Ягодка и Саса - поръчки, доставка и проблеми 2009

  • 62 162
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 655
Като ви чета направо се отчаях ooooh!. Аз чакам козметика поръчана на 29 март и явно няма да дойде скоро Whistling. Кремът ми свърши и сега трябва да си купя някакъв докато пристигне поръчката ми. Дано да е скоро, но след всичко прочетено се съмнявам. Преди получавах козметиката за максимум 10 дни, а сега просто ужас. Crossing Arms

# 706
  • Варна
  • Мнения: 17 965
запис и тук. Embarassed

# 707
  • Мнения: 302
"Моята поръчка от Саса -

направена -     02.02.2010г.
напуснала ХК - 12.02.2010.
пристигнала в Русия - 16.03.
напуснала Русия - 26.03.
пристигна в Б-я - 02.04.
Сега чакам известие в П-в."

Получих я на 7-ми Април, на нея пишеше стойността на фактурата - 160 долара, взех я от пощата и не съм плащала мито и ДДС.

# 708
  • Мнения: 1 270
дА СЕ САМОЦИТИРАМ

http://www.bgpost.bg/Bulgarian/ProductsAndServices/Article.aspx?article=127
"Български пощи" ЕАД информира своите клиенти, че всички приоритетни кореспондентски пратки и пощенски колети, както и EMS - пратки изпращани от САЩ по въздушен път, пристигат в България с огромно закъснение. 
 
С писмо "Български пощи" ЕАД официално информира основният пощенски оператор на САЩ, с настояване за решаване на проблема.
 
„Български пощи” ЕАД се извинява на своите клиенти за причинените неудобства по независещи от нас обстоятелства.
Инфото е доста старо, но макар да споменават само САЩ според мен нашите пощи нещо са сгафили и се бавят всички пратки извън ЕС 

# 709
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не знам дали вината е в нашите пощи. Последните ми две пратки пътуваха месец, преди да ги видя в сайта на руските пощи. След това дойдаха за броени дни.

# 710
  • Мнения: 762
Вашите поръчки които се бавят само с козметика ли са? Защото аз пак направих една  комбинирана козмеика и парфюм и пристигна за десетина дни през Шв.пощи. Май тоя път проблема не е в БГ пощи.

# 711
  • Мнения: 1 165
Моята е само козметика.От вчера се появи в руските пощи и я дават, че на 11-ти е тръгнала за Бг, но още не ми излиза в сайта на БГ пощи.Да видим кога ще се появи сега тук

# 712
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
Според мен някъде между Китай и Русия се бавят...

# 713
  • Мнения: 70
Момичета, според мен проблемът е, че пратките ни залежават в Руския, без да се обработват. Аз чакам 2 поръчки - едната от 15 март, другата - от 21ви и понеже видях тук съвет да направя проследяване чрез ХК пощи, пробвах така. Резултат засега от тях няма - дори референтен номер не са ми дали. Но писах на самата Ягодка за проследяване (както между впрочем направих и с предишната си поръчка от февруари, която също се забави подобаващо дълго) и днес първата ми поръчка вече се появи в руските пощи. Мисля, че чрез проследяването на Ягодка, в Русия се разравят и задвижват пратките ни, така че опитайте, може и при вас да подейства. Извинявам се за дългия пост и се надявам да съм била полезна Simple Smile

# 714
  • Мнения: 139
Момичета, в понеделник си направих първа поръчка от Ягодка. Изписа ми накрая този номер 1040737771. Кажете ми, моля как става проследяването на пратката?

# 715
  • Мнения: 4 202
Някой скоро поръчвал ли е парфюми?
И те ли се бавят толкова много, както козметиката?
Ходи ли се на митницата?

# 716
  • Мнения: 0
Здравейте. Да споделя и аз. Имам поръчка само с козметика, която е шипната на 12.03.10 г. от Китай. Все още нищо. Писах на Ягода. Отговориха ми веднага с молба да изчакам до днес, 16.04.10 г. Все още нищо никъде не се появява. Ще потърпя до понеделик.
На 19.03.10 г. поръчах козметика и парфюм. Пакетчето пристигна за има - няма 4 дни, но от Швеция.

# 717
  • София
  • Мнения: 35 961
Момичета, в понеделник си направих първа поръчка от Ягодка. Изписа ми накрая този номер 1040737771. Кажете ми, моля как става проследяването на пратката?
Номера го поставяш на SHIPMENT STATUS /заглавната  страница/
отваря ти се страница, на която е посочен тракинг номера ти : RD009556365SE и с този номер проверяваш в руски или швейцарски пощи накъде е пратката ти
...и накрая в БГ пощи разбира се.
Simple Smile

За сега си до тук: http://www.directlinktracktrace.com/multipletrack.php?order_no=1 … =STR&langId=1

# 718
  • София
  • Мнения: 35 961
Здравейте. Да споделя и аз. Имам поръчка само с козметика, която е шипната на 12.03.10 г. от Китай. Все още нищо. Писах на Ягода. Отговориха ми веднага с молба да изчакам до днес, 16.04.10 г. Все още нищо никъде не се появява. Ще потърпя до понеделик.
На 19.03.10 г. поръчах козметика и парфюм. Пакетчето пристигна за има - няма 4 дни, но от Швеция.
Когато има парфюм пристигат бързо.
Аз последно за едни кремове чаках 2 месеца.

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 94
И аз да се отчета с поръчката в Ягодка:
направена -     05.03.2010г.
напуснала ХК - 06.03.2010.
пристигнала в Русия - 04.04.
напуснала Русия - 08.04.
пристигна в Б-я , Бургас-16.04

Общи условия

Активация на акаунт