Как си запълвате времето през студените дни?

  • 2 948
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 651
Все още си ходя на работа,но не ми се ходи.Много е студено и  заледено.Предпочитам да си стоя у нас, но ......

# 31
  • Мнения: 1 674
Шиех гоблени/и още шия/

# 32
  • Мнения: 431
От началото на бременността си спрях работата по подобни причини на твоите.
Никога не съм оставала без занимание.Уших си доста дрехи,защото по магазините за бременни  нищо не ми харесваше(но това не всеки го може  Simple Smile) Не спирах да се разхождам.Изпопрочетох всичко за бебетата,кърменето;направих всички покупки и след раждането ми беше много по-спокойно.Ходех на курсове за бременни,където се запознах с други бъдещи мами-с тях пък се срещахме по кафета през другото време,виждах се и с колегите си...като сложиш и домакинска работа,която ми носеше удоволствие(специално по онова време  Mr. Green)...друго не помня вече какво  newsm78 ...но времето мина неусетно и не съм скучала никога  Wink

# 33
  • Мнения: 2 881
Телевизия, интернет, шия гоблен.  Wink

# 34
  • Мнения: 822
И аз миналата година по това време бях в начална бременност,ами гледах телевизия,четях книги,рових се в нета,ходих по гости или на мен ми идваха, по магазините и така.Използвай максимално този период,за себе си и почивка,защото после няма. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 826
 За съжаление с не много полезни неща - гледане на филми, висяне в Интернет, четене на книжки, спане,ядене... изобщо лентяйстване Rolling Eyes
  И на мен ми тежи, че в момента не изкарвам пари в помощ на семейството и от няколко дена търся в нета някаква интересна възможност за надомна работа. Но попадам все на смешни предложения, накоито не им е чиста работата. Чудя се дали има нещо вярно в тези оферти, чрез които уж изкарваш пари докато сърфираш в Интернет, до колкото знам пари по пощата е незаконно да се пращат, а тази компания точно така работи?!? Пращам ти линк с обяснение за цялата работа, ако те интересува все пак http://www.bezplatniobyavi.com/details.php?id=262158
 А на мен ми е интересно има ли някой, който наистина е получил пари от този сайт?

# 36
  • София
  • Мнения: 39 780
dendri не се занимавай с глупости Simple Smile

Цитат
1.Отивате на този линк ...ref=bilqn4eto777rnrnи се регистрирате.
Думичката ref означава навързаност, пирамидка. Аз съм се вързала на хорото, що да не навържа и още Simple Smile

Нищо не ти пречи и да пробваш. Но трябва да си сигурна, че чековете ще се осребряват от бг банка. Не си направих труда да изчета цялото.

# 37
  • Мнения: 9 973
dendri  това са глупости

# 38
  • Мнения: 2 312
Телевизия, интернет, шия гоблен.  Wink

 PeaceПлюс четене на книги и разходки.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
TV, филми, newsm79 1ironing wash  food002 newsm55 1dishes eat newsm01  mixed037 раэходки...

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 16:56 от РЕД

# 40
  • Мнения: 1 629
Аз нямах скучни моменти, защото учех тогава за изпити и ходех на лекции, ама сега като не правя нищо чета форума, чета книги, шия, готвя понякога, чистя доста Flutter ей такива Peace

# 41
  • Мнения: 3 695
де да имаше,богаташи да сме станали,не по форума да висим
Joy

# 42
  • Мнения: 31
Благодаря на всички Ви за съпричастноста ви HugМного се радвам,че ме приехте така пиветливо в тази хубава компания Heart Eyes.Мисля,че ще се срещаме често в нашия форум,за любящите МАМИ.Смятам,че ще си прекараме добре newsm68

# 43
  • Мнения: 9 443
Ровя се из нета,чета списания,гледам телевизия.Към обяд като се позатопли навън,излизам за около час!!!

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 16:56 от кристал

# 44
  • Мнения: 140
Правя разходка из Интернет , гледам си ТВ и шия гобленче. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт