Колики при момченцата и момиченцата

  • 8 997
  • 141
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 787
Коликите при сина ми продължиха до към 5-6м  ooooh! Нямам лични впечатления за момиче. Но съм чувала и за много спокойни бебета от мъжки пол, както и за много ревливи девойки. Така че явно е на късмет.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 629
Ми аз имам момче, но коликите много не ги разбрах Thinking давах чайчета и капки разни и мина леко!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 139
От скоро няма колики моето момче,а е вече на 4 месеца и малко.
В началото беше някакъв ужас просто ooooh!,нищо не му помагаше #Crazy

# 63
  • Мнения: 4 335
Синьт ми имаше много силни колики до 5-я месец TiredВечер плачеше с часове,до захласване.Пробвах какво ли не,само Инфакол и сешоара го поуспокояваха малко.

# 64
  • Мнения: 422
и аз така съм 4увала ама дали е вярно не знам,мога да кажа 4е при малката по4ти не усетихме колики Peace

# 65
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Имам две момчета.
Момче първи номер се скъса от денонощни колики, хванаха го на 4-ят ден, спряха на края на 3-ти месец  Close
Момче втори номер, нямаше и помен от колики. Само спеше и ядеше.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
При нас коликите почнаха на 9 ден и са ужасни, имам момиченце

# 67
  • Мнения: 1 674
При баткото коликите бяха по-продължителни.На дребната отшумяха за около месец и половина.

# 68
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
100 % е вярно.
Имам 2 момиченца и са супер спокойни, колики не са имали, спят си по цяла нощ, кротички са Peace
Приятелките ми с момченца много се оплакват, била съм и свидетел, момченцата по-трудно се гледат и повече плачат.

# 69
  • Мнения: 447
ZLATNA  аз пък ще ти кажа, че 100 % не е вярно  Mr. Green Имам момиче и момче. На каката коликите бяха ужасни. В продължение на месеци нищо не помагаше, единствено спането по корем върху мен. Сега си имам подарък от нея- дископатия. Малкия имаше силни колики около седмица- две. Направо песен ми се видяха.

# 70
  • Мнения: 8 999
Знам ли, може и да има такава зависимост. Дъщеря ми нямаше колики. Синът ми имаше. Обаче той спеше в нашата спалня, за разлика от кака си, която от първия си ден вкъщи си имаше стая и легло. В края на втората седмица, аз, изтощена от неговите скрибуцания през цялата нощ, реших, че повече не може да спи при нас, в спалнята. Отделихме го и него. Е, след като вече не спеше до главата ми, се оказа, че явно просто си е мрънкал принципно, а не от колики. Не му чух гласа, освен, когато станеше време за хранене и не пускаше пищялката в действие. После пак си спеше спокойно.
Явно и синът ми е нямал колики, а само сме го набедили.

# 71
  • Мнения: 27 524
...неговите скрибуцания през цялата нощ...
...просто си е мрънкал принципно...
...пускаше пищялката в действие...

Много ме развесели с тези образни обяснения  Joy Hug

# 72
  • Мнения: 400
100 % е вярно.
Имам 2 момиченца и са супер спокойни, колики не са имали, спят си по цяла нощ, кротички са Peace
Приятелките ми с момченца много се оплакват, била съм и свидетел, момченцата по-трудно се гледат и повече плачат.
Тези 100 % на базата на твоите девойки ли са?
Пълни глупости са това,че коликите св влияят от пола на децата.Помислете разумно!
И сина ми и дъщера ми се скъсваха /дъщеря ми продължава/ от колики Angry

# 73
  • Мнения: 4 753
Имам момче, почти не е имал колики... Според мен 100% не е вярно...

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 129
Имам момче, почти не е имал колики... Според мен 100% не е вярно...
Peace

Общи условия

Активация на акаунт