Отговори
# 270
  • Мнения: 2 388

П.П. Ооооо,Монахински  Hug Hug Hug Hug Hug
Готвиш вкусотии,а? Браво,на тебе! Поздравления!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

 Hug Hug Hug

Мъка, мъка.... Tired

Благодаря ви момичета за съветите.   bouquet Ей сега ще изтичам до магазина да взема  дафинов лист, както и черен пипер на зърна. Simple Smile

# 271
  • Мнения: 2 803
А някой може ли да ми каже как се прави крем милена с киселото мляко /цедено имам вече и топинг шоколад и сметана/?Благодаря ви предварително!

Аз слагам две кофички цедено мляко и една от малките заквасени сметани, захар на вкус. Разделям на три равни части. В първата слагам ванилия, втората един жълтък, третата - чисто какао. И така нареждам от трите цвята в стъклени чаши за сладолед. Отгоре поръсвам с настъргани ядки или захарни пръчици.

# 272
  • Мнения: 22 867
А някой може ли да ми каже как се прави крем милена с киселото мляко /цедено имам вече и топинг шоколад и сметана/?Благодаря ви предварително!

Заповядай - рецептата

Не се сдържах, предпоследния постинг - начин на оформяне.

# 273
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Да бях по прочела малко Confused...ама толкова съм притеснена, че...както и да е.

Да попитам отново - кога се слагат върху сладките разните му там декорации, като пръчици, захар, моделираща маса и т.н.?
Вече ми казаха, че след, но...как ще се залепят и няма да падат при взимане на бисквитка?

Благодаря!

# 274
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Да бях по прочела малко Confused...ама толкова съм притеснена, че...както и да е.

Да попитам отново - кога се слагат върху сладките разните му там декорации, като пръчици, захар, моделираща маса и т.н.?
Вече ми казаха, че след, но...как ще се залепят и няма да падат при взимане на бисквитка?

Благодаря!

Захарта може да се поръси преди печене,но моделираща маса,белтъчна глазура и подобни,само след като се изпекат и охладят.

# 275
  • Мнения: 72
Благодаря за рецептите Hug

# 276
  • Мнения: 1 258
Може ли съвет как да направя кюфтета с кашкавал,моркови и кисели краставички вътре? newsm78

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
TheNMaster, благодаря ти, звучи ми много добре ще го пробвам!

# 278
  • Мнения: 1 494
Момичета, имаше преди време тема май за свински дроб, в която много хора казаха, че се овалва във сода ли беше, или содата в брашно и с тях се овалава... WhistlingНе мога да се сетя. Дори мисля, че си копирах идеите, ама не ги намирам. Та как се прави пържен дроб, но крехък да остане, а не подметка?

# 279
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета, имаше преди време тема май за свински дроб, в която много хора казаха, че се овалва във сода ли беше, или содата в брашно и с тях се овалава... WhistlingНе мога да се сетя. Дори мисля, че си копирах идеите, ама не ги намирам. Та как се прави пържен дроб, но крехък да остане, а не подметка?

Първо го накисни в прясно мляко. След това аз го пека с много лук и подправки в йената. Никога не става на подметка.

# 280
  • Мнения: 5 001
Може ли съвет как да направя кюфтета с кашкавал,моркови и кисели краставички вътре? newsm78
Взимаш от каймата в ръка(мокра),разплескваш,слагаш плънка,събираш краищата(да стане като вързопче),приплескаваш,овалваш в брашно и пържиш (или печеш)

# 281
  • Мнения: 1 258
nqmaНяма ли да ми се разтече кашкавала така?

# 282
  • Мнения: 11 607
nqmaНяма ли да ми се разтече кашкавала така?


Не......имаше едни кашкавалени палачинки....Един път ги правих - много са хубави. Тайната бе нещо в бързо пържене или нещо такова.....

# 283
  • Мнения: 1 258
А как да изпържа кюфтета бързо?Те ще са алангле  Mr. Green

# 284
  • Мнения: 511
Виждали ли сте да продават някъде из София метални формички за правене на сладки "Фунийки с крем"? newsm78 Ще питам в На пазар, но реших да пробвам първо тук.

Общи условия

Активация на акаунт