Нашата АПРИЛка Кенга стана мама на ангелчета

  • 9 270
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21
Кенга, толкова съжалявам да науча за тази ужасна загуба. Искрено страдам за твоите дечица и напълно те разбирам какво преживяваш. Аз също загубих моите близначки съвсем наскоро - на 5.12 се родиха в 25 г.с., вече без сърдечен ритъм. Болката е ужасна, неописуема и няма лек. Да, може би ще имаме други деца, уви - шанса да са пак близнаци е нищожен. И все пак нищо няма да ни върне или замени отлетелите ангелчета. Плачи, майчице, ще плача и аз заедно с теб. Дано успееем да изплачем мъката и болката си поне малко .... Hug

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 347
 Hug Hug Hug Hug
Много ми е мъчно... цял ден съм навън по лекари, в леглото с болки...и накрая като влязох вечерта да ви видя как сте.... Нямах сили да напиша каквото и да било, разстроих се много... Преди няколко дни разбрах и за друга мама от априлките загубила бебчето си, ето сега отново...  Cry Cry Cry
Сън не ме хваща... кокоря се в тъмното...
Кенга,  Hug Hug Hug

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 347
Петя_П  Hug Hug Hug
Ужасно съжалявам милички  Cry Cry Cry

# 78
  • Мнения: 7 114
Кенга,  no no newsm45.
Дано скоро твоите две момиченца да открият златния град и да бдят над теб и татко им. 

# 79
  • Мнения: 65
Кенга и Петя_П,  Hug  Hug  Hug
Колкото повече се замислям над нещастието да загубиш неродените си деца, толкова повече започва да ме обзема гняв за тази несправедлива шега/постъпка на съдбата и на Господ.
Силно, силно се надявам и се моля никоя друга мама да не преживее това, което вие сте преживели. Пазете се момичета! Нека оптимизмът и силата не ни напуска до края!
Желая на страдащите мами да посрещнаст с новата година нова радост в дома си и повече никакви загуби, никаква болка.

# 80
  • Мнения: 123
Не искам да ви се бъркам, но може би е по-добре да се започне нова темичка- по-оптимистична, а тази да отплува...
Прегръщам ви и вярвам, че всичко ще бъде наред с вас до Април Praynig

# 81
  • София
  • Мнения: 243
Kenga,Petq-p съжалявам искрено за загубата ви.
В този момент на веселие едва ли е възможно да почуствате истински Коледата и Рожденство Христово,но както Витлеемската звезда е оповестила за раждането на Бог,аз мисля,че в навечерието на Коледа всички искрени пожелани мечти и най-силни желания се сбъдват ако идват от дъното на сърцето ти и една звезда изгрява специално за да изпълни това мечтание.
Аз това ще  си пожелая за вас на тази Бъдни вечер!....
Дано и други мами го пожелаят истински в тази свята ноща,за да се сбъдне по-бързо вашата съкровена мечта да гушкате бебенца догодина или малко след следващата Нова година.
Съжалявам искрено за загубата и на двете ви.
Flowers Rose #Puppy dog cry

# 82
  • Мнения: 12
кенга , толкова много да искам да ти кажа и да те успокоя, но нещо като буца ми е заседнало в гърлото    newsm45 newsm45 newsm45  ,през цялото време съм се страхувала от това , не го пожелавам на никого , силно се надявам всичко да се оправи и възможно най - скоро да се появи новата точица    bouquet

# 83
  • Мнения: 581
Съжалявям за случилото се. Кенга, мисля че си права. аз прочетох цялата тема всичките 6 страници и всеки пише едно и също нещо. Исками се по бързо да се изпишат 20 страници и утре вече всеки да се похвали с нещо по- добро. Сега като гледам какво пишите всички няма да пиша нищо ново, да разказвам и други такива , ще изчакам всичко да отшуми и тогава ще се включа повече. Кенга, вярвам най- искрено, че другия път ще можеш да ни се похвалиш не с едно а с две бебета. Вярвай и бъди силна.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 529

 Мила Кенга приеми моята майчинска прегръдка,нека взема част от твоята мъка дете. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 85
  • София
  • Мнения: 231
Не бях влизала  един ден  и  исках да видя как сте и дали  специално Кенга и Дрийм Уиш са  се отбивали и дали са добре.
  Като видях новата тема  и  прочетох заглавието...такава мъка  рядко ме е заливала...не мога да спра да плача от  половин час...толкова ми е мъчно ...
Моите  най-искрени и  поднесени с цялото ми сърце съболезнования към теб мила Кенга !

# 86
  • Мнения: 8
Не искам да ви се бъркам, но може би е по-добре да се започне нова темичка- по-оптимистична, а тази да отплува...
Прегръщам ви и вярвам, че всичко ще бъде наред с вас до Април Praynig

поклон до земята пред силния ти дух!
От сърце ти желая да получавваш в пъти по - силна любов и много скоро ще бъдеш възнаградена....На добрите учиници ,съдбата подняся и трудни задачи.Колкото и налудничаво да звучи,ти имаш чиста карма ,начина по който устояваш ,поне това,което виждам ме кара да мисля ,че е така.Едва ли ти се четат лекции и проповеди ,но зад всяка злина ,стои нешо добро .....в мъката си понякога сме слепи за знаците на природата ,но това може и да е било предпазен бушон за двойно по-голяма мъка.....
Спирам до тук,защото и това едва ли ще ти помогне.....а ти ни даде пример,какво е силна жена.
Обичай с цялото си сърце, любовта побеждава ...

# 87
  • Мнения: 5
КЕНГА еи така като чета и не ми излиза нещо от главата мисля,че ще бъдеш в списъка на бъдещи априлки 2010 да не казвам и по-рано ,нали знаеш ,че каквото има да става то ще стане и ние нищо неможем да променим ,така че горе главата може би както казва и маги бог те е предпазил от по-голяма мъка
Вземай се в ръце ти и мъжлето ти и след 6 месеца сте отново вие ЖЕЛАЯ ВИ ГО ОТ ВСЕ СЪРЦЕ
Макар че това се случи с теб те моля отвреме на време да ни навестяваш защото ти ще си останеш една от нас
НЕСТРАДАЙ ПРЕКАЛЕНО ДЪЛГО! Hug Hug Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 582
Съболезнования и от мен, Кенга  Cry Виждам, че си силна и такава трябва да бъдеш! Място за отчаяние няма  Naughty И аз съм преживяла загуба и знам, че само светлия поглед напред и куража ще помогнат. Вярвай и гледай напреди всичко ще бъде наред  Praynig

# 89
  • Мнения: 78
Не исках и аз да продължавам да бъркам в раната, но просто не мога да остана безучастна...Мила Кеnga, толкова, толкова много съжалявам за загубата ти! Знам, че каквото и да напиша, няма да бъде достатъчно, но все пак искам да знаеш, че наистина всички сме с теб, преживяваме го с теб и болката изгаря сърцата ни!Продължавай да вярваш в доброто, остани силна и съм сигурна, че Господ ще те възнагради! Прегръщам те силно, макар и да не се познаваме, с теб съм в този труден момент...

Общи условия

Активация на акаунт