КГБ = Клуб на Готините Баби - 55

  • 27 359
  • 447
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 741
    Жабче,когато правиш тричавия хляб премери триците на брой супени лъжици,за да можеш да пресметнеш какво количество да консумираш за 1 ден.Триците да не са повече от 3 с.л. на ден.
     Айша има една диета с прясно мляко и сух хляб,но не съм я правила и не зная дали действа.А и не се сещам къде е - беше ми я дала Лидия Ковачева преди 30г.- беше неин превод/тя превеждаше от западни автори/В почивните дни ако се сетя ще я потърся.

# 391
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яжка , ми рецептата дадена за ударния режим е с 200гр. трици.  newsm78
По принцип колко трици на ден може да се хапват?

Утре ще се премеря с колко грамчета съм минус.  Crazy
Малеее като залинея , немож ме открихте с лупа.  Joy

# 392
  • София
  • Мнения: 16 061
Яге, благодаря. Не си прави труда да търсиш. Почивните дни си почивай. Аз диета не мога да пазя - пада ми кръвната захар и ставам гадна, разтрепервам се.  Сега си пия лекарството, то убива апетита, като се стопи снега ще се движа повече и може и да намалея. Ако не - и така се харесвам, ако някой  не ме харесва няма вкус. hahaha
Лека нощ на всички.

# 393
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша и аз имам проблем с кръвната захар , но щом два дена издеяних , значи съм ОК. Продължавам и ще оцелея , па ако е речено и ще се ФталЪ.  Mr. Green

# 394
  • София
  • Мнения: 1 741
     Жабче,рецептата е с 200гр трици,но това количество не е за 1 ден.На ден-3 равни суп.лъжици.Триците чистят холестерол , мазнини и шлаки,но увличат и полезни вещества,ако са в по-голямо количество-затова само 3 с.л.,но на гладно сутрин.Може с мляко, като хляб или кекс.
     Айша,ако някой ми беше казал,че ще мога да изкарам 8 месеца без да близна хляб,нямаше да повярвам.Но сега изобщо не ми липсва
     Жабче в началото се мерех по 5-6 пити на ден. Всеки свален грам ми даваше сили да продължа..Лично на мен много ми помага за доброто самочувствие спането по корем- струва ми се,че по лесно свалям така-а може и да е внушение.

# 395
  • Мнения: 4 369
лека нощ и сънувайте такива "диетични рози"  Joy

# 396
  • София
  • Мнения: 1 741
     Лека нощ Мери! Аз имам много да пиша и ще стоя до късно,а компа е пред мен и хвърлям по едно очо.

# 397
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мери , лека и мека.  Hug
Не ме изкуши , значи съм добре.  Laughing

Яжка , аз от дете по корем обичам да спя. Не винаги , но в повечето случа съм като жаба.  Mr. Green А за триците нЕмам думи - кви мазнотии излизат , изплаши ми се окото днес особено.  Sick


# 398
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит Имен Ден - Ивановден!
Нека името ти вдъхновява красивото и доброто!

# 399
  • София
  • Мнения: 1 741
Честит Ивановден на празнуващите!Честит имен ден на Джучка!  Пожелания за здраве,лично щастие и много положителни емоции.Чакаме те да се върнеш при нас!


   Честит имен ден на дядо Ваньо на Мими! Бъди много здрав и щастлив,пари имай в изобилие и ядове в недостиг!
    Това е за Мими:

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 00:54 от baba iaga

# 400
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Честит Имен Ден,на всички носещи името Иван и производните му.

Честит имен ден Джучка.
Всичко хубаво,добро и красиво ти желая.
Усмивката да не ти слиза от лицето,
и младежко да ти е сърцето.

За Ваньо на баба Мими:

Ех ти Иван,желая да си вечно засмян,
здраве,любов и късмет в годините напред.

Честит имен ден на внука на Танита.Желая му щастливо детство.С гордост да носи името си.

Моите родители са Иван и Иванка,само едно им желая:Да запазят здравето си на това положение.Когато имаш здраве,имаш всичко.

Приятен ден на всички.

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 06:53 от FURIQ_65

# 401
  • София
  • Мнения: 16 061
 cook beer3  cook
Да почерпя за Ани - нали е Йоана и имаме имен ден! Не съм се изучила да пускам хубави картинки.
Честит имен ден и на всички празнуващи днес. Пожелавам здраве и щастие на вси(ки.

# 402
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Айша,да ти е здраво детето,късмета да я следва винаги.

# 403
  • София
  • Мнения: 4 178
Честит ви Иванов ден! От кал да си-Иван да си!
Честит имен ден на Ани на Айша, на Джучка, на Ваньо на баба Мими, на внука на Танита, на родителите на Фурийка! И на всички  които изпускам вероятно, но не ги знам.

И аз да почерпя-имам си и аз Иван (малкия син и баща ми, бог да го прости, беше също Иван)


с едно Irish Coffee


Хубав ден ви желая момичета! Обичам ви!  Hug   Hug   Hug

# 404
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , девойки!

Честит Празник на Джучка , на внука на Танчето , на съпруга на Мими ,на родителите на Фурийка , на сина на Римар.
Златни уста името ти да продумват, по мед и масло да го споменуват!

Специално за Ани на Айша.

Общи условия

Активация на акаунт