Любов и секс

  • 11 164
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 543

С други думи струва ли нещо любовта, ако не може да се консумира и има ли значение секса без любов?


Любовта зарежда с енергия а в секса се изразходва енергия.

Любовта не си губи цената дори ако не може да се изконсумира физически. Липсата на любов по-силно се усеща в живота на човек, според мен, отколкото липсата на секс.

# 16
  • Мнения: 1 232
Очи,които не се виждат ,се забравят!  Има много истина в това.Страданието по такава любов е по-кратко от пролетния дъжд.И обикновено човек бързо забравя това,което не може да има.

Ами вие под имане само консумиране на секса ли намирате?  Rolling Eyes Можеш да говориш с този човек и на хиляди км да е. Интернет за какво е? Можеш да знаеш, че те обича, но по една или друга причина не можете да консумирате връзката?
Това нищо ли е? Не биха ли ви радвали поне малко такива чувства? Емоциите в една връзка нищо ли са, ако няма цуни гуни?  newsm78


тъжно нали Cry

# 17
  • Мнения: 35 973
признавам, не ми се е налагало да съм в такава ситуация и за това не мога да преценя
мога да напиша, че ако той ме обича и сексът е страхотен, ще избера това
може и да напиша, че ако няма секс, но има силна любов между нас двамата, ще избера точно това
но не съм сигурна кое е истина - има куп други фактори
може пък да тегля майната и на секса, и на любовта по отделно и да ги потърся на куп, но пък може и да не направя и това, нали?
каквото и да напиша, ще излъжа вас, а вероятно и себе си Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 447
Доста ми е трудно да отговоря.В един момент бих избрала любовта ,но в друг и секса не е за изтърване.
Не може ли да имам две в едно? newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 395
Любовта е свята..........
Аз не съм свят човек

# 20
  • Мнения: 4
след секс любов
или ,,,

# 21
  • Мнения: X

Ами вие под имане само консумиране на секса ли намирате?  Rolling Eyes Можеш да говориш с този човек и на хиляди км да е. Интернет за какво е? Можеш да знаеш, че те обича, но по една или друга причина не можете да консумирате връзката?
Това нищо ли е? Не биха ли ви радвали поне малко такива чувства? Емоциите в една връзка нищо ли са, ако няма цуни гуни?  


Според теб колко време могат да траят такива интернет чувства?И тук има много ако...ако са се виждали преди ,а не се познават само чрез интернет , ако са семейство и това е временно...
А ако запознанството е чрез нета,за каква изгаряща любов говорим...и ако не може да има развитие на нещата,пак опираме до там...след време любовта я няма...не мога да си представя ,че някой би могъл години да страда по такава невъзможна любов и да не направи нещо по въпроса.

# 22
  • Мнения: 2 448
краси.мира аз не се опитвам да убеждавам в теза.  Simple Smile Искам да видя различните мнения. Тези въпроси които написах по повод твоя пост са за уточнение дали правилно съм те разбрала.
Разбира се всеки има различно усещане за нещата.


п.п. Ghost , колкото и да не ти се вярва  Simple Smile  възхитена съм от твоя пост, начина по който си формулирал становището си.  bowuu

# 23
  • Мнения: 1 232
Цитат
пак опираме до там...след време любовта я няма...не мога да си представя ,че някой би могъл години да страда по такава невъзможна любов и да не направи нещо по въпроса.
 
 
Краси нищо не е вечно мила и никой,дори и тази реална любов която имаме в момента и ни удовлетворява на сто процента не е застрахована,нищо и никой не може да бъде сигурен в нещо или някой.Днес ни има утре ни няма,но положителните емоции и спомените   живеят до края на дните ни Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Избирам секс без любов Rolling Eyes Малко саката работа, но поне няма да ми докара психично разстройство, каквото със сигурност бих получила, ако съм луда по някой мъж и не мога да правя секс с него, никога. Вервайте ми, случвало ми се е. Добре, че господинът в крайна сметка си седна на задника, това месеци наред без секс не се трае Naughty

# 25
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз избирам любовта, не мога да си представя да живея без нея, само за едното .....!
Не съм предмет, а човек с душа и чувства, и искам да чувствам истински и да обичам,
това ме прави жива и дава смисъл на живота ми!

# 26
  • Мнения: 22 444
Ако любовта не може да се "консумира", тоест да придобие и физическо изражение, в някакъв момент една от страните се изморява. Не може да обичаш някого, да си луд по него и да знаеш, че не можеш да го виждаш, да го докосваш, да бъдеш с него. Каквото и да си говорим, колкото и силна да е обичта към него ако това продължава 1-2-3г и нещата няма шанс да се променят, то тази любов за мен е изгубена.

Секса без любов - да, човек би могъл да прави страхотен секс и без да обича истински партньора си. На мнение съм, че човек не може да обича всички, с които прави секс. ))

# 27
  • Мнения: X
bimba , точно защото не сме вечни,си струва да търсиш любовта,да я изживееш по възможно най-добрия начин...всичко друго е загуба на време.

# 28
  • Мнения: 473
За мен е много важна емоционалната страна на нещата, така че любовта би могла да ме зареди така, както секса без любов никога не би могъл.

# 29
  • Мнения: 1 232
bimba , точно защото не сме вечни,си струва да търсиш любовта,да я изживееш по възможно най-добрия начин...всичко друго е загуба на време.
ами за себе си съм сигурна,че тя има многолики изражения и не винаги е само една в живота ти,а коя е е била най силна,най искрена или вълнуваща мога да кажав края на житейския си път Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт