Как оцеляват вчерашните реалити герои

  • 32 090
  • 253
  •   1
Отговори
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пускам тази тема с идеята да си имаме едно място където да си коментираме приключилите вече реалити формати. Защото след края на поредният Биг Брадър, Сървайвър, Мюзик айдъл и т.н. темите се заключват.....а все още се вълнуваме какво правят днес вчерашните герои, успяват ли да оцелеят в джунглата на известните, да каква степен успяват да се възползват от късмета си и от това че са били обект на такова зрителско внимание. И новите известни лица оправдаха ли вашите симпатии, или ви разочароваха ?
Признавам си, че съм пристрастна към Сървайвър. Но и фенове на всички останали формати  са добре дошли.


И все пак  newsm78 Здравко дали живее с жена си?
Тризначките образоваха ли се доколкото е възможно ?
Пеньо пропя ли?
Има ли някой който е гледал последните сървайвари вчера в Комиците?

Добре дошли с коментариите си.

Вие сте.  Hug

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 20:25 от Арбанашка кокона

# 1
  • Мнения: 115
Записвам се да следя темата  PeaceИнтересно ще е......

# 2
  • Мнения: 6 441
Айде и аз записче.

Мисля,че Здравко живее с жена си.Виждала съм ги заедно. Peace
 
Гледах вчера сървайвърите,нищо интересно.

Аз пък се интересувам какво стана с Иван от Мюзик Айдъл.

# 3
  • София
  • Мнения: 746
Освен,че Ники дава уроци по ски в Банско,друго не съм чула Laughing

# 4
  • Мнения: 1 367
Май тази вечер в "Горещо" щяха да канят най-известните риалити-участнички на Нова.В рекламата видях само Иванина и Златка  Sick

# 5
  • Мнения: 115
Освен,че Ники дава уроци по ски в Банско,друго не съм чула Laughing
Кой Ники имаш предвид(от кое реалити) newsm78

# 6
  • Мнения: 1 367
Освен,че Ники дава уроци по ски в Банско,друго не съм чула Laughing
Кой Ники имаш предвид(от кое реалити) newsm78
Шампионът от "Сървайвър".

# 7
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Кой Ники имаш предвид(от кое реалити) newsm78



# 8
  • Мнения: 1 367
Продължавам да твърдя,че във вида си от снимката по-горе ме кефи мноооого повече,отколкото в култивирания вид на финала и в предаванията след това. Laughing

# 9
  • Мнения: 6 441
Продължавам да твърдя,че във вида си от снимката по-горе ме кефи мноооого повече,отколкото в култивирания вид на финала и в предаванията след това. Laughing
Подкрепям. Peace Някак си много постен беше на финала..

# 10
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз така усетих Жорето  Embarassed
Като див ловец по-ме палеше.  Grinning
Но то сървайвър не може да продължи вечно...  Wink

# 11
  • Мнения: 30
един мой приятел (работи на дюнери) се хвалеше как той и още 2 момчета спали с Иванина след като излезе от къщата.напълно му вярвам-не е човек,който се хвали за щяло и нещяло ... дори не е човек,който изобщо се хвали за каквото и да било... каза,че не струва,но пък давала и правела всичко...  newsm78 странно...уж е лъскава тази Иванина,а е спала с 2-ма дюнерджии и 1 бакшиш...много е лъскава-няма що... няма да разказвам подробности

# 12
  • Мнения: 1 726
Гледай ти, каква била работата, днес четох някъде, че разни бизнесмени се прескачали да и дават  по 2 бона за да спят с нея, ама тя като си пада по дюнерджии.... Mr. Green

# 13
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
охоо тук ще се запиша.
ами пенката май пее.
трицначките нещо се поизгубиха от полезрение значи не са поумнели.
гледах комиците,нещо интересува ли те newsm78

# 14
  • Мнения: 6 441
Гледай ти, каква била работата, днес четох някъде, че разни бизнесмени се прескачали да и дават  по 2 бона за да спят с нея, ама тя като си пада по дюнерджии.... Mr. Green
То и те са хора.Няма лошо  Mr. Green ,но поне да не хвърчи нависоко. Naughty

# 15
  • Мнения: 1 775
Интересува ме чувал ли е някой нещо за Андрей и Танчето от първия Сървайвър? Моя позната ми каза, че Андрей се развел веднага след Сървайвър и с Таня били заедно. Има ли нещо вярно?

# 16
  • Мнения: 6 441
Интересува ме чувал ли е някой нещо за Андрей и Танчето от първия Сървайвър? Моя позната ми каза, че Андрей се развел веднага след Сървайвър и с Таня били заедно. Има ли нещо вярно?
Aз изобщо не мога да си ги спомня като образи.. newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 746
И аз така,чак ме е яд,че не се сещам кои са

# 18
  • Мнения: 1 775
Интересува ме чувал ли е някой нещо за Андрей и Танчето от първия Сървайвър? Моя позната ми каза, че Андрей се развел веднага след Сървайвър и с Таня били заедно. Има ли нещо вярно?
Aз изобщо не мога да си ги спомня като образи.. newsm78

# 19
  • Мнения: 6 441

Изрових Танчето. Peace
На втората снимка с Андрей.
Това не беше ли Таня,дето много плачеше?

# 20
  • Мнения: 2 957
На мен ми е чудно какво стана с Иван от Music idol.

# 21
  • Мнения: 6 441
На мен ми е чудно какво стана с Иван от Music idol.
На мен ми беше фаворит и тази тема ме накара да се поразровя.Освен разни участия из заведения друго  не открих..
А има и написана книга.Ето тук малко откъси от нея http://forum.musicidol.btv.bg/index.php?showtopic=8415&st=500

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 11:59 от Groznoto_pate

# 22
  • Мнения: 4 292
А с Елена на Миро какво стана?  И с онзи клюкар фризьорът Гаро?

# 23
  • Мнения: 6 441
А с Елена на Миро какво стана?  И с онзи клюкар фризьорът Гаро?
Четох,че Елена и Миро са заедно.А кой е този фризьор?

# 24
  • София
  • Мнения: 5 757
Странно, аз пък четох че Елена и Миро са разделени  Rolling Eyes
А за Здравко и Христина - че чакат ново бебе през февруари. Ама не знам дали е вярно. То ще се чуе скоро, ако е така  Simple Smile
Николай от Сървайвър в предаването беше по-така, да  Crazy , но и сега си има нещо в него... просто грее този човек.  Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 362
Интересна тема Simple Smile  ще се шмугна и аз вътре!
Снощи гледах "Най-горещ мъж за 2008" и с много добро впечатление останах от Стойка от първия Big brother. Новото за нея се знае (тя къде ли не отиде да се похвали). Не че е лошо - изглежда чудесно, а и нали казах - май се е повъзпитала, което ми прави добро впечатление.
За Мариелчето от Star academy знам, че пее в Шоуто на Азис - доста надута ми изглежда обяче...   Rolling Eyes
Моят фаворит от същото шоу - Марин - гледах наскоро по някоя телевизия, че учи в Швейцария оперно пеене. Раздвоен бил дали да си дойде в България или да остане там, така и не даде отговор... Пак ще кажа за впечатлението, с което останах - очарова ме... пораснал, израснал, поумнял...

Като се сетя за още нещо ще пиша Simple Smile  , но и ще чета с удоволствие Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хм..много клюкарска темичка. Grinning
Много е готина. Grinning

За Христина и Здравко и аз това бях прочела,че очакват ново бебе ще се разбере скоро ако е вярно.

За Елена и Миро и аз знам,че вече окончателно са се разделили.

За Ирена от ББ4 и Боби от ББ3 разбрах,че са имали нещо общо. newsm78

За сега това  знам аз. Wink

# 27
  • Мнения: 4 435
Христина и Здравко си чакат бебе, бяха и в Горещо, Христина с корема.
Нед си водеше предаването.
Пеньо пее,има даже два клипа.
Тризначките държат парфюмерия в МОЛ-а в Благоевград.
Лили и Боби разделени, Зара е с Христо Сираков, Миро и Елена разделени а той отдаден на множество фенки,от където Елена се съсипва психически, дори ходеше на психолог.
Бат Сали беше по едно време в затвора.

От Острова на изкушението - три от двойките са разделени окончателно. Само Кики и Андрей след няколкомесечна раздяла са отново заедно.

Калина и Силвия водеха "Градски момичета", но го спряха.

Ива и Марти заживяли заедно в София. Появи се на корицата на FHM   


Даниела (Манол) се е преместила при Наталия във Варна


Ирена, Мартин и Наталия са поканени от Жени Калканджиева за букери на "Визаж".
На първо четене за тях се сетих, ще дописвам.

# 28
  • Мнения: 4 433
А с Елена на Миро какво стана?  И с онзи клюкар фризьорът Гаро?
Четох,че Елена и Миро са заедно.А кой е този фризьор?
Гаро от Биг Брадър3,ами доколкото четох искал да се покрие..да не го разпознават по улиците,даже и прическата би си сменил.

# 29
  • Мнения: 4 435
Гаро не се е покрил, бачка си в салона в Пловдив, пълен е с клиенти (в момента ми изчезна името на салона от главата),като и известно време правеше прическите на Ивана,дори се снима в неин клип.

# 30
  • Мнения: 2 957
Миро и Елена разделени а той отдаден на множество фенки,от където Елена се съсипва психически, дори ходеше на психолог.

Хммм ... как се обърнали нещата...

# 31
  • Мнения: 4 435
Миро и Елена разделени а той отдаден на множество фенки,от където Елена се съсипва психически, дори ходеше на психолог.

Хммм ... как се обърнали нещата...

Същото нещо си помислих и аз.Живот..... "всичко се връща".

# 32
# 33
  • Мнения: 116
и аз запис  Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 5 757
Миро и Елена разделени а той отдаден на множество фенки,от където Елена се съсипва психически, дори ходеше на психолог.

Хммм ... как се обърнали нещата...

Същото нещо си помислих и аз.Живот..... "всичко се връща".
и аз на това най-много се опулих, жив и здрав да е
само дето се чудя на акъла на тези фенки  Thinking  Laughing
а за Нед четох в едно интервю в Телеграф, че му спират предаването и че имал фирма, занимаваща се със строителство или нещо такова, макар че ми е трудно да го представя  Crazy

# 35
  • Мнения: 4 915
Я да се навра и тук.  Laughing

Този Андрей от първия Сървайвър и аз го бях забравила. Срам, а всъщност ми беше фаворит- много обещаващ за победител. Беше военен пилот. Май и него го изгониха рано-рано като силен конкурент на останалите.  Rolling Eyes

# 36
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Този Андрей от първия Сървайвър и аз го бях забравила. Срам, а всъщност ми беше фаворит- много обещаващ за победител. Беше военен пилот. Май и него го изгониха рано-рано като силен конкурент на останалите.  Rolling Eyes

И аз си го харесвах. 

 

# 37
  • Мнения: 1 367
Аз да се върна на Сървайвър.Странно как част от мъжете там изглеждаха много по-готини,докато бяха на острова-неглиже,рошави,брадясали...Освен Ники много по-сладък беше и Жорката.Иван също ми харесваше повече-чисто физически,не коментирам играта му. Обратно-Здравко изглеждаше много състарен брадясал и с небръсната коса.Явно се бръсне,за да прикрие оплешивяването.Още в болницата като го показаха култивиран-еми беше свалил поне десетина годинки  Laughing

# 38
  • Мнения: 897
 Twisted Evil

А моята любов ТанчеТу какво ли прави Joy ФсъШност Joy


Аз пък се интересувам какво стана с Иван от Мюзик Айдъл.

Преди време(около 6м) правеше записи за Балкантон. Дори мислех, че ще изкарва албум,ама явно не е станало...
Мен ми е любопитно какво прави това момче дето спечели Стар Академи... аамартин. Мареила по едво време беше в "Шоуто на Азис" сега незнам къде е ...

# 39
  • Мнения: 30
леле аз като се сетя оня гей Живко (май така се казваше) от сървайвър 3 на кво прилича...в началото ми харесваше като мъж,но напоследък....пълен гей.и как само "мяка" като говори-всеки момент ще ревне...

# 40
  • Мнения: 6 441
Мен ми е любопитно какво прави това момче дето спечели Стар Академи... аамартин. Мареила по едво време беше в "Шоуто на Азис" сега незнам къде е ...
Марин ли го спечели?Защото аз не го гледах тогава.
По-напред в темата имаше и за него.Че учил във Виена и се чудел дали да се връща в Бг.Някъде в началото беше. Peace

# 41
  • Мнения: 897
Мен ми е любопитно какво прави това момче дето спечели Стар Академи... аамартин. Мареила по едво време беше в "Шоуто на Азис" сега незнам къде е ...
Марин ли го спечели?Защото аз не го гледах тогава.
По-напред в темата имаше и за него.Че учил във Виена и се чудел дали да се връща в Бг.Някъде в началото беше. Peace

Де да знам дали беше Мартин... Имена не помня и не съм сигурна дали се казва така...  Rolling Eyes
уж е лъскава тази Иванина,а е спала с 2-ма дюнерджии и 1 бакшиш...много е лъскава-няма що... няма да разказвам подробности
Е то два месеца я гледахме не забелязах да лъска... Напротив дори и мазнееше. И аз като тебе не се очудвам...  Joy Crazy

# 42
  • Мнения: 1 367
леле аз като се сетя оня гей Живко (май така се казваше) от сървайвър 3 на кво прилича...в началото ми харесваше като мъж,но напоследък....пълен гей.и как само "мяка" като говори-всеки момент ще ревне...
То това едното на ръка,ами що ми се струва,че не е сам човекът.....Май отгоре му пращат факсове... Laughing

# 43
  • Мнения: 115
То това едното на ръка,ами що ми се струва,че не е сам човекът.....Май отгоре му пращат факсове... Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 31 181
Ивайло/които беше гадже с Клавдия/ пък се ожени за Платино, която му е леля на години, но любовта не пита. Wink

# 45
  • Мнения: 897
Аз за него също сне сетих вчера. А Клавдия танцува ли още!?

# 46
  • Мнения: 31 181
Клавдия е част от новата момичешка група Какао. Там е и мулатката от "Танцувай с Мен" Моника Бабикер и още една руса мацка.Пеят момичетата.

# 47
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Пеньо имаше артистичен псевдоним Парис  hahaha

# 48
  • Мнения: 258
Той/тя  все още си го има  Laughing Аз даже на два пъти съм го засичала да се разхожда из главната в Стара Загора. Говори се че се е преместил от Чирпан в Загоре.

п.п. Някой да знаеш нещо за Вики и Дидо от Стар Академи? Дочух че живеели заедно ...

# 49
  • Мнения: 2 516
Той/тя  все още си го има  Laughing Аз даже на два пъти съм го засичала да се разхожда из главната в Стара Загора. Говори се че се е преместил от Чирпан в Загоре.

п.п. Някой да знаеш нещо за Вики и Дидо от Стар Академи? Дочух че живеели заедно ...
Аз знам, че са разделени  newsm78

Славче, ти си като някоя осведомителна агенция Crazy

# 50
  • София
  • Мнения: 2 430
От Стар Академи май най-много  се изявява Аксиния,а беше първата изгонена.

# 51
  • Мнения: 31 181
Заедно са Вики и Дидо. Живеят заедно и се обичат. Аксиния ми е много проста и долна. Направи се цялата в силикон и сега се продава долнопробно.Отвратителна е.
Казват, че Мариела е в момента гадже на Денис Ризов, бившия мъж на Наталия Симеонова.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Казват, че Мариела е в момента гадже на Денис Ризов, бившия мъж на Наталия Симеонова.
Да и снимки на двамата заедно виждах някъде по сайтовете.
А Аксинйика ми е много елементарна,ама някой явно доста налива в нея парички,че се задържа така

# 53
  • Мнения: X
Ивайло/които беше гадже с Клавдия/ пък се ожени за Платино, която му е леля на години, но любовта не пита. Wink

"През 2008 г. най-сетне брак сключиха Ивайло Колев и неговата продуцентка Ерилиен. "
http://life.dir.bg/2008/12/23/news3776927.html

http://life.dir.bg/2008/11/30/video3673581_0.html

# 54
  • Мнения: 365
един мой приятел (работи на дюнери) се хвалеше как той и още 2 момчета спали с Иванина след като излезе от къщата.напълно му вярвам-не е човек,който се хвали за щяло и нещяло ... дори не е човек,който изобщо се хвали за каквото и да било... каза,че не струва,но пък давала и правела всичко...  newsm78 странно...уж е лъскава тази Иванина,а е спала с 2-ма дюнерджии и 1 бакшиш...много е лъскава-няма що... няма да разказвам подробности
Стига бе истина ли е???Нали беше много лъскава и Манол и бил слуга!Голям отврат е тази Иванина?

# 55
  • Мнения: 378
един мой приятел (работи на дюнери) се хвалеше как той и още 2 момчета спали с Иванина след като излезе от къщата.напълно му вярвам-не е човек,който се хвали за щяло и нещяло ... дори не е човек,който изобщо се хвали за каквото и да било... каза,че не струва,но пък давала и правела всичко...  newsm78 странно...уж е лъскава тази Иванина,а е спала с 2-ма дюнерджии и 1 бакшиш...много е лъскава-няма що... няма да разказвам подробности
Стига бе истина ли е???Нали беше много лъскава и Манол и бил слуга!Голям отврат е тази Иванина?
Аууу Ужас! То и личи да ви кажа само привидно е лъскава.

# 56
  • Мнения: 258
Стига бе истина ли е???Нали беше много лъскава и Манол и бил слуга!Голям отврат е тази Иванина?

Хаха лъскава.   Joy Лъскава е само в мечтите си. Съжелявам я! На последния лайф на ББ4 си пролича колко куха е! На това му се вика повърхностно момиче.

# 57
  • Мнения: 4 435

Славче, ти си като някоя осведомителна агенция Crazy

Така е. Blush А и съм заета напоследък.След празниците ще заседна да пиша повечко. Crazy


# 58
  • Мнения: 1 505
Здравейте моми4ета,а някой слу4айно знае ли има ли ги ка4ени предаванията на комиците със сървайварите.Исками се да ги гледам,но не ги откривам.Благодаря ви предварително.

# 59
  • Мнения: 245
Много готина тема Simple Smile записвам се и аз  Simple Smile

# 60
  • Мнения: 365
Хайде де момичета, пишете някакви клюки за известните личнисти!Някой знае ли нещо за онзи тъпак -сори- Иван от айдълите където се правеше на велик и го изгониха!! Sick smile3508

# 61
  • Мнения: 1 367
Хайде де момичета, пишете някакви клюки за известните личнисти!Някой знае ли нещо за онзи тъпак -сори- Иван от айдълите където се правеше на велик и го изгониха!! Sick smile3508
Върни се малко назад по страниците,имаше инфо за него.

# 62
  • Мнения: 1 368
Хайде де момичета, пишете някакви клюки за известните личнисти!Някой знае ли нещо за онзи тъпак -сори- Иван от айдълите където се правеше на велик и го изгониха!! Sick smile3508

Е, малък е светът - за сетен път се убеждавам! На Нова година ще сме в едно заведение където същия този Иван(който признавам си не си спомням, защото почти не съм гледала това реалити) ще пее.  Ще пиша подробности след това! Laughing

А някой  знае ли нещо за Георги(победителя на ББ4) и Танчето - какво стана с тях? Има ли развитие или ще чакаме 10години Танчето да порасне Joy

А иначе Вики и Дани ( от Стар Академи) пеят в хотел Парк Хотел Витоша(Студентски град) в пиано бар. Аз отсядам там, когато съм в София и не пропускам да ги слушам. Добро шоу правят, често гостува там и Васил Найденов.

# 63
  • Мнения: 109
Вичито, много моля наистина да разкажеш за  Иван Ангелов. И аз много се интересувам   Embarassed
Всъщност кое е това заведение?
Интересно ще ми бъде твоето мнение, тъй като ще си безпристрастна, щом не си гледала МА.

# 64
  • Мнения: 1 368
Вичито, много моля наистина да разкажеш за  Иван Ангелов. И аз много се интересувам   Embarassed
Всъщност кое е това заведение?
Интересно ще ми бъде твоето мнение, тъй като ще си безпристрастна, щом не си гледала МА.

Непременно ще разкажа. Заведението е в Русе, ресторант Виена се казва.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 757
Ама дали ще дойде и ще пее наистина Иван  hahaha Crazy Пиши после  Wink  Laughing
Георги от ББ4 в едно интервю споменаваше, че навън не би имал нищо с Таня  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 7
При разговор с управителя на ресторант Виена в гр.Русе установих ,че на нова година там ще пее Николай Манолов , не Иван....
А сега де... кой е Николай Манолов , мамчета......??????

# 67
  • Мнения: 1 379
Пак от Мюзик Айдол, но първата част. Беше любимец на Глория.


Иван от ББ с Елена и Миро живее в Англия.Работи като инжинер човека.

Славче чакам те кажеш повече подробности.

# 68
  • Мнения: 31 181
При разговор с управителя на ресторант Виена в гр.Русе установих ,че на нова година там ще пее Николай Манолов , не Иван....
А сега де... кой е Николай Манолов , мамчета......??????
Николай Манолов е протеже на Лили Иванова. много е талантлив. Не го избраха в финалните концерти на  МИ, не си спомням защо и после Лили Иванова го пое и го менажира.

# 69
  • Мнения: 6 441
Пак от Мюзик Айдол, но първата част. Беше любимец на Глория.


Иван от ББ с Елена и Миро живее в Англия.Работи като инжинер човека.

Славче чакам те кажеш повече подробности.
Николай Маноляв също е и любимец на кмета на града,в които живее-Горна Оряховица.Изяваваше се по негови агитационни концерти,а от своя страна кмета го финансира.Забравих как се казваше кмета,обаче.

А Иван от кой ББ? newsm78

# 70
  • Мнения: 897
За този Ники Глория казваше...нещо.. Този дето все й правеше някви пози с очите нали???
Иван от ББ2, дето малката си го харесваше. Живееше в Англия.

# 71
  • Мнения: 6 441
Кмета е Николай Колев,сетих се. Peace

# 72
  • Мнения: 1 379
За този Ники Глория казваше...нещо.. Този дето все й правеше някви пози с очите нали???
Иван от ББ2, дето малката си го харесваше. Живееше в Англия.

Ей този

От ББ2

# 73
  • Мнения: 1 368
Цитат
При разговор с управителя на ресторант Виена в гр.Русе установих ,че на нова година там ще пее Николай Манолов , не Иван....
А сега де... кой е Николай Манолов , мамчета......??????

Сори, за подвеждането, но не съм запомнила кой ще участва. (понеже никой от тях не ми говори нищо) .  Embarassed
В никакъв случай няма умисъл в инфото. Hug

# 74
  • Мнения: 1 367
Днес в "Тази сутрин" на БТВ гостува Елена от МИ 2.Направила е песен и клип с групата,в която свири синът на Годжи.Доколкото слушах с едното ухо,още са заедно с Тома и в някакъв момент ще направят съвместна песен.

# 75
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
А между Тома и Елена имаше нещо....Има ли развитие тази връзка в интимен план?

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 942
доколкото си спомням Андрей от С1 го уволниха от флота, заради участието в Сървайвър. Военните имат право на медийни изяви само с разрешение на министъра на отбраната, нашият човек имал разрешение само от командира на поделението Wink
Стана ми жал, че заради едно предаване си загуби работата Confused

# 77
  • Мнения: 31 181
А между Тома и Елена имаше нещо....Има ли развитие тази връзка в интимен план?
Обичат се и живеят заедно.

# 78
  • София
  • Мнения: 746
Бяха заедно на концерта на Металика,точно до мен Flutter,изглеждаха много влюбени

# 79
  • София
  • Мнения: 203
Идвам и аз тука  Grinning

Аз да питам - Наталия от ББ4 участва ли в Здравей, България изобщо?? Защото търсих доста и не намерих нищо?

# 80
  • Мнения: 2 957
Аз да питам - Наталия от ББ4 участва ли в Здравей, България изобщо?? Защото търсих доста и не намерих нищо?

Да, но за съжаление не мога да ти дам линк.
В студиото беше с Умберто  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 1 379
http://life.dir.bg/2008/12/31/news3795685.html
На кого е любовница сега Иванина?

# 82
  • Мнения: 184
доколкото си спомням Андрей от С1 го уволниха от флота, заради участието в Сървайвър. Военните имат право на медийни изяви само с разрешение на министъра на отбраната, нашият човек имал разрешение само от командира на поделението Wink
Стана ми жал, че заради едно предаване си загуби работата Confused
Месеци след края на С1 Андрей си е продължавал да работи в базата, може би уволнението е закъсняло доста?! Но прясна информацация нямам.
А за Николай Манолов - журито много разсъждава дали да продължи той или Теодор Койчинов. Смяташе се, че единият е по- хубавичък, а другият- пее по- добре. Продължи Теодор и стигна до финал.

# 83
  • Мнения: 727
Платино българка ли е?
КОлко е годишна Mr. Green

# 84
  • Мнения: 37
Moмичета ,
 не знам дали тук му е мястото , но току що видях реклама на VIP Brother 3 по НОВА  Crazy

# 85
  • Временно
  • Мнения: 788
Боян от ББ 3 лятото работеше в една дискотека на морето.
Чудя се какво стана със Светлана от същия сезон,дето беше бременна и роди по средата на шоуто?

# 86
  • Мнения: 3 211
Платино българка ли е?
КОлко е годишна Mr. Green
Не е българка. Някъде към 40-така ще е. Но изглежда Иво е много влюбен в нея.

# 87
  • Временно
  • Мнения: 788
Платино българка ли е?
КОлко е годишна Mr. Green
Не е българка. Някъде към 40-така ще е. Но изглежда Иво е много влюбен в нея.
Напротив,чиста българка си е.Даже са от един град с Иво-Ямбол.На мен обаче ми се струва,че той си гони интереса. Mr. Green
Ето тук едно старо интервю с нея http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=center&am … ater=MTIyODs0MQ==

# 88
  • България-София
  • Мнения: 573
Боян от ББ 3 лятото работеше в една дискотека на морето.
Чудя се какво стана със Светлана от същия сезон,дето беше бременна и роди по средата на шоуто?

Работи във фризьорски салон в Гео Милев.

# 89
  • Мнения: 1 367
Moмичета ,
 не знам дали тук му е мястото , но току що видях реклама на VIP Brother 3 по НОВА  Crazy

Не съм гледала реклама.Но вчера Ники Кънчев каза по Нова,че ще има през март трето издание и той ще участва в него.Няма да влиза в къщата,разбира се,ще е в екипа.Не стана ясно дал той ще го води.Определено му беше криво,че не е водил той ББ4.Мисля си,че той беше идеалният водещ.Милен ми идваше малко в повече с крясъците си.
Между другото вчера на концерта "Заедно срещу диабета" /дано не бъркам заглавието/ Тома и Нора пяха "Close my eyes forever".По-ужасно изпълнение не бях чувала!Състезаваха се кой ще се дере и ръмжи повече!А това е толкова нежна песен!По принцип много харесвам Тома,но това не беше песен за него.

# 90
  • Мнения: 2 957
На мен обаче ми се струва,че той си гони интереса. Mr. Green

И на  мен така ми се струва.

# 91
  • Мнения: 1 379
Moмичета ,
 не знам дали тук му е мястото , но току що видях реклама на VIP Brother 3 по НОВА  Crazy

Не съм гледала реклама.Но вчера Ники Кънчев каза по Нова,че ще има през март трето издание и той ще участва в него.Няма да влиза в къщата,разбира се,ще е в екипа.Не стана ясно дал той ще го води.Определено му беше криво,че не е водил той ББ4.Мисля си,че той беше идеалният водещ.Милен ми идваше малко в повече с крясъците си.
Между другото вчера на концерта "Заедно срещу диабета" /дано не бъркам заглавието/ Тома и Нора пяха "Close my eyes forever".По-ужасно изпълнение не бях чувала!Състезаваха се кой ще се дере и ръмжи повече!А това е толкова нежна песен!По принцип много харесвам Тома,но това не беше песен за него.

В темата за ББ някой беше писал,че ВИП ББ ще се прави от Нико Тупарев и компания.
На мен пък ББ$ ми хареса с този си екип. Незнам защо трябва да ги променят.

# 92
  • Мнения: 528
Много интересна темичка  Hug

Записвам се да следя клюките  Peace

За мен Иванинчето от ББ4 никога не е била лъскава, защото знам с кого се подвизаваше дълго време  - братовчед на баща ми  Crazy

Скоро имаше интервю на Жоро от ББ4 в "Седмичен труд". Там казва, че Емилия го е провокирала като жена в къщата, но навън биха били само приятели, пък Танчето си е Танчето, но не може да прави секс с нея, понеже или баща и ще го убие или ще трябва да се ожени за нея , но не отхвърли на 100% втория вариант  Laughing Иди го разбери  newsm78

# 93
  • Мнения: 365
Moмичета ,
 не знам дали тук му е мястото , но току що видях реклама на VIP Brother 3 по НОВА  Crazy

Не съм гледала реклама.Но вчера Ники Кънчев каза по Нова,че ще има през март трето издание и той ще участва в него.Няма да влиза в къщата,разбира се,ще е в екипа.Не стана ясно дал той ще го води.Определено му беше криво,че не е водил той ББ4.Мисля си,че той беше идеалният водещ.Милен ми идваше малко в повече с крясъците си.
Между другото вчера на концерта "Заедно срещу диабета" /дано не бъркам заглавието/ Тома и Нора пяха "Close my eyes forever".По-ужасно изпълнение не бях чувала!Състезаваха се кой ще се дере и ръмжи повече!А това е толкова нежна песен!По принцип много харесвам Тома,но това не беше песен за него.
И аз така разбрах!А някой знае ли кои ще участват в него!

В темата за ББ някой беше писал,че ВИП ББ ще се прави от Нико Тупарев и компания.
На мен пък ББ$ ми хареса с този си екип. Незнам защо трябва да ги променят.

# 94
  • Мнения: 365
А какви ще значи:звезди променят живота на хората или нещо такова!?? newsm78

# 95
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!
Много хубава темичка!
За Вип Брадър 3 и аз четох из нета, че ще стартира през март, че ще го прави Нико Тупарев и компания, и че има вече слухове за част от съквартирантите - Ивана /фолк певицата/, Албена Вулева, Ива Николова/журналистката/, Елин Топузаков /футболистта/, Ася Статева /от Невада/.
Другото интересно евентуално ще е, че срокът на престоя в Къщата ще е удължен - или 45 дни или 2 месеца.  Laughing

П.П. Това инфо май хич не е за тук, но понеже жидях, че имаше коментар, та го допълних.  Simple Smile

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 23:00 от kadrokosa

# 96
  • Временно
  • Мнения: 788

Не съм гледала реклама.Но вчера Ники Кънчев каза по Нова,че ще има през март трето издание и той ще участва в него.Няма да влиза в къщата,разбира се,ще е в екипа.Не стана ясно дал той ще го води.Определено му беше криво,че не е водил той ББ4.Мисля си,че той беше идеалният водещ.Милен ми идваше малко в повече с крясъците си.

Аз също не можах да възприема Милен Цветков като водещ на ББ4.Той по скоро се заяждаше с участниците.Ники Кънчев си е класика в жанра ББ.

А относно ВБ 3 мисля,че може да поканят и Соня Немска.Тя така или иначе сама изяви желание,когато я интервюираха в изповедалнята.Но зависи и от това кой ще е продуцент на предаването де.

# 97
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Между другото вчера на концерта "Заедно срещу диабета" /дано не бъркам заглавието/ Тома и Нора пяха "Close my eyes forever".По-ужасно изпълнение не бях чувала!Състезаваха се кой ще се дере и ръмжи повече!А това е толкова нежна песен!По принцип много харесвам Тома,но това не беше песен за него.
Не е много по темата, но на мен също не ми допадна това надпяване, а избора на песен въобще не беше удачен за този концерт. Wink

# 98
  • Мнения: 897
Това момиче трябва да я спре някой да говари. Става за смях вече... Laughing Laughing Laughing

# 99
  • Мнения: 1 368
Честита Нова Година! Много здраве, късмет и любов!  bouquet

Минавам само да кажа, че пя Николай Манолов! Ама само как пя, невероятен глас има Някой беше писал ,че е протеже на Лили Иванова - да оказа се истина. И се оказа,че до този момент Лили не е имала друго протеже, което си е голяма атестация за това момче. А то е толкова младо и със сигурност има бъдеще.

# 100
  • Мнения: 1 745
В момента дават Жоро от ББ 4 по Нова! Peace

# 101
  • Мнения: 2 516
Току-що прочетох, че Христина (Здравковата) е родила дъщеричка на 29.12. Казва се Зорница.
Да им е жива и здрава! Hug

# 102
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Току-що прочетох, че Христина (Здравковата) е родила дъщеричка на 29.12. Казва се Зорница.
Да им е жива и здрава! Hug

Eee, супер! Да им е жива и здрава малката Зорница!   bouquet

# 103
  • Мнения: 603
http://www.donbalon.eu/life2689.html Да споделя какво прочетох за новия Вип Брадър

# 104
  • Мнения: 258
http://www.donbalon.eu/life2689.html Да споделя какво прочетох за новия Вип Брадър

Леле майко  Laughing Тоя ВБ ще е скандален  Laughing Просто от сега си представям скандалите (боевете) между Златка и Алисия. И за капак Албена Вулева  Laughing

# 105
  • Временно
  • Мнения: 788
http://www.donbalon.eu/life2689.html Да споделя какво прочетох за новия Вип Брадър

Леле майко  Laughing Тоя ВБ ще е скандален  Laughing Просто от сега си представям скандалите (боевете) между Златка и Алисия. И за капак Албена Вулева  Laughing
Това са само предполагаемите участници,не е сигурно дали ще приемат.
Аз лично не вярвам Алисия да пусне Божинов,а пък и не само тя,все пак човекът има ангажименти.
Но,че ще има скандали и интриги то това е неизбежно.Нали за това го и гледаме. Laughing

# 106
  • Мнения: 4 435
Никак не вярвам, че Божинов ще си зареже мачовете,отбора, заплатата,и ще пренебрегне договора,за да влиза в Къщата. ooooh!  Пепинка, чак и боеве. hahaha Joy Да бе да!

# 107
  • Мнения: 258
Абе не се знае какво може да стане ако Златка и Алисия се набарат  Joy

# 108
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
нещо по темата - вики от стар академи води тае бо в клуба, в който ходя от време на време. мисля и че по едно време водеше едно предаване по бг радио.

# 109
  • София
  • Мнения: 15 219
Ясен от Мюзик айдъл 2 пее в Синатра.

# 110
  • Мнения: 21
А помните ли оня образ Недялко от ББ2?
Преди две години се беше кандидатирал за кмет на Ямбол. Crazy

# 111
  • Мнения: 897
А помните ли оня образ Недялко от ББ2?
Преди две години се беше кандидатирал за кмет на Ямбол. Crazy

Как .. ми той не се забравя...
Като беше при малката сестра заедно с Нед , Нед го подиграва за песента"Ей, това енай селската и тъпа песен..." Май си пее още за фон...  Laughing

# 112
  • Мнения: 21
Не само, че пее, ами има и шоу в местната кабеларка. Пълен олигофрен.

# 113
  • Мнения: 897
Не само, че пее, ами има и шоу в местната кабеларка. Пълен олигофрен.
Laughing Laughing
Ми известен е човека...
На мен ми беше адски скучен типаж и адски неприятен..  Laughing

# 114
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Вчера в "Градски легенди" имаше интервю с Иво (Стар Академи) и Платино, разликата им изглеждаше по-голяма, отколкото е в действителност. Нямах възможност да ги слушам, някой гледа ли го?

# 115
  • Мнения: 11 747
А какво стана с Косьо от ББ4? Ще става ли певец?

# 116
  • Мнения: 1 367
Абе не се знае какво може да стане ако Златка и Алисия се набарат  Joy
Пак ли Златка бееее!!!!Вече ме е страх,че като отворя хладилника,ще излезе от там!Чешмата да пусна,оттам ще изтече!

# 117
  • Мнения: 897
Абе не се знае какво може да стане ако Златка и Алисия се набарат  Joy
Пак ли Златка бееее!!!!Вече ме е страх,че като отворя хладилника,ще излезе от там!Чешмата да пусна,оттам ще изтече!
Лафа е доста стар, но винаги ме развеселява  Laughing. Това значи, че продукта Златка е доста добре реализиран.
Какво стана с това девойче. Беше на Венетка, после Сървайвър, после МА1 ... Маргото , де...
http://nikito05-new.hit.bg/margo2.jpg

# 118
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Хубавка тема  Peace

Някой да знае какво стана с Денислав и Пламена ?

Николай Манолов и аз си го спомням. Решението да влезе в МА Теодор Койчинов и да отпадне Николай Манолов  го взе Слави Трифонов. Мисля, че има бъдеще момчето, дано да има и по-голям късмет. Миналата година се яви и на конкурса на Евровизия , но нищо не стана.

# 119
  • Мнения: 1 775
Хубавка тема  Peace

Някой да знае какво стана с Денислав и Пламена ?

Николай Манолов и аз си го спомням. Решението да влезе в МА Теодор Койчинов и да отпадне Николай Манолов  го взе Слави Трифонов. Мисля, че има бъдеще момчето, дано да има и по-голям късмет. Миналата година се яви и на конкурса на Евровизия , но нищо не стана.
Решението го взе Йорданка Христова. Слави и Дони бяха за Теодор, а Гала - за Николай. Данчето имаше 2 гласа като председател на журито.

# 120
  • Мнения: 29
Какво стана с това девойче. Беше на Венетка, после Сървайвър, после МА1 ... Маргото , де...
http://nikito05-new.hit.bg/margo2.jpg

Незнам по принцип с нея какво се случва, обаче преди около три седмици в Хасково в една дискотека беше там пияна  Crazy  се качи на бара да играе и към нея се присъедини някакъв от нейната компания и той още по пиян. Така паднаха,  ooooh! че ни излезна акъла че се утрепаха. Доста от високо си беше падането. Като талпи паднаха зад бара, направо хоризонтално се приземиха на земята. Тя най отдолу, този с нея върху нея, а пък тя в момента на падането завлече и бармана зад бара, че и той върху нея.  Laughing То сега звучи като майтап ама си помислих, че няма да станат. Тя стана, циците бяха отвънка запази самобладание с вдигнат нос и с леко залитаща походка излелзе от зад бара, а пък този беше толкова пиян, че  явно не го заболя изобщо и пак тръгна да се качва та охраната го спря и предупреди.
Със сигурност яко се натърти  Sick

# 121
  • Мнения: 3 634
Тя стана, циците бяха отвънка ...

Разцепени от стрии, горките топки, също като на Гло!  bombs

# 122
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Платино българка ли е?
КОлко е годишна Mr. Green

Някъде четох цифрата 36. Ивайло е на 30, така че за мен разликата си е съвсем наред. Някой като каже оженил/омъжила  се за баба/дядо си аз разбирам разлика поне 20-25 години и нагоре. newsm78

# 123
  • Мнения: 897
Хубавка тема  Peace

Някой да знае какво стана с Денислав и Пламена ?

Николай Манолов и аз си го спомням. Решението да влезе в МА Теодор Койчинов и да отпадне Николай Манолов  го взе Слави Трифонов. Мисля, че има бъдеще момчето, дано да има и по-голям късмет. Миналата година се яви и на конкурса на Евровизия , но нищо не стана.
Решението го взе Йорданка Христова. Слави и Дони бяха за Теодор, а Гала - за Николай. Данчето имаше 2 гласа като председател на журито.
На Глория ли казваш Гала???

# 124
  • Мнения: 1 775
Хубавка тема  Peace

Някой да знае какво стана с Денислав и Пламена ?

Николай Манолов и аз си го спомням. Решението да влезе в МА Теодор Койчинов и да отпадне Николай Манолов  го взе Слави Трифонов. Мисля, че има бъдеще момчето, дано да има и по-голям късмет. Миналата година се яви и на конкурса на Евровизия , но нищо не стана.
Решението го взе Йорданка Христова. Слави и Дони бяха за Теодор, а Гала - за Николай. Данчето имаше 2 гласа като председател на журито.
На Глория ли казваш Гала???

Уф, да, естествено, че беше Глория, не знам от къде ми хрумна Гала-та. ooooh!

# 125
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Уф, да, естествено, че беше Глория, не знам от къде ми хрумна Гала-та. ooooh!

Сигурно от Галина.  Wink Нали това е истинското име на Глория.  Laughing

# 126
  • Мнения: 1 367
Маргото със стриите нали телевизия щеше да прави-Марго ТВ.Какво стана с идеята й?Беше ппропяла по едно време...

# 127
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Маргото със стриите нали телевизия щеше да прави-Марго ТВ.Какво стана с идеята й?Беше ппропяла по едно време...

Ей ти Марго ТВ Wink
Въртят я няколко кабеларки

# 128
  • Мнения: 1 367
Маргото със стриите нали телевизия щеше да прави-Марго ТВ.Какво стана с идеята й?Беше ппропяла по едно време...

Ей ти Марго ТВ Wink
Въртят я няколко кабеларки
Такааа...Сега очакваме да направят сутрешен блок и новини и да почнат да плюят правителството  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 4 785
Набързо го прегледах тоя сайт цъкнах на няква снимка и видях тоя дето снима порното с Галена. Очаквайте неочакваното.....порно с Маргото  Mr. Green

# 130
  • Временно
  • Мнения: 788
Набързо го прегледах тоя сайт цъкнах на няква снимка и видях тоя дето снима порното с Галена. Очаквайте неочакваното.....порно с Маргото  Mr. Green

Той сега й е гадже.Гледах я в едно интервю за Горещо наскоро и там каза.

# 131
  • Мнения: 395
Някой знае ли какво става с Вяра и Сандра от стар академи?
Дочух, че Сандра се е омъжила за един заможен и възрастен чужденец...вярно ли е?

# 132
  • в белята
  • Мнения: 536
Да напиша за тризначките имат едно смешно магазинче за парфюмерия в Мол-а ( ама и той един мол като бит пазар е дане си помислите ,че има маркови магазини )..... та в това магазинче нещо по високо като клас козметика от Нивея и Гарние няма.Карат едно спортно пежо двувратка кабрио и все още са до болка тъпи.А като ходят тропат като коне така че ги чуваш много преди да си ги видял.

# 133
  • Мнения: 1 368
Някой знае ли какво става с Вяра и Сандра от стар академи?
Дочух, че Сандра се е омъжила за един заможен и възрастен чужденец...вярно ли е?

А преди няколко страници бях писала, че Дани и Вики ( от Стар Академи) пеят в хотел Парк Хотел Витоша(Студентски град) в пиано бар - Вяра пее също там. Страхотна е!

# 134
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539

Някъде четох цифрата 36. Ивайло е на 30, така че за мен разликата си е съвсем наред. Някой като каже оженил/омъжила  се за баба/дядо си аз разбирам разлика поне 20-25 години и нагоре. newsm78

Аз разбрах, че разликата им е 8г  Rolling Eyes Както писах по-горе, разликата им изглежда по-голяма, отколкото е. Не зная как е реално, но на екран е около 10г поне.

Коя беше тази Сандра от Стар Академи newsm78

# 135
  • Мнения: 544
Някой знае ли какво става с Вяра и Сандра от стар академи?
Дочух, че Сандра се е омъжила за един заможен и възрастен чужденец...вярно ли е?

А преди няколко страници бях писала, че Дани и Вики ( от Стар Академи) пеят в хотел Парк Хотел Витоша(Студентски град) в пиано бар - Вяра пее също там. Страхотна е!

Вяра пее в нощното предаване на К1 с водещ Искра Ангелова.

# 136
  • Мнения: 3 621
Аз знам че Палома от ББ3 живее в Бургас и работи в един златарски магазин на ул.Богориди

# 137
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
А нещо за Мариян от ВВ 2 ? Сетих се и за Росица Новева.

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 10:41 от мартина

# 138
  • София
  • Мнения: 5 289
Тези от Стар академи нямат ли сайт, искам да ви покажа коя пя в Таверната /бившата Планета/ на НГ. newsm78

# 139
  • русе
  • Мнения: 140
Тези от Стар академи нямат ли сайт, искам да ви покажа коя пя в Таверната /бившата Планета/ на НГ. newsm78
http://staracademy.start.bg/ - само това намерих!
А Клавдия от СА, заедно с Моника Бабикер от Танцувай с мен на Слави участват в ново момичешко трио Cacao , продуцирано от Румънеца и Енчев. Ето и ето

В 168 часа прочетох , че Даниела / Манол / се била сдобрила с Иванина, и се била преместила да живее във Варна при Наталия. В момента си търсела работа.

# 140
  • Мнения: 727
Тези от Стар академи нямат ли сайт, искам да ви покажа коя пя в Таверната /бившата Планета/ на НГ. newsm78
http://staracademy.start.bg/ - само това намерих!
А Клавдия от СА, заедно с Моника Бабикер от Танцувай с мен на Слави участват в ново момичешко трио Cacao , продуцирано от Румънеца и Енчев. Ето и ето

В 168 часа прочетох , че Даниела / Манол / се била сдобрила с Иванина, и се била преместила да живее във Варна при Наталия. В момента си търсела работа.

АМа те за какво се скараха newsm78,и с Наталия живеят заедно ли кво Sick

# 141
  • София
  • Мнения: 1 891
В утрешния "Сблъсък" фенките на Сървайвър да очакват Ники !

# 142
  • Мнения: 2 388
Павел от ББ ( някой си брой ) работи, като охрана в едно казино в Бургас.
Това вместо "запис". Mr. Green

# 143
  • Мнения: 1 367
В утрешния "Сблъсък" фенките на Сървайвър да очакват Ники !
Вече е прекалено култивиран за моя вкус Mr. Green Но ще го гледам.

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
В утрешния "Сблъсък" фенките на Сървайвър да очакват Ники !
Вече е прекалено култивиран за моя вкус Mr. Green Но ще го гледам.


А,беше Мара Отварачката  newsm78

# 145
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
В утрешния "Сблъсък" фенките на Сървайвър да очакват Ники !
Вече е прекалено култивиран за моя вкус Mr. Green Но ще го гледам.


А,беше Мара Отварачката  newsm78
А къде е Никито???? newsm78Някой ни плъзна-а-а-!

# 146
  • Мнения: 528
Може би ще е другата Неделя  Peace

# 147
  • София
  • Мнения: 1 891
Aз , явно и мен са ме плъзнали. Но ще ви доведа информатора си тук,за публичен линч!  Mr. Green
Да скокна аз толкоз рано в неделя!  #Cussing out

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Aз , явно и мен са ме плъзнали. Но ще ви доведа информатора си тук,за публичен линч!  Mr. Green
Да скокна аз толкоз рано в неделя!  #Cussing out

Абе и аз вчера в анонса за днешният сблъсък чух, че гост в първата част ще е Николай.
Добре, че не станах да гледам  Simple Smile

# 149
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми аз пък гледах, ма не видях ни Мария, ни Ники.Беше таз оф как се казваше изкочи ми от главата, жената на покойният Дими от Сленг.

# 150
  • Мнения: 4 433
таз оф как се казваше изкочи ми от главата, жената на покойният Дими от Сленг.
Ива Екимова.

# 151
  • София
  • Мнения: 5 289
Аха, сетих се и точно се връщах да се редактирам, ама ти си ме изпреварила.Мерси.

# 152
  • Мнения: 115
Тя участваше в спора,а в първата част на предаването канят по един гост който интервюират Flutter

# 153
  • Мнения: 197
http://www.vbox7.com/play:da8cacdb

Коцето  Heart Eyes  от ББ4 празнува РД с част от съквартирантите - Денислав, бай Иван, Цецо, Манол, Мамето (направо не можах да я позная).Май това бяха  newsm78  Умберто го няма   Confused

# 154
  • Мнения: 38
Интересна тема Simple Smile  ще се шмугна и аз вътре!
Снощи гледах "Най-горещ мъж за 2008" и с много добро впечатление останах от Стойка от първия Big brother. Новото за нея се знае (тя къде ли не отиде да се похвали).

да и аз бях приятно очарована от нея.даже още в началото след като излезе се чудя какво толкова я оплюваха-на мен ми се стори,че доста добре се изразява  Peace

Бат Сали беше по едно време в затвора.

хаха,за какво е бил в затвора?

# 155
  • Мнения: 3 211
http://www.vbox7.com/play:da8cacdb

Коцето  Heart Eyes  от ББ4 празнува РД с част от съквартирантите - Денислав, бай Иван, Цецо, Манол, Мамето (направо не можах да я позная).Май това бяха  newsm78  Умберто го няма   Confused
И Жоро е там, и Манол, и Даниел, и Ема, и май почти всички от ББ.
Много ми беше интересно да го гледам Simple Smile

# 156
  • Мнения: 4 841

Може ли да задам два въпроса, ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна.
1. Самие защо е БЕЗ забрадка? Ако религията и позволява да ходи без забрадка, за чий се прави на интересна близо три месеца в къщата, та и по време на мисии дори не я сваляше???
2. Дебелата мацка, която така и не влезе в къщата (Нели ли беше?) с кого се е сприятелила, та се явява на всички партита, купони и изяви на Брадърите? Реално тя е толкова част от шоуто, колкото и всеки един от зрителите, стояли пред екрана. Единствената причина да е с тях, е ако някой я кани. Или пък продуцентите я "набутват"? Дори на личните им празници?

# 157
  • into the blue
  • Мнения: 771

Може ли да задам два въпроса, ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна.
1. Самие защо е БЕЗ забрадка? Ако религията и позволява да ходи без забрадка, за чий се прави на интересна близо три месеца в къщата, та и по време на мисии дори не я сваляше???
Имам спомен от темата за ББ4,една мацка беше писала,че познава Самието и до момента на влизането й в къщата не я е виждала със забрадка.Явно продуцентите са решили да засилят акцента в/у религията й и е била задължена да я носи в къщата. Rolling Eyes

# 158
  • Мнения: 197
Имам спомен от темата за ББ4,една мацка беше писала,че познава Самието и до момента на влизането й в къщата не я е виждала със забрадка.Явно продуцентите са решили да засилят акцента в/у религията й и е била задължена да я носи в къщата. Rolling Eyes

Точно  Peace Даже и на кадри от кастинга за ББ4 Самието беше без забрадка.
А за Нелито - два дена преди финала пуснаха всички брадъри в къщата и тя тогава се сприятели с някои от тях. А Коцето съм сигурна, че е поканил абсолютно всички брадъри, дори и да не са му толкова близки.

# 159
  • Madrid
  • Мнения: 514
таз оф как се казваше изкочи ми от главата, жената на покойният Дими от Сленг.
Ива Екимова.

Момичета,може ли да ми кажете какво му се е случило,аз нямам представа и направо се стъписах като прочетох? Sad

# 160
  • Мнения: 3 634
Кара с превишена скорост мотора си и се удари в мантинелата. Имаше някакви коментари, че у дома са го чакали за Р.Д. на дъщеричката.  Confused

# 161
  • Madrid
  • Мнения: 514
Това преди колко време се е случило?
Благодаря,че ми отговори!

# 162
  • Мнения: 3 634
30.08.2008

Димитър Екимов, познат като Дими от група “Сленг“, е загинал вчера сутрина при катастрофа на автомагистрала “Хемус“.

Катастрофата е станала вчера към 11 часа на АМ “Хемус“. Дими е шофирал мотоциклет “Сузуки“.

По първоначални данни певецът, шофирал с много висока скорост, първо се ударил в мантинела, а после излетял от платното. При падането Дими е загинал на място.

Катастрофата е станала в района на гара Яна.

Дими беше един от най-обичаните български поп изпълнители.

Автор и изпълнител на едни от най-хубавите и лирични български песни, певецът се превърна във всенароден любимец на българи от всякакви възрасти.

Нелепата му смърт е поредното страховито предупреждение към всички нас - Карайте внимателно!

# 163
  • София
  • Мнения: 15 465
А припадащата Нели къде се бута навсякъде? За Самие си беше ясно,че не ходи с кърпи навън.

# 164
  • Мнения: 35
Соня Немска прие годежен пръстен от Денислав

http://life.dir.bg/2009/01/12/news3838808.html


Ама че драма..жалка работа.

# 165
  • Мнения: 3 634
"... Тогава най-неочаквано, брадърът извадил пръстен и го подарил на възлюбената си. Но оставил на нея да реши как ще го приеме - като подарък или като годежен. "Приех го като подарък, но си е годежен", пояснила Соня..."

Ъ?! Нищо не е пояснила...какъв е този пръстен-подарък, но и годежен?! нЕмаше такива работи по мое време!  newsm78

# 166
  • Мнения: 1 379
Ъ?! Нищо не е пояснила...какъв е този пръстен-подарък, но и годежен?! нЕмаше такива работи по мое време!  newsm78

Ти нищо не разбираш.Няма му доверие жената да се омъжи за него, но иска да се похвали ,че и е дал пръстен.
Чети между редовете.

# 167
  • Мнения: X

Бат Сали беше по едно време в затвора.

хаха,за какво е бил в затвора?

Заради изготвяне на фалшиви документи-шоф.книжки Peace

# 168
  • Madrid
  • Мнения: 514
Михалко,благодаря ти за информацията,наистина,аз направо съм в потрес! Confused

                                        bouquet  bouquet  bouquet

# 169
  • Мнения: 126
Скоро гледах Иванина в предаване поTV7,каза че вече ще живее в София.Търси мъжа на живота си,който освен всичко друго трябва да има пари,защото било важно все пак.

# 170
  • Мнения: 3 634
Ъ?! Нищо не е пояснила...какъв е този пръстен-подарък, но и годежен?! нЕмаше такива работи по мое време!  newsm78

Ти нищо не разбираш.Няма му доверие жената да се омъжи за него, но иска да се похвали ,че и е дал пръстен.
Чети между редовете.

А аз помислих, че си е направила сама предложение за брак.  Thinking

# 171
  • Мнения: 1 367
Скоро гледах Иванина в предаване поTV7,каза че вече ще живее в София.Търси мъжа на живота си,който освен всичко друго трябва да има пари,защото било важно все пак.
Оф,то само нея я нямаше в София!  Sick Интресно с какво ще се занимава и как ще се издържа.

# 172
  • Мнения: 205
Вместо запис на бат Сали му се роди и второ дете.

# 173
  • Мнения: 210
Скоро гледах Иванина в предаване поTV7,каза че вече ще живее в София.Търси мъжа на живота си,който освен всичко друго трябва да има пари,защото било важно все пак.
Оф,то само нея я нямаше в София!  Sick Интресно с какво ще се занимава и как ще се издържа.
С каквото се е занимавала досега и с каквото  се е издържала досега,само,че сега ще вършее на по голяма площ.Хасково и региона й дойдоха малко.

# 174
  • Мнения: 1 367
Скоро гледах Иванина в предаване поTV7,каза че вече ще живее в София.Търси мъжа на живота си,който освен всичко друго трябва да има пари,защото било важно все пак.
Оф,то само нея я нямаше в София!  Sick Интресно с какво ще се занимава и как ще се издържа.
С каквото се е занимавала досега и с каквото  се е издържала досега,само,че сега ще вършее на по голяма площ.Хасково и региона й дойдоха малко.
Ясно.Горките й родители.Разходите на момиченцето в столицата ще бъдат несравнимо по-високи!

# 175
  • Мнения: 126
Иванина каза,че учела маркетинг и реклама и с реклама искала  да се занимава.

# 176
  • Мнения: 205
Да бе ,то как да каже друго.А нели -победителката в С2 за нея нещо?

# 177
  • русе
  • Мнения: 140
Да бе ,то как да каже друго.А нели -победителката в С2 за нея нещо?
Нели от Сървайвър е започнала работа като мениджър в отдел “Продукция” на bTV
Линкът не се отваря, така че копирам по-интересното - Победителката от първия сезон на приключенското риалити “Сървайвър” Нели Иванова стана част от екипа на bTV. “В телевизията съм от около месец и съм много доволна”, призна ни тя. Триумфаторката в първия сезон на шоуто е започнала работа като мениджър в отдел “Продукция” на частната телевизия. През лятото тя си почина пълноценно като се отдаде на новата си страст-пътешествията. Този път хубавицата направи обиколка из Средиземноморието. Преди да започне работа в национален ефир Нели работеше като продуцент в предаването на Дони “Мръсен, долен лъжец” в телевизия ТВ-2. Тя се занимаваше с гостите и обезпечаваше техническата част на шоуто, което после падна от програмната схема на медията. Иначе наградата 250 000 от “Сървайвър” вече се стопи. Тя си купи апартамент, разходи се до Египет с компанията на Дони и Нети, заби и към Азия.


Златка от „Островът на изкушенията” направи див купон за рождения си ден
А гаджето й самбиста Благой Иванов й подарил пластична операция на носа  и платинено колие !

Жени и Спас от Survivor 3 се разделиха

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 16:04 от stef77

# 178
# 179
  • Мнения: 11 747
Ах, каква бляскава кариера! Ах, каква знаменита звезда! Тя е моят идол и аз я обичам!  Hug Heart Eyes

# 180
  • Мнения: 936
А знаете ли какво става с една мацка от първите ББ, от Кюстендил май беше. Маргарита , ако не се лъжа. Слаба, зеленоока, преди да излезе от предаването беше изпокрила вилиците.

# 181
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз пък прочетох,че и Златка е записала песен.

Да ви питам някой гледа ли днешния сблъсък?
Ники / Сървайвър появи ли се там?

# 182
  • Мнения: 3 634
Да ви питам някой гледа ли днешния сблъсък?
Ники / Сървайвър появи ли се там?

Не, излъчиха старо предаване на тема "Има ли смисъл от протести в БГ?".  Peace

# 183
  • София
  • Мнения: 1 891
Михалко ,благодаря ти   bouquet
Аз така или иначе на запис ще го гледам,затова исках да знам дали да го свалям.

# 184
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
 
Победителят от Биг Брадър 4 Жоро заживя с Емилия http://life.dir.bg/2009/01/20/news3878250.html

Знаех си, че тез двамцата рано или късно ще се съберат... Heart Eyes

# 185
  • Мнения: 197
И аз бях сигурна за тях двамата  Crazy Е, надали ще останат заедно за дълго, но очаквах, че ще има нещо по-сериозно навън  Peace

# 186
  • Мнения: X

Победителят от Биг Брадър 4 Жоро заживя с Емилия http://life.dir.bg/2009/01/20/news3878250.html

Знаех си, че тез двамцата рано или късно ще се съберат... Heart Eyes

 newsm44 Много ги харесвах като двойка Laughing

# 187
  • Мнения: 434
"Брадърката от цигански произход Таня трябвало да прекъсне принудително обучението си.

Поради многото направени отсъствия от колежа й отказали втори шанс и тя се простила с идеята да завърши теология. Но момичето твърдо е решило да се развива, а не да се върне в родното село Алтимир във Врачански окръг. Танчето споделила, че се подготвя за изпити по история и литература. Тя щяла да преследва мечтата си да учи право. Но този път не в София, а в любимия си град Варна. След излизането си от Къщата тя решила тотално да промени живота си. Освен че оставила теологията, тя прежалила и съквартиранта си Жоро, а и въпросната девственост, за която толкова се писа. "
От клюки.нет.Не знам дали е вярно,но е логично.

# 188
  • Мнения: 34
Разкошница...ако е същата Маргарита, за която се сещам...работи в "Плаза" като салонна управителка(настанителка) и се надува ужасно много винаги

# 189
  • Мнения: 258
Дидо от Д2 и приятелката му Вики заложиха на нов имидж

http://life.dir.bg/2009/01/21/news3881818.html

Големи сладури са тези двамата. Може би единствената двойка, която остана заедно след реалити шоуто в което участваха. Ето това е истинска любов.  Пожелавам им все така да се обичат  Simple Smile

# 190
  • Мнения: 2 957
И аз много ги харесвам  Peace

# 191
  • Мнения: 4 841
Някой знае ли нещо за Мариян от ББ2?

# 192
  • София
  • Мнения: 15 219

Вики ми изглежда по-слаба, отколкото в "Стар академи".
Харесва ми с новата прическа.

# 193
  • София
  • Мнения: 240
Извинявам се за лошото качество, но е снимано с телефона, не успях да намеря новината на сайта на Блясък.

Спас от Сървайвър 3

Жалко, че я няма Трейсито да каже дали е така както го пишат.

# 194
  • Мнения: 124

Ето го прословутия Луиджи
p.s.Това е от наградите на блясък.

# 195
  • Мнения: 115
ММММММММММ тоя Луиджи Фаща око  Blush

# 196
  • Мнения: 1 165
Даниела и Иванина се обичат http://www.bliasak.bg/news/p3_1151_0.html
Правят филм за брадърката Таня http://www.bliasak.bg/news/p3_1145_0.html

# 197
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
вики от стар академи от доста време си е с къса черна коса и слабичка. много добре изглежда.

# 198
  • sf
  • Мнения: 10 144
Не четох цялата тема, дано не повтарям някой.
Чух,че Радо прашката работи в кафене в  кв."Лозенец" и живее с 60-годишна бабка. не бих си заложила главата обае за тази информация.

# 199
  • Мнения: 1 650
От 1 друга тема тук прочетох, че Златка си пазарувала с Андреа в Тели Вейл и Златка се мотаела по сутиен в коридора м-у пробните.

# 200
  • София
  • Мнения: 6 011
Някой знае ли нещо за Мариян от ББ2?
Аз го засичах из квартала, понякога с детето му. Има си същия наркомано - пиянски вид.

# 201
  • Мнения: 897

Ето го прословутия Луиджи
p.s.Това е от наградите на блясък.
Красавец е , а Наталия сияе. Ема и тя грее до Жоро. Голяма любов, май? Готина двойка са!

# 202
  • Мнения: 1 317
Мой приятел е ходил снощи в някаква дискотека във Варна. На входа го е проверила за оръжие Даниела (Манол) с думите - "Абе не обичам да барам мъже, ама дай да видим какво имаш"  Crazy

# 203
  • Мнения: 6 441
Мой приятел е ходил снощи в някаква дискотека във Варна. На входа го е проверила за оръжие Даниела (Манол) с думите - "Абе не обичам да барам мъже, ама дай да видим какво имаш"  Crazy
Shocked Laughing
Може да е транссексуална(ако не бъркам термините сега).

# 204
  • Мнения: 1 379
Мой приятел е ходил снощи в някаква дискотека във Варна. На входа го е проверила за оръжие Даниела (Манол) с думите - "Абе не обичам да барам мъже, ама дай да видим какво имаш"  Crazy
Shocked Laughing
Може да е транссексуална(ако не бъркам термините сега).
да не искаш да кажеш бисексуална?

# 205
  • Мнения: 2
Мой приятел е ходил снощи в някаква дискотека във Варна. На входа го е проверила за оръжие Даниела (Манол) с думите - "Абе не обичам да барам мъже, ама дай да видим какво имаш"  Crazy

Доколкото знам става въпрос за микс-клуб Александър  Wink

# 206
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мой приятел е ходил снощи в някаква дискотека във Варна. На входа го е проверила за оръжие Даниела (Манол) с думите - "Абе не обичам да барам мъже, ама дай да видим какво имаш"  Crazy

Тя охрана ли го раздава?  Thinking

# 207
  • русе
  • Мнения: 140
Мой приятел е ходил снощи в някаква дискотека във Варна. На входа го е проверила за оръжие Даниела (Манол) с думите - "Абе не обичам да барам мъже, ама дай да видим какво имаш"  Crazy

Тя охрана ли го раздава?  Thinking
Бях чела, че работи като фейс-контрол!

Някои от най-добрите в Dancing Stars основаха Dance Academy
Иванина и Даниела на наградите на Бясък
Али Алиев от "Survivor 3" с приятелката си Ивайла
Янита, Жени и Силвия Димитрова от "Survivor 3"
Николай Мартинов и Гергана Савова от "Survivor 3"
Тризначките от Big Brother 3

# 208
  • Мнения: 4 435
Да, фейс контрол е Даниела, във Варна, в микс клуб-а на Елза Парини.

# 209
  • Мнения: 6 301
Скобара свали циганката Таня http://www.kliuki.net/21549/Skobara-zabi-cigankata-Tania.html

# 210
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
"Абе не обичам да барам мъже, ама дай да видим какво имаш"  Crazy

Определено има чувство за хумор.  Laughing

# 211
# 212
  • Мнения: 897
Говори се, че двамата са се загаджили на рожденния ден на варненеца ( ВИЖ КЛИПЧЕТО).
Тя изобщо не беше на Рд-то! Някъде да я виждате?
Според" Блясък " са се сгаджили след годишните награди  Mr. Green
п.с. Този клип стана голяма сензация. На всякъде го гледам, че са го пуснали...

# 213
  • Мнения: 1 650
На мен Жоро и Еми ми харесват като двойка, но тя не може да има деца за жалост. Sad Cry

# 214
  • Мнения: 1 775
На мен Жоро и Еми ми харесват като двойка, но тя не може да има деца за жалост. Sad Cry
Тя не го крие, Жоро знае и явно е ОК с това, така че не виждам къде е проблема. Може пък да не искат деца, а и това, че не може да има деца, не значи, че никога няма да стане майка (съществуват и други опции), нито пък я прави половин човек.

# 215
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
На мен Жоро и Еми ми харесват като двойка, но тя не може да има деца за жалост. Sad Cry

Може да има деца в семейството си, просто няма да е биологичен родител.

# 216
  • sf
  • Мнения: 10 144
а откъде знаете,че не може да има деца?

# 217
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
Да, фейс контрол е Даниела, във Варна, в микс клуб-а на Елза Парини.

не съм много по темата, но май клубът вече не е на Елза Парини

# 218
  • Мнения: 4 435
Да, фейс контрол е Даниела, във Варна, в микс клуб-а на Елза Парини.

не съм много по темата, но май клубът вече не е на Елза Парини

Доскоро беше неин, нямам идея дали сега не е на някой друг, мисля че е на Елза все още, но не мога да гарантирам. Но иначе там бачка.

# 219
  • Мнения: 1 715
а откъде знаете,че не може да има деца?
Тя самата каза,че е оперирана от рак на яйчниците преди 5 години и не може да има деца.

# 220
  • Мнения: 1 165
В последният брой на ЕВА имаше интервю с нея.За мен тя е много позитивен човек, още повече като се има предвид какво е преживяла и то толкова млада.Пожелавам й да е много щастлива.А относно това, че не може да има деца от интервюто се вижда, че това да си майка, и то добра,не е свързано само с раждането на едно дете.Може да си прекрасна майка и на осиновено детенце, и това не те прави по-малко майка от другите, които имат биологични деца

# 221
Клипът на Азис с участието на Иванина -> http://vbox7.com/play:e035932a
Иванина и Мартин на откриването на а Diamond http://i43.tinypic.com/2cza6ja.jpg
Ии победителя Георги на същото място http://i40.tinypic.com/2pr9v1t.jpg

# 222
  • Мнения: 4 785
Извинявам се за лошото качество, но е снимано с телефона, не успях да намеря новината на сайта на Блясък.

Спас от Сървайвър 3

Жалко, че я няма Трейсито да каже дали е така както го пишат.

 Mr. Green ми е коментарът за "новините" от Блясък  Wink Ма нали трябва да пишат за сървайвърите, какво е отделен въпрос - просто ПР, но те не са много добри, пишат едно после пишат нещо противоположно... се тая:)

# 223
  • София
  • Мнения: 15 465
Клипът на Азис с участието на Иванина -> http://vbox7.com/play:e035932a
Нещо в лицето на Иванина не е в ред, май доктора е трябвало да и оправи и носа, като човка ми се вижда.А кой от всички е новото гадже на Азис?

# 224
  • Мнения: 4 435
Клипът на Азис с участието на Иванина -> http://vbox7.com/play:e035932a
Нещо в лицето на Иванина не е в ред, май доктора е трябвало да и оправи и носа, като човка ми се вижда.А кой от всички е новото гадже на Азис?

Той не е сниман в клипа.

# 225
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Николай Мартинов беше гост в "Градски легенди". С Яна Маринова ги нарочиха за любовници Wink Голям разпит беше, и двамата признаха че се обичат много....като брат и сестра Simple Smile Разпитаха Яна как е успяла да грабне главната роля в канадската реклама на бира. Заразили са се от ентусиазирания й разказ за Сървайвър, всъщност ролята преди това по сценарий е била за мъж. Тя  разказа и за гаджето си, което е имала на 16г възраст - наркоман и престъпник. Стрелял по нея Shocked
Парите от наградата на Ники били вложени в бизнеса на дъщерите му.

# 226
  • София
  • Мнения: 1 891
И aз случайно го хванах и много им се зарадвах!
Ники преподава сноуборд и се случва да се наддава за урок с него.
Много хубави бяха с Яна,така се бях затъжила за тях.  Whistling

# 227
  • Мнения: 34
Снощи в "Плаза" видях Таня и Жоро.... но не ми изглеждаха заедно.Таня седеше на входа и си танцуваше и изглеждаше малко жалка, защото беше сама и според мен беше там, за да я видят всички.А пък Жоро седеше на бара и си говореше с някво момиче

# 228
  • Мнения: 897
Таня седеше на входа и си танцуваше и изглеждаше малко жалка, защото беше сама и според мен беше там, за да я видят всички.

Laughing Laughing Laughing Joy

не се стърпях и публикувах.

а откъде знаете,че не може да има деца?
Тя самата каза,че е оперирана от рак на яйчниците преди 5 години и не може да има деца.


Може да ги износи, но с дарителски яйцеклетки. В ЗБ каза , че е искала да замрази нейни, но док-ри са я разколебали.

# 229
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Вчера в Здравей България Таня отрече слуховете, че живее с Коцето.
Каза, че нямат нищо общо  Laughing което се очакваше  Heart Eyes

# 230
  • София
  • Мнения: 5 289
А тва видяхте ли?

http://www.slava.bg/news/9948.html

# 231
  • Мнения: 4 555
Кога започва новият Music Idol?

# 232
  • Мнения: 1 379
катингите вече започнаха. Иначе по телевизията започва Март.

# 233
  • Мнения: 3 268
Яна Маринова е много влюбена в гаджето си Тишо и не вярвам да има връзка с който и да било в момента друг.Тя заради него се разведе с мъжа си.

# 234
  • Мнения: 4 555
Аз пък си мислех, че Тишо е мъжът и  Rolling Eyes
Кога се е развела?

# 235
  • Мнения: 3 268
Яна има дете на 7 години от мъжа си.А Тишо й беше гадже още докато беше женена.После преди 2 години тя се разведе и заживя с Тишо.Познавам Яна.

# 236
  • Мнения: 4 555
Кажи каква е като човек?
Направи ми вечатление, че в началото никой не я харесваше, дори малката Силвия на интервюто си при илизане каза точно това "Яна никой не я харесва", а после станаха първи приятелки. И не е само Силвия, порсто докато бяха на острова доста критично се изказваха за нея, а после стана героиня. Интересно ми е дали наистина е толкова лабилна психически, колкото казваха противниците и, а кадрите с компрометиращо поведение са изрязани, или си е готин човек, какъвто я показаха.

# 237
  • Мнения: 3 268
Яна е борец,мъжко момиче е.И е много готина.

# 238
  • София
  • Мнения: 1 455
Аз не я познавам, но има готино излъчване. Засичала съм ги по разни събития с гаджето й - направи ми впечатление, че тя го вози:) Вероятно е било инцидентно, но беше много сладка - с вечерната рокля зад волана:)

# 239
  • Мнения: 1 650
Сончето Немска и Дени се сгодили, тя има пръстен.
А Иванина се е разгологъзила в клип на Азис.

# 240
  • Мнения: 897
Сончето Немска и Дени се сгодили, тя има пръстен.
А Иванина се е разгологъзила в клип на Азис.
Стари са ти новините.
Пръстена не бил толко годежен, пък клипа го има в линк странички назад. Peace

 В новия бр. на сп.Стори има страници за Налатия (ББ4) и приятелят й Луиджи. Много готин тоя Луиджи.  Crazy

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 12:35 от Корина

# 241
  • София
  • Мнения: 15 465
http://avtora.com/news/nowini/dwoina_doza_seksi_big_brother._nat … timnichat_wuw_fhm Наталия и Таня! Да не повярваш ,много добре изглеждат и двете.

# 242
  • Мнения: 11 747
Едната ми напомня Наталия Гуркова, другата Линда Еванджелиста  Simple Smile Харесват ми снимките  Peace

# 243
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Линда Еванджелиста? #Crazy Тази Линда Еванджелиста: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=911375 ?

# 244
  • Мнения: 11 747
Аз друга Линда Еванджелиста не знам  Simple Smile

# 245
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
А коя от двете на коя снимка на Линда прилича... newsm78

# 246
  • Мнения: 11 747
Писах напомня, не е същото като 'прилича'

# 247
  • София
  • Мнения: 6 011
Напомня, и според мен.

# 248
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Дали "ОЦЕЛЯВАТ" ?
Ето   четете   тук:
http://www.kliuki.net/list/cat:28

# 249
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Писах напомня, не е същото като 'прилича'



Изобщо не ми напомня, Линда има толкова характерен нос, а и тези буйни къдрици не са характерни за нея. Naughty

# 250
  • Мнения: 3 268
Ако Наталия ви прилича на Линда,то аз съм точно копие на Катрин Зита Джоунс.Тази девойка по-скоро ми напомня на Алла Пугачова на младини.

# 251
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Стефани6, направо в десятката! Прическата е преписана на 100%. Чудех се на кого ми прилича, въртеше ми се Люси Дяковска заради къдриците, но ти направо разкри мистификацията... Grinning

# 252
  • Мнения: 3 268
Алла Пугачова на Златния орфей беше абсолютно същата през 1975г. Grinning

# 253
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Да, напомня. Напомня или не - хубава е. Таня също.

Общи условия

Активация на акаунт