кога започнаха да казват децата ви че ще пишкат

  • 3 082
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 163
ох като ви чета момичетаа се успокоявам ние сме на 2 и 1 месец всичко разбира но не си казва и това си му е.

# 46
  • София
  • Мнения: 275
Започна да си казва на 1г. и 9 месеца! Беше юли месец и махнахме памперса. Научи се за около 1 месец направо в тоалетната.

# 47
  • Мнения: 2 587
На две години и малко,вече не помня точно, от годинка и шест месеца се мъчехме и като стана студено реших че ще върна памперса и няколко месеца след това детето ме изненада като започна даже и сама да си сваля памперса и да тича на гърнето.

# 48
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Започнах да слагам на гърне редовно от около 5 месечна възраст и тримата,на 8 месеца бяха вече без памперси,не се изпускаха на годинка успяваха да си кажат или покажат,че им се пишка Peace

# 49
  • Мнения: 1 240
На около 1 г. и 10 месеца. От раз махнах дневния памперс, имаше много малко пропуски.

# 50
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На година и 7м. беше, когато започна да казва от време на време. Два - три месеца по - късно вече почти нямахме пропуск и го махнахме от раз.

# 51
  • Мнения: 1 150
Вико е много своенравен  Crazy
Около 2г. започна да казва, но до 2,5г. беше с памперс. Една вечер заяви, че е батко и го махна от раз.

# 52
През лятото нашата кака и малката ги оставихме на село .Каката я е научила -с на пишкан  цял ден я е оставила и нощта и на другия ден си е на гърнето естествено ако я сложиш а вече стана на 2.4 месеца и сама си казва ,взема си гърнето ,пишка си ,яка си и после вика някой да й го изхвърли .Много съм благодарна на кака й която е на 14 Годо вече че я научи защото преди сме пробвали по всякакви други варианти и не сме постигали ефект

# 53
През лятото нашата кака и малката ги оставихме на село .Каката я е научила -с напишкан памперс  цял ден я е оставила и нощта и на другия ден си е на гърнето естествено ако я сложиш а вече стана на 2.4 месеца и сама си казва ,взема си гърнето ,пишка си ,яка си и после вика някой да й го изхвърли .Много съм благодарна на кака й която е на 14 год вече че я научи защото преди сме пробвали по всякакви други варианти и не сме постигали ефект

# 54
  • Мнения: 1 726
На 1,4 г. вече си казваше(започна да говори много рано).

# 55
  • Мнения: 4 187
Малко преди на навърши 2 !

# 56
  • Мнения: 26
И моя син една седмица преди на навърши 2 започна да си казва и вече през деня сме без памперс само когато спи. Лятото го мъчих но не ставаше все ми казаваше мамо пиш като се е испишал вече  Laughing

# 57
  • Мнения: 764
На 2 г. и половина, веднага след като махнах дневния памерс. Стана от раз. Нощният още не съм. Изчаках да стане лято, защото зимният период не ми се струваше удачен за оттучване от пишкане в гащите.

# 58
  • Мнения: 539
След 2 години беше.Сега е на 3,но през нощта сме още с памперс.

# 59
  • Мнения: 31 191
Все още не казва винаги.

Общи условия

Активация на акаунт