Любов и секс

  • 11 165
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 546
Секс. Ама наистина хубав секс. Него избирам. За много хубавия секс е достатъчно да има страст между двама души. Не е задължително да има любов. Любовта носи много емоционално изтощение.

# 31
  • Мнения: 5 940
Не вярвам, че може да има хубав секс дълго време без някакво силно чувство, което да го поддържа. Не ми се и вярва в продължителното, естествено съществуване на човек само в едната от зададените житейски позиции. Не мога да избера между двете, мисля си, че няма как да се случи. Но, ако все пак трябва - бих избрала по-съхраняващия, по-щадящия вариант. За мен това е любовта.

# 32
  • Мнения: 836
ЛюбоФФ.  Embarassed

Нищо, че не е вечна, той и сексът (''хубавия'') не е.  Laughing


# 33
  • Мнения: 223
За мен има огромна разлика между секса със и без любов.Може би не е валидно за всички,визирам жените,но аз не мога да изпитам това удоволствие,както от секса с любов...а така за мен секса се обезсмисля...
  Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Оптималния вариант ми е най -ценен  Wink секс +любов
Случи ми се да не мога да консумирам любовта си в продължение на две години.
Имаше моменти в които си мислех, че ще умра и няма как да е по-зле. Направо си вехнех от любов.
Тогава се сблъсках със секса в пълната му красота и блясък. Появи се човек с който компенсирах физическата
липса на секс производна на любовта. Сега ,като се замисля, доста удобно ми беше.
Любовта зарежда с енергия а в секса се изразходва енергия.

Уравнението ми излезе в тази си част с тази разлика ,че неизвестните бяха две.
Зареждах и после изразходвах. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 6 715
Любов ще избера, нищо че отдавна ми е минало времето за невъзможните раздиращи любови.
Страхотен секс мога да правя с доста повече хора.

# 36
  • Мнения: 7 186
Не си представям какво значи любов без секс, т.е. да обичаш изпепеляващо някой, с който не си стигал до интимна близост, несподелено и неизживяно. Аз това го наричам привличане, а не любов. И това фатално привличане невинаги гарантира, че и в секса ще говорите на един и същ език... /ако все пак се стигне дотам/. Ако няма секс и поддръжка на огъня, и привличането ще охладнее в един момент.
Ако има наличие на страхотен секс, и той се случва переодично, няма начин този човек да ти е безразличен. Дори и да не изпитваш любов в истинския смисъл на думата, най- малкото ще имаш тръпка и желание към този човек, които чувства хич не са неприятни Simple Smile
Най- желаната любов може би е невъзможната, т.е. човек, който си обичал, и с който си имал страхотен секс, но по някаква причина връзката не е могла да се развие към следващ етап. Но и това се преживява с времето.
Ако става дума за сериозно обвързване, деца и пр., тогава вече човек си нарежда приоритетите, и не всеки партньор е подходящ, независимо от съпътстващите чувства и усещания.
Но, грубо погледнато, съм За да бъдем реалисти. Страхотен секс Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 668
Един мой стар приятел , който по принцип е преживял много , веднъж ми каза - " Никога не е само секс , миличка ... "
Поводът да ми го каже беше , че аз обяснявах точно на него за един мъж , който ужасно много желая ,но искам само да и....кам .
По дяволите  ooooh! колко прав се оказа . Този мъж ми взе акъла буквално . Месеци наред ходех като ненормална и мислех само за него . Сексът беше страхотен , но не чак невероятен ... Тогава осъзнах колко съм хлътнала и колко е невъзможно да не се намесят чувства ...
Не , че не съм правила секси без любов , обратния вариант не ми се е случвал , но смятам , че и двете не струват , когато не са заедно  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 17 300
При такъв избор бих избрала без нищо.
Честно казано, животът е прекалено кратък, за да губя време в полу-живот.
Правила съм секс без любов, страхотен секс и така нататък, ама след един месец почваш да се чудиш защо ти е да си губиш времето и как очакваш да намериш Истинския, докато се въргаляш с някакъв полуфабрикат.
Връзката ми в момента е от разстояние, има много любов и много страст, но виждам какво е да не се виждаме по 1-2 седмици и как просто физически не издържаш на това. Когато си истински влюбен искаш да погледнеш човека в очите, да го помиришеш след баня, да се сгушиш в прегръдките му, да докосне косата ти, да заспите прегърнати. Умишлено не говоря за консумирането като секс, защото се обсъждаше и това по-горе.

# 39
  • Мнения: 17 546
Един мой стар приятел , който по принцип е преживял много , веднъж ми каза - " Никога не е само секс , миличка ... "
Съгласна съм, но не винаги на мястото на многоточието продължението е "... а има и доза любов" според мен! Често хората бъркат страст и любов.

# 40
  • Мнения: 487
Имала съм такава връзка, силна и изпепеляваща любов, която по стечение на обстоятелствата не можах да консумирам. ( не искам да пиша подробности, той има по малък брат, който вероятно вече е женен и жена му може да пише тук) Само едно ще кажа, ако можеше да изконсумирам тази връзка бих дала остатъка от живота си, но явно бог реши друго.

# 41
  • Мнения: 316
избирам любовта Embarassed,леле аз ли съм най задръстена и старомодна в тоя форум Mr. Green,то верно не обичам много фитнес ама само секс без чуства хич не ми се нрави ,а той си е просто една гимнастика и нищо повече,не говоря хипотетично опитала съм не ми хареса Grinning
Любоффффффффф ,аааааааааа любооооооооооооооф Embarassed това е друго нещо може да ме прави малко тъжна,малко вглъбена може би рееща някъде,но ми носи опиянение,зарежда ми батериите,преосмислям много неща  и най-вече живееяв собствен свят без да губя чуство за реалност Heart Eyes
Peace Едно към едно изрази моите мисли, макар че аз нямаше да посмея да го напиша.
Един мой стар приятел , който по принцип е преживял много , веднъж ми каза - " Никога не е само секс , миличка ... "

Наистина може да прозвучи глупаво и старомодно, но си мисля че разликата между жените и мъжете е в това, че ние винаги влагаме чувства! Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 18 679
Еее, изложихте се. Въпросът беше ясен и прост - или, или. Хипотетично. Вие къде забихте, как едното без другото не можело, пък нищо не избирали....то ако имаше 5 опции, щеше да е анкетка Laughing Опциите са 2, точка.

# 43
  • Мнения: 127
От сегашната си гледна точка бих избрала секс без любов, щом любовта е невъзможна. Но това се отнася до сегашния ми мироглед, опит и душевно състояние.
А в коя опция попада това да правиш секс с човек, когото обичаш безумно, но знаеш, че за него всичко опира точно до секса и нищо повече? Т.е. ти обичаш този човек, знаеш, че не можеш да го имаш по друг начин и дори се опитваш да го забравиш, като си с други хора, но в последна сметка мислиш само за него. Е?

# 44
  • Мнения: 2 448
Ами то е ясно, че ние като същества вечно търсещи и копнеещи за идеалното, това, което би удовлетворило всичките ни нужди и желания ни е трудно дори хипотетично и необвързващо с време и конкретна ситуация да съпоставим тези неща. Но пък се радвам на отговорите, които получавам. Всички сте сте писали с чувство, личи си, че всеки се е сетил за нещо преживяно, дали любовно или страстно. И мен ме кара да си мисля разни неща.
В тази връзка, за да е по лесно кое е по натежало можем да се запитаме с какво усещане си спомняме за минали любови и минали сексуални връзки.
Аз не съм от жените, които мислят, че в секса винаги има доза любов. Има си и чист животинско страстен секс. Но той обикновено се случва, в момент когато в сърцето няма никой или опитвайки се  да изтръгнеш някой , когото не можеш да имаш ...

Общи условия

Активация на акаунт