КГБ = Клуб на Готините Баби - 54

  • 19 050
  • 389
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 263
Уф, тая вечер съм с ужасно главоболие, пих хапче и си лягам да си почина за утре, не че няма да е пак ден като другите...
 И ние ще сме си вкъщи, отказах поканата на брат ми да празнуваме с тях във Варна - не ми се ходи заради един ден. Почти всяка година празнуваме с комците, но тая година така решихме.
Лека нощ на всички, да се наспите добре и утре да имате сили и желание да се приготвите  за посрещане на Новата година! Hug





       

# 376
  • София
  • Мнения: 16 035
Диди, лека нощ!
Аз съм полуумряла от глад. Чакам си диването да се прибере в 22.00, да разходи кучето и тогава да вечеряме.

# 377
  • Мнения: 3 036
Ехо,тук съм дружина!
Ваканция ли ?!
Да ама не!
Веднага хукнахме към Загорето.Там опяхме прасето Гошко- нарязахме сланината,пръжки,стопихме маста,месото и кокали в торбички и в неделя на Габрово.
Великата тайфа реши че Н.Г.ще е у нас и аз два дена чистя и хвърча по пазаруване.
Салатите са направени ,милото е на банкет и аз сядам с чаша вино да ви изчета.
Първо
Хо-Хо- Хо Весела Коледа и да сте ми живи и здрави всички.
Все така весели ,общителни и задружни.
Сега кажете къде и какво съм изпуснала?

# 378
  • София
  • Мнения: 16 035
Деси, добре дошла.

# 379
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Деси,ДОБРЕ СИ СЕ ПОЯВИЛА!Не си изпуснала много,но спокойно можеш да се върнеш назад.
Аз утре ще ходя да пазарувам и да направя последен опит да взема майка си у нас.Само дето и брат ми после трябва да дойде у дома - нещо,дето на Тодорчо хич не му арадисва,ама ....ще видим!Майка ми все още ходи,подпирайки се по стената и мога да си представя как ще "ошета" и наготви за утре вечер!Много ми се иска да си я взема ,дурма Тодор да мърмори,че още една печка трябвало да пали!
Та такива работи у нас.Иначе свато си играе с Криско (той и без това по-рядко го вижда,а ожида за него като всеки дядо),Тошо вече спи,че беше първа смяна и е станал в 4,а аз избягах за малко ,за да съм при вас!Но ще ви пожелая ЛЕКА НОЩ и то без картинка този път,че нямам време.Лека вечер на всички!

# 380
  • София
  • Мнения: 1 740
     Добър вечер!  Днес се прибрах рано,приготвих вечерята и начупих орехи за баклавата.Утре ще продължа,а сега се чудя какво да бъде менюто за новогодишната вечер.Имам пържоли,свински бут и ребра,пилешки пържоли и суджук.Но не мога да измисля-капама ли,с топено сирене и сметана ли,на скара ли...Питам ги мойте,но не ми отговарят.Дайте идея!Вие какво ще готвите?
     Зиче,зетя е от Гоце Делчев.На наговите родители бях на гости.Македонците са много топли и сърдечни хора.
     Мони,Габи и Мими,видях ви снимките и ме е яд,че не съм била с вас.Дано през 2009г. да се съберем всички поне веднъж.
     Таине,радвам се,че се появи.По това време цъфтят плесените и някои алергии се активизират.


     Хей, Деси, къде си бе душко,разтъжихме се за теб!

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 22:04 от baba iaga

# 381
  • София
  • Мнения: 16 035
Яге, нали съм мързел - купих пържоли, мариновах ги и утре ще  ги опека. Руска салата и снежанка, имаме картофи за фритюрника, трушия. За тази вечер бях купила пиле на грил, но Пламен наготвил зелен боб с месо и пилето - утре ще го затоплим в микровълновата. Ани ако иска сега бутче, може да хапне.
Десерт - има сладолед, плодове, руло.
От толкова неща - направи капама. Ама дали ще я ядат твоите хора? Или свинско със зеле и другото на скара - каквото обичат. И да не казват - нали знаеш какво обичат, дайствай.
Янке, лека нощ. Вземете ги при вас за празниците майката и брата. От понеделник както почнеш у-ще иди ти при нея и така постепенно ще закрепне жената.

# 382
  • Мнения: 7 387
                  ЛЕКА И МЕКА,БАБЕТКИ КОКЕТКИ!!!

                  И да ви подсетя КОЙ ДА ВИ ПОМАГА утре за празника!!!  Laughing

# 383
  • Мнения: 4
Здравейте дружина.
Мими радвам се че се прибра без проблеми.
Я кажи как можа да пуснеш тези снимки.
Да плашим КГБ еле баба ти Мони4ка. Laughing Laughing Laughing Laughing Joy Joy Joy Joy
Момичета в деиствителност сме по хубави бабетки с Мими. Joy Joy Joy
А Габи си е младичка за нея нямам думи.
Но снимките не са толкова важни , важно е приятелството.
Аз самата се радвам че се запознах на живо с Мими един разкошен човек и приятел.
Лека нощ приятелки.  bouquet  bouquet  bouquet

# 384
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Само да допълня:На мен сватови са ми донесли един куп мезета!
Децата купили картофки за фритюрника,а ние утре ще купим пържолките и ще направя сърмите,съответно баницата и питката.А,пропуснах,жената на свато  е направила баклава,та...дръж се 31виииии!Ще се освинимммммммм!

# 385
  • София
  • Мнения: 1 740
      Спи ми се ,ще ви оставям. Лека нощ и приятни сънища!

# 386
  • София
  • Мнения: 16 035
Освинването продължава на всякъде. След  Ивановден ще купувам Редуктил.
Лека нощ на всички.

# 387
  • тук и там
  • Мнения: 312
Лека нощ и от мен!
Лягам си,че съм капнала вече от пътуване,чистене пране,пазаруване за един следобяд.Въпреки,че ще сме сами с дедо утре ще си направим баница,руска салата,сърмички,пържолки.Ще наблегнем по вече на мезета,ще си пийнем и гледаме телевизия в новогодишната нощ.
Мони,благодаря за топлите думи и много точно го каза, важно е приятелството, а не как изглеждаме в определени моменти.
Аз много си ви харесвам с Габи и всички ще се уверят в това напролет.
Мале докато пиша три нови отговори.
Лека нощ  и спокойни сънища.

# 388
  • Мнения: 577
Оххххххх много сте ми сладки-целувам ви всички.......как една от вас не ми е по-на близо ...
Лека от мен  Hug

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Заповядайте в новата новогодишна тема .

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360252.0

Общи условия

Активация на акаунт