Ягодка и Саса - поръчки, доставка и проблеми 2009

  • 62 158
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 70
На мен двете поръчки, направени с една седмица разлика, ми се появиха (най-сетне) в Ягодка на един и същи ден, но чудното е, че вече 2 дни не мърдат от "обработка" и не знам кога ще ги пуснат за насам. И аз вече съм много закъсала за козметика и обирам кремчетата си по ръбовете Grinning Предния поръчката ми бе пусната от Русия за България на същия ден, на който я бяха получили и обработили и дойде при мен след няколко дни, а сега просто не знам какво да мисля.

# 721
  • Мнения: 6
Мацки някой знае ли къде е tedd,писах й лс,но не ми отговари.Да няма нещо сериозно?   Confused

# 722
  • Мнения: 6
Мацки някой знае ли къде е tedd,писах й лс,но не ми отговари.Да няма нещо сериозно?   Confused
Повтарям си въпроса,притеснявам се защото очаквам пратка за 120лв от нея.Дано всичко е наред.  Praynig

# 723
  • Мнения: 1 655
Момичета какво да правя, да пиша ли на Ягодка или не?
Поръчката ми е с номер RB150174174HK излиза в Хонк Конските пощи, но от там нищо повече и това от 30 март. Дайте, моля съвет Hug

# 724
  • Мнения: 1 165
Аз преди няколко дни получих от 9-ти март.Мисля, че нямаш място за притеснение.Просто пратките пристигат доста по-бавно от преди

# 725
  • Мнения: 1 270
Мацки някой знае ли къде е tedd,писах й лс,но не ми отговари.Да няма нещо сериозно?   Confused
Повтарям си въпроса,притеснявам се защото очаквам пратка за 120лв от нея.Дано всичко е наред.  Praynig
Имаха семеен купон преди ден и сигурно реанимира, не се тревожи  ще ти отговори  Peace

# 726
  • Мнения: 70
Момичета, 2 поръчки, направени на 15 и 20 март съответно, се появиха в руските пощи на 14 април и заедно тръгнаха за България на 17ти. В сайта на български пощи излиза само втората (от 20-ти март) - пристигнала на 19 и изпратена до пощенската ми кутия. От първата няма и следа! Писах на Ягодката, но не знам какво да мисля. Според вас дали е изгубена и дали Ягодката ще ми изпрати отново продукта? Благодаря ви!

# 727
  • Мнения: 9 095
Мацки някой знае ли къде е tedd,писах й лс,но не ми отговари.Да няма нещо сериозно?   Confused
Повтарям си въпроса,притеснявам се защото очаквам пратка за 120лв от нея.Дано всичко е наред.  Praynig
Имаха семеен купон преди ден и сигурно реанимира, не се тревожи  ще ти отговори  Peace

въх чак сега влизам в темата ooooh! миличката, писах ти но явно заради лимита на съобщеннията не ми даде да изпратя, предполагам днес утре най- късно вече трява да е при теб поръчката Peace

Скрита да се включа на опашка за поръчка от Саса Blush

# 728
  • Мнения: 1 986
В момента се опитвам да поръчам в Ягодка за общо $60 ( 2 парфюма и сенки). На пощата ли ще пристигне и нали няма да се налага да плащам мита?
Трябва ли да чеквам някъде за да не излиза цена?

# 729
  • Мнения: 6
Искам и тук да благодаря на tedd,страхотна си! Дано все такива хора да срещаме във форума и извън него!   bouquet Hug Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 6
В момента се опитвам да поръчам в Ягодка за общо $60 ( 2 парфюма и сенки). На пощата ли ще пристигне и нали няма да се налага да плащам мита?
Трябва ли да чеквам някъде за да не излиза цена?
В пощата ще дойде,няма да плащаш мита.  Peace

# 731
  • София
  • Мнения: 1 936
Има ли още чакащи от 1ви март? Не ми излиза нито в руските, нито в българските пощи  Sad

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
bebaaa,   bouquet
Попълних формуляра. Да видим ще има ли скоро някакво развитие...  Tired
само да кажа, че след попълването на този формуляр на следващия ден пратката се появи отразена в руските пощи и на 14ти април се появи на сайта на БГ пощи и вече си е у мен. Не знам дали е случайно или не, но аз си мисля, че не е!.
bebaaa,   bouquet

Lodsi, моята поръчка беше от 21 март.  Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 8 283
Какви са сроковете за пристигане на поръчките от Ягодка?

Аз съм от нередовно поръчващите, но сега имам проблем. Като се опитам да направя поръчка ми брои, че е 4та и съответно 3% отстъпка, а тя ще е 5та. Писах им ще видим.
Последната я поръчах на 22, но нещо не мина плащането през Пей пал, но иначе получих потвърдителен email от Ягодка (сравнявайки ги с този от предходната никаква разлика), добре че проверих какво става с Пей пал-а, че да разбера, че не съм платила. (мислех си че може да се дръпнат/блокират по-късно парите) Плащането стана на 24 днес имам вече и потвърдителен e-mail, с тракинг номера.

Някой може ли да ме насочи към парфюм с миризма на фрезия? Наоми Кембъл май имаше такъв, но как се каква не знам ....

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 15:27 от Desem

# 734
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
мм и аз попълних някакъва форма от сайта на хонгконгските пощи преди седмица, но няма никаква реакция. от 28ми март е моята поръчка и още никъде не се епоявила.
 много е неприятно това забавяне. дано не е така и занапред, а се върнат старите срокове на доставка.

Общи условия

Активация на акаунт