Колики при момченцата и момиченцата

  • 8 990
  • 141
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Дали има значение пола  Thinking

# 46
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Колики не е имала нашата щерка. Наш познат детски хирург беше ни казвал, че при момченцата принципно има повече колики, защото са с по-дълги черва, но си е и до дете.

# 47
  • Мнения: 194
Незнам дали има значение пола на детето ThinkingАз имам момченце и от 15ден на раждането до 4 мес.беше със зверски колики Rolling EyesНищо не помогна.Всичко,което е на пазара мина през коремчето му/имам предвид капки/но,резултат никакъв CrazyЧувала бях,че при момчетата са по-силни и продължителни коликите,но тъй като нямам  свое момиченце за сравнение не смея да твърдя подобни неща Peace

# 48
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
Не помня каката да е имала колики, а малкия и да е имал не съм усетила, защото профилактично от 40тия ден до края на третия месец пи чай от семе от копър вместо вода.
За мен всяко дете си е строго индивидуално и мисля, че няма значение пола на детето.

# 49
  • Мнения: 1 738
Имам момче и не е имал въобще колики.

# 50
  • Мнения: 6 274
Не, Блонди...
Няма нищо вярно в това...
Всичко си е до детенце...

# 51
  • Мнения: 3 034
не е вярно, поне в нашия случай. за мен коликите и начинът им на протичане до голяма степен са резултат на начин на хранене, следване на бебето като дневен и нощен режим и ползване на естествени техники за успокоение.

# 52
  • Мнения: 1 763
Моето момченце почти не е имало колики.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И двете ми деца нямаха колики

# 54
  • Мнения: 9 973
момче-колики 7м.
момиче-без колики(комшийче)

# 55
  • Мнения: 188
Моето момченце почти нямаше колики. Давах му капки Бейбинос и съм много доволна. Може и да не е от капките, но Калоян имаше колики не повече от 5-6 пъти

# 56
  • Мнения: 2 090
Момченцето ми имаше зверски колики в началото Tired.Надявам се да има такава зависимост момче-момиче,в полза на момиченцата(защото второто детенце очакваме да е такова Heart Eyes)

# 57
  • Мнения: 3 211
Дъщеря ми имаше адски колики от 10 ден до края на 3 месец.
Давах какви ли не капки, имаше временен ефект.

# 58
  • Мнения: 1 006
Синът ми имаше зверски колики до 3-тия месец.

# 59
  • Мнения: 2 015
Аз имам момче и беше със страшни колики цели два месеца.

Общи условия

Активация на акаунт