Забременяване с второ дете

  • 14 887
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 675
И с двете ми деца забременях от първия път.
И при мен беше така. Имам и 2 неуспешни бременности, при които не забременях от раз, а след  2-3 месеца опити. Не мисля, че има някакво значение. По-важното е бременността да е успешна, а не само колко време минава в бебеправене. Дори и да няма проблем, понякога просто не става. Това не означава да се уповаваме само на Господ и да не си правим изследвания.
Успех в бебеправенето. Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 5 758
Първия път забременях веднага след като спряхме да се пазим, втория - след 2м.
Успех на всички бебеправещи!  Praynig Peace Hug

# 62
  • Мнения: 2 784
И с двете ми деца забременях от първия път.
И аз така. Не сме се пазили точно 2 пъти с идеята, че ако стане-стане. После решихме, че моментът не е подходящ и по-добре да опитаме след година-две, та майчинството да съвпадне с тръгването на каката в първи клас. Но се оказа, че вече съм бременна. Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 3 754
Преди работех в голям завод бяхме много колежки.Повечето с второ дете казваха,че втория път се забременява по-трудно.И аз си мислех,че и при мен ще е така,но не беше.Явно при всеки си е различно.Сигурно ще се появи,когато най-малко очакваш.Пожелавам ти успех.

# 64
  • Мнения: 1 817
Втория път не очаквах, че ще стане веднага, а то точно така стана.
Не мисли за това, успокой се. И аз съм чувала, че по-бавно става, особено ако жената е взимала противозачатъчни.

# 65
  • Мнения: 7
Аз и с първото си дете и сега забременях без да подозирам,съвсем случайно,и сега ще имат 2 години разлика,имам чувството че гледам един и същ филм,като си видя корема в банята или на огледалото.Много се притеснявам как ще свикнат двете едно с друго,и трябва ли да спят в различни стаи помогнете ми моля ви,останаха има няма три месеца.Благодаря предварително.

# 66
  • Мнения: 654
Много ми е странно това,което пишете- за благоприятния момент, явно сте прави. С Роси забременях след 2 години неуспешни опити (през които само не сме се пазили, пък ако даде Бог) и то не особено усърдни.
Беше март- края. Нищо чудно да е така.
Сега ще видим, дано стане скоро ,да се похваля...

# 67
  • Мнения: 467
При нас стана през първият цикъл  ShockedИзчислихме овулацията и бая се постарахме около датата, стана по-бързо от първото. Мисля, че на 33 години си достатъчно млада, за да нямаш проблеми със зачеването, само не се пртеснявай, че това влияе. Направи си една темепертурна крива и действай. успех ти пожелавам и ела да ни се похвалиш в най-скоро време.

# 68
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте.И аз да се включа.
За първата (и единствена бременност за сега)опитвахне 4месеца и се получи.Дъщеря ми е на 2г. и 2мес. и вече мислим за второ.Аз съм със спирала ,другата седмица ще я махам и започваме да работим по въпроса.Забравих да кажа-на 33 г. съм.
Надявам се да се получи.

# 69
  • Мнения: 325
Извинявам се, ако е имало подобна тема, но аз не успях да я открия. Мили мами, интересува ме има ли такива, които трудно са забременяли с второто си дете? Аз съм на 33 години, имам едно детенце на 9 год. и много искам да имаме второ, но вече близо 8 месеца правим опити, които засега са без успех. С първото си забременяване нямах проблени, стана още на втория месец. Преди да започнем бебеправенето, ходих на преглед. Направиха ми стандартните изследвания и по принцип нямам някакви проблеми, но нещо не се получава. При вас как стана?
Не се притеснявай, аз съм същия случай. Забременях след 1 година опити втория път,на 33 години съм,за сравнение-с първото ми дете още на втория месец опити имаше резилтат. Само трябва да си спокойна и да вярваш,че ще стане.Разликата между децата ми е 9.5 години.

# 70
  • Мнения: 2 609
С първото забременях след 10-11 месеца опити, с второто след малко повече/ с няколко прекъсвания/. Даже вече бях взела да се притеснявам.  Tired
Успокой се, не го мисли постоянно и ще стане! Peace

# 71
  • Мнения: 1 558
При мен нямаше проблеми,забременях горе-долу за месец и с двете деца.Не трябва да се притесняваш,продължавай с опитите и успех Peace

# 72
  • Мнения: 1 428
Успех!Дано скоро се похвалиш,че си бременна.

# 73
  • Мнения: 1 735
Извинявам се, ако е имало подобна тема, но аз не успях да я открия. Мили мами, интересува ме има ли такива, които трудно са забременяли с второто си дете? Аз съм на 33 години, имам едно детенце на 9 год. и много искам да имаме второ, но вече близо 8 месеца правим опити, които засега са без успех. С първото си забременяване нямах проблени, стана още на втория месец. Преди да започнем бебеправенето, ходих на преглед. Направиха ми стандартните изследвания и по принцип нямам някакви проблеми, но нещо не се получава. При вас как стана?

Запиши се да спортуваш активно нещо и няма да усетиш как ще забременееш за нула време.

Общи условия

Активация на акаунт