Движение на българските майки ПЛОВДИВ-19 тема

  • 15 939
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 83
 Simple Smile здравейте и от мен.

аз ще дойда в дома към 16.30, с диджея ще се ориентираме направо към залата .
няма да нося багажи, малка почерпка ще взема само - никога не е излишна смятам  Wink

основно искам да се запознаем, и впоследствие ще стане ясно за вбъдеще как да съм полезна повече.

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
monikam_1 , рождения ден ще се празнува в столовата. Ако все още няма никой от нас, попитайте, децата веднага ще ви насочат Grinning

# 227
  • Мнения: 134
Прекарах чудесно(Не,че това е важно....но се страхувах,че ще ми е тягостно и неловко),
Разбира се,че важното е децата да са си прекарали весело и да са се почувствали обгрижени и щастливи.
Вече час след празника съм като в транс....получих толкова много усмивки и топлина,но дадох ли достатъчно...?
Чувствам,че съм получила много повече отколкото успях да раздам-Благодария, на майките,който ми позволиха да се преобщя,Благодаря на децата,който са толкова щедри на внимание и любов а искат и получават несравнимо по-малко в замяна.
Ще се опитам да им се реванширам!

# 228
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
момичета децата са прекрасни  newsm51
толкова жизнени, толкова весели, беше старохотно преживяване Благодаря!
bugaboo детето на което ти изпрати подарък се оказа невероятен сладур
подаръка много му хареса, а явно е любимец на един от големите батковци, защото
успяваше да парира всички опити на другите да го взамат за да го разгледат  Simple Smile
момичета видях че снимате, ако качвате снимки, моля поизрязвайте част от мен ако случайно
сте ме хванали , че ще запълня снимката с моите килца  Joy

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Силве, радвам се че децата са ти харесали и се почувствала добре сред тях Hug Надявам се и останалите момичета да са почувствали същото.antom , Silvana i Eva и нейната приятелка, 4erna perla  , monikam_1  , ICE_89    bouquet  bouquet  bouquet

Малко отчет:
Почерпка: газирани напитки
натурални сокове
банани
пуканки
вафли
кроасани
баклавички
сладки
соленки
шоколадови бонбони
рула
торта
6 подаръка за рождениците
балони
дрехи
10 бр. витамини Марсиянци.
И специалното участие на дисководещия.   bouquetБлагодарение на него видяхме много щастливи деца. Танцуващи, пеещи, такива народни хора и сертакита не бях виждала скоро.

пп. Ако съм пропуснала нещо, моля добавяйте.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 09:23 от mili.m

# 230
  • Мнения: 371
 Баклавичките харесаха ли ги децата? antom,  имам още 2 или 3 чанти с дрехи. Утре ще отида да ги взема от една приятелка и ще ти се обадя

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Не съм се и съмнявала, че отново ще зарадвате децата и ще създадете невероятна атмосфера. Радвам се, че и вие и децата сте прекарали чудесно. Другия път и аз ще се включа, дай боже.  Продължавайте всички в същия дух.  Peace

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Баклавичките харесаха ли ги децата? antom,  имам още 2 или 3 чанти с дрехи. Утре ще отида да ги взема от една приятелка и ще ти се обадя
Всичко им хареса на децата Peace

# 233
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
и баклавите и дрехите и подаръците и всичко.........  Hug
тези дни ще съм малко ангажирана, но веднага щом намеря пролука Marise ще ти звънна за да се разберем
за дрехите които си събрала, а да не забравя ръкавиците се изчерпаха до последно, даже не стигнаха thumbsup

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Сигурна бях, че тържеството ще мине страхотно. Браво, момичета   bouquet Съжалявам, че нямах възможност да присъствам и много ми е домъчняло за децата.
А за хората току-така не вярваме, искаме снимки, искаме снимки  newsm44
antom, Шакир си го знам аз, и на мен ми е любимец  Heart Eyes Много се радвам, че си е харесал подаръка.

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Браво момичета,    smile3501 купона е станал, децата го заслужават !

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
А за хората току-така не вярваме, искаме снимки, искаме снимки  newsm44
Снимков материал ще чакаме от Черна перла. Но хора имаше. Grinning За първи път такова оживление на дансинга. Хванаха се почти всички деца. Такова дълго хоро, как не се измориха. Ние една по една окапахме, ама ела ги виж децата. Играха и сертакита, въобще евала на дисководещия  bouquet

# 237
  • Мнения: 371
а да не забравя ръкавиците се изчерпаха до последно, даже не стигнаха thumbsup
Колко ръкавички трябват? В къщи е такава лудница, че не мога да намеря нищо. Имам бегъл спомен, че май има още някъде скрити из шкафовете.Ще ги потърся и ако имам  ще ти ги сложа при другите дрехи. Много се зарадвах, че децата са харесали дрешките и баклавите. Така ми беше притеснено. Е, сега ми олекна. Hug

# 238
  • Мнения: 2 577
Пак да изразя благодарност към мамите от Асеновград и Моника за помощта, която оказват на семействата от Памидово и Семптември Hug

Благодаря на всички ви , момичета!
Чета, добре сте си изкарали на рождения ден - супер! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 21:02 от Луда Яна

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, заповядайте снимките http://www.snimka.bg/album.php?album_id=339100&pid=10424735 Паролата на ЛС.
За съжаление са малко и с лошо качество, но не е като без хич. Черна перла    bouquet

Marise , ръкавиците не стигнаха за половината от момчетата. Всички искаха. Ако намериш нещо, да знаеш че ще саа добре дошли.

Яна за 8-сем годишното момче сме приготвили нещата. Черна перла ще ти го изпрати Peace

Общи условия

Активация на акаунт