те направи истински щастлива!

# 66
  • Мнения: 24

 Flowers Rose Flowers Rose за ангелчета на Кенга
Когато аз загубих бебето си мин.г, лекарката ми каза: "Когато Бог затвори една врата, отваря две нови". Тогава не чувах какво ми говорят, но след време думите й изплуваха в съзнанието ми. Тогава аз не исках да оставам у дома дълго с близките си - щом се погледнехме, избухвахме в плач. Предпочитах да съм сред по-далечни познати.
Всеки намира своя начин да продължи напред, Кенга, сигурна съм, че и ти ще намериш своя.
Но винаги ще помним...
Hug

# 67
  • Мнения: 13
Скъпа Кенга изкам и аз да изкажа моите искрени съболезнования към теб и семейството ти, бъди силна и вярвай, че след всяко зло идва и нещо много по-добро newsm51
Желая ти само добри неща да ти се случват от тук на татък  smile3525

# 68
  • Мнения: 309
Кенга, мила, много съжалявам за случилото се, всички сме съпричастни към мъката ти!Знай че ние всички много те обичаме и сме с теб!!!Бъди силна и вярвай в доброто!Доброто за теб идва от всички страни и от всеки!!!Всичко ще бъде наред!!! Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 1
 Cry много съжалявам за теб, Кенга...искрено ти съчувствам! Аз вярвам в това, че нищо не е случайно. Забелязала съм, че в живота винаги има баланс- след всяко зло идва добро и съм убедена, че твоите хубави мигове тепърва предстоят. Така, че твоето щастие те очаква оттук нататък, бъди готова да го посрещнеш!!!  bouquet 

# 70
  • Мнения: 6
 smile3518 newsm45 Weary мн съжалявам за теб.Но ти пожелавам да бъдете мн силни,да се обичате и да се подкрепяте.Вярвай те че от сега ще ви очакват само хубави моменти.

# 71
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Мила кенга много съжалявам за тази загуба. Даже не знам какво мога да кажа. Цял ден събирам сили да вляза за да споделя мъката. Мога  само да се моля да събереш сили и да се справиш с болката си. Бъди силна и не се страхувай от това което ти предстои в живота  newsm17

# 72
  • Мнения: 14
Кенга,миличка не знам какво да ти кажа,просто едвам виждам,клавиатурата от сълзите си и ми е страшно мъчно за това което си преживяла newsm45 newsm45 newsm45Не знам дали има нещо случайно в тоя живот,но днес мн си харесах едно ангелче в магазин за украси и си го купих.Нека мъката ти скоро е заместена с радостта на едно хубаво ангелче в коремчето ти newsm17

# 73
  • Мнения: 169
Кенга, мойте  най- искренни съболезнования.Думи- не мога да намеря подходящи,но искренно вярвам че на Коледа стават чудеса и се сбъдват желания:pray: Praynig Praynig Praynig
прегръдки

# 74
  • Мнения: 568
Няма думи ,които могат да се справят с болката в такъв момент,за съжаление само времето ще успее.И въпреки това искам да изкажа моите искрени съболезнования .Кенга не ти пожелавам аз съм сигурна ,че ще се справиш.От думите ти личи ,колко силен и благороден човек си.Вярвам ,че скоро ще имаш това което толкова много заслужаваш.

Общи условия

Активация на акаунт