Движение на българските майки ПЛОВДИВ-19 тема

  • 15 936
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 577
Миленче, много се радвам! Hug

# 241
  • Мнения: 371
Marise , ръкавиците не стигнаха за половината от момчетата. Всички искаха. Ако намериш нещо, да знаеш че ще саа добре дошли.
Ръкавички за всички ще има/ добре, че беше мама да ми каже къде съм ги скрила/ Има при мен 50бр. ръкавички за момчетата/ кафяли и т.сини/ и още 5бр. жълти ръкавички за момичета. То ние сме се запасявали, запасявали та чак презапасявали Mr. Green

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Още 20-сетина ще са напълно достатъчни Peace

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Личи си, че е било голяма веселба  Simple Smile
Сега още по-горчиво съжалявам, че не успях да дойда. Децата са много пораснали и изглеждат добре.
Черна перла, тортата, както винаги, е страхотна   bouquet

# 244
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
много са си хубави снимките
Черна перла   bouquet браво

# 245
  • Мнения: 475
Къде са снимките ? newsm78

# 246
# 247
  • Мнения: 302
Толкова са ни хубави дечицата..........отново весели и прекрасни Simple Smile
Браво на всички, които помогнаха за поредния рожден ден! newsm51
Аз днес най-вероятно ще ходя до А-д и ще мина да оставя багажа в дома.

Време е да се разберем и нещо за Калофер newsm78, то ще дойде пролет, докато занесем зимните дрехи Crazy

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Относно Калофер, а и за другите места, аз от сега нататък мога да предприемам пътуване само в сряда и през почивните дни.

# 249
  • Мнения: 302
Днес бях в А-д, видях се с някои деца, занесох им зимни якета, блузи, маратонки, сушоар, списания.
Страшна мизерия е в този дом..... но, за тази година май се предвижда бутане на тези сгради и строене на нова, това ми го казаха децата, учителката там не беше съвсем наясно, знаеше, че ще има ремонт, но какъв точно не знаеше. Така че, преди да се прави украсяване на детските стаи, ще трябва да се говори с директорката в какво ще се състои ремонта. Децата определено искат да ходят на разходка в П-в, на кино, на театър, в природонаучния музей и т.н.
Ето малко снимки от днес:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=339668
Паролата я пращам на mili.m

Ако искате тази сряда да ходим в Калофер.

# 250
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
мили може ли паролата на mamaT

# 251
  • Мнения: 475
аз не можах да видя и другите снимки искам и двете пароли

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Днес занесох на Marise играчките за детската градина в Изгрев. Тя пък ми даде една дрешки и 2 торби с ръкавици - 30 чифта бежови унисекс и 5 чифта жълти за момиченца  Simple Smile Ако се запътите нанякъде, да знаете, че ръкавичките са в мен.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 12:50 от bugaboo

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Лелеее колко са пораснали дечицата в Асеновград  Laughing
Момичета -  Hug страхотни сте, Черна перла - тортата е разкошна Hug

# 254
  • Мнения: 134
Ако се налага ходене по домовете през седмицата,аз имам възможност да го правя.Давайте задачи!!! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт