Спане с бебето в спалнята,мъжа в друга стая

  • 15 751
  • 178
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 46 545
Кой е казал, че всички бебета а предпочитат да спят при майките си?Няма такова нещо ...

София не заспиваше, ако има друг човек в стаята или ако не си е в леглото, даже се е случвало, аз да спя на спалнята, мъжа ми да я сложи в нейната си кошара и тя реве, докато се събудя и се изнеса Twisted Evil

Вечер я слагахме в кошарата, гасим и излизаме, заспиваше веднага, а ние после на пръсти се промъквахме да си легнем Joy

А сега, голяма магарица, ама идва при нас  Tired

# 121
  • Мнения: 371
Ей,ще се изядете пак за едно спане.
Никой не ви упреква че спите без мъжете си и така сте си ОК.
Но момичето,което пусна темата има проблем от това разделяне.
И вие какво я съветвате,да продължава да спи с детето си,а мъжа изгонен в хола и между тях нон стоп напрежение,вместо да се радват на детенцето си.
Не мисля,че е хубаво да я поощрявате така с вашите постове,колко по-хубаво е да спи с детето си.
Детенцето и е малко още,когато бях в нейното положение с мъжа ми спяхме на спалнята,а детето в кошара до нас.
И да,ставах по сто пъти,но не му позволих да легне в леглото ни.Всъщност редувахме се с мъжа ми.
Мястото на мъжа е до жената.

# 122
  • София
  • Мнения: 2 217
Цитат на: Tssvety link=topic=362950.msg9825072#msg9825072 Мястото на мъжа е до жената.
[/quote

Мястото на децата е при майка им. И в природата важи този закон. На мъжа като не му изнася да се изнася!

Пък за изказването, че от хигиенична гл. точка не трябва детето да ляга при родителите си направо нямам думи.....

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 11:24 от Alexa

# 123
  • Мнения: 2 556
Това правило със строгия ред и "непозволяването на детето да ни легне в леглото" важи, ако човек не иска деца в леглото си. На мен пък ми е кеф, че малката иска да си спи с мен понякога, след някоя и друга година и да искам, тя няма да иска. Сега имам малки деца, нека спят при мен, ако искат - не ми пречи, даже ме радва  Simple Smile

# 124
  • Мнения: 371
Мислите ли,че има майка на която не и е приятно да усеща детето си близо до себе си?
Много по-лесно е да го вземеш при теб да му се радваш,но това е създало проблем в конкретния случай.
А мястото на децата най-точно е при майката и бащата.
Alexa,в едно семейство не бива никога да се действа по този "природен закон за изнасянето"
Звучи много детинско,да не казвам елементарно

# 125
  • Мнения: 53
[quote author=dreamer e link=topic=362950.msg9819828#msg9819828 Ами кажия по-грубата дума - няма проблем. Само че, не можеш да се изтипосаш във форума с такова крайно мнение и да квалифицираш методите на някои майки /повечето/, като жени с крайно закостеняла психика.
Аз пък смятам, че децата още от раждането си, трябва да си знаят мястото

Къде ще се изтипосвам и с какво мнение не е твоя работа. ипо-грубата дума е махленка, която варди мъжо си и децата й са на втори план. Имам куче, което си знае мястото....
Никога не съм писала, че децата не трябва да имат навици и самостоятелност - не съм казала и нищо против майките, чиито дечица спят отделно. Визирам само тези, които оставят децата си отделно само за да угодят на мъжете си Чети гостенке, преди да се изтипосваш във форума и да даваш акъл . И вземи се регистрирай.
[/quote]

Аз съм си регистрирана и дори като гост съм влязла с форумското си име и не се крия. Просто когато ти отговорих, не бях на моя си компютър...
Виж сега Алекса - от цялата работа и злоба която избълва в тази тема, Аз лично разбрах едно - правиш се на много компетентна, а се оказа че точно ти си тази със закостенялата психика, нежелаеща да приеме мнението на другите майки. То още малко, ще се окаже, че ти си най-великата майка в тоя форум и само твойто мнение да се счита за миродавно.
Как изобщо можеш да сравняваш децата с куче?! От едно мое мнение - започваш да си вадиш заключения за методите ми на възпитание ли, и няма нищо лошо в това, детето да си знае мястото - стига да не му го налагам като команда, сякаш е куче.
Да - аз уважавам съпруга си, не желая да спя отделно от него в друга стая. Никога не съм имала и най-малкото намерение да го вардя в леглото и да поставям децата си на втори план. Ама според мен, трябва малко мозък, за да успееш да се поставиш на мястото на друг човек и да разбереш постъпките му. Иначе - много е лесно като теб - с рогата напред...
Децата ми си знаят, че винаги са добре дошли на нашето легло, но си имат техни кошарки, в които е редно да спят. И там са си спокойни и доволни.
И пак си държа на мнението - не е редно децата да спят в леглото на родителите си.
А ти като искаш - пак си нямай думи  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 199
Ние сме намерили решение макар и с по-голямо дете. Вечер завъртам нейното легло до нашето, махнали сме решетката и така имаме едно голямо тройно легло... за всеки място,а и малката си е в нейното по тази начин.

# 127
  • София
  • Мнения: 2 217
Цитат на: dre@mer link=topic=362950.msg9827814#msg9827814  То още малко, ще се окаже, че ти си най-великата майка в тоя форум и само твойто мнение да се счита за миродавно.
[/quote

Научи се да разбираш това,което четеш  bouquet

# 128
  • Мнения: 3 634
Не си мерите приказките вече, обиждате и се нападате!  Naughty Разбрах много за интелектуалното ниво на уастниците в спора, да се върнем към темата с умерен тон.  Peace

# 129
  • Мнения: 2 448
Мислите ли,че има майка на която не и е приятно да усеща детето си близо до себе си?

Да, приятно ми е, когато съм будна, но не мога да спя с него на едно легло. Колкото пъти се е налагало, в моменти, когато е бил болен или изплашен, ами няма съм за мен, стоя ококорена цяла нощ и на сутринта съм труп.  Tired

# 130
  • Мнения: 7 474
Мислите ли,че има майка на която не и е приятно да усеща детето си близо до себе си?

Да, приятно ми е, когато съм будна, но не мога да спя с него на едно легло. Колкото пъти се е налагало, в моменти, когато е бил болен или изплашен, ами няма съм за мен, стоя ококорена цяла нощ и на сутринта съм труп.  Tired

И аз съм така, няма заспиване, а и детето съще не заспива, когато има някой при него. Laughing

# 131
  • Мнения: 4 717
Цитат на: Tssvety link=topic=362950.msg9825072#msg9825072 Мястото на мъжа е до жената.
[/quote

Мястото на децата е при майка им. И в природата важи този закон. На мъжа като не му изнася да се изнася!

Пък за изказването, че от хигиенична гл. точка не трябва детето да ляга при родителите си направо нямам думи.....

Спалнята, на която спим аз и малката е винаги поддържана изрядна хигиена, освен това нали се сещате, че е редно да се изкъпем и двете вечер

В Латинска Америка децата спят при родителите си до поне 5г възраст, защото смятат, че така отдават повече любов и привързаност  на малките. Станали са хора, и са с най-малко разводи, погледнете статистики ако щете Peace

# 132
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Аз подкрепям този начин на разделяне на задълженията, ако майката е в къщи и не ходи на работа. В такъв случай тя приема режима на бебето - спи и е будна с него.

Мъжът има друг ритъм - работа, развлечения и сън. За да е в час през деня и да носи достатъчно $$.

Ако бащата е в отпуска да гледа детето, естествено той трябва да спи с него.

За мене проблемът идва, когато бебето все още се буди през нощта, а и двамата родители работят. Тогава трябва да се редуват - една нощ единия, другата - другия.

А това, че  неспането на едно легло със съпруга води до отчуждение и разправии, не го разбирам. Малко лигаво ми звучи.
Сънят за мене е свещен!

# 133
  • София
  • Мнения: 2 217
Слава на Бога! Последните две мнеия ме накараха да се почувствам не толкова злобна и закостеняла майка - благодаря ви момичета, че се включихте. Дори две три такива мнения на фона на хиляди противоположни ме правят спокойна и доволна!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 134
  • Мнения: 411
Имам въпрос.Имам беб4е на 7 месеца,което се буди нощем по 2,3 пъти нощем да яде и така след многото безсънни нощи реших да го сложа да спи при нас с мъжа ми на спалнята.И ве4е  от 2 месеца бебето спи при мен.Изгоних мъжа ми да спи в хола защото хърка и не можем да спим от него.С мъжа ми страшно много се караме откакто родих,а сега откакто не спи при нас е ужасно.Много гадно се чувствам от постоянните караници,а имаме най-сладкото бебе на света.И така аз си спя с бебо на спалнята,мъжа в хола и така незнам докога.Има ли някои с моя проблем и как се справя?

всяка жаба да си знае гьола,мъжа до жената ,а детето в неговото си креват4е.не искаШ развод нали,мъж не трябва да го оставяШ сам пове4е от 3 дни,4е му влизат бръмбари в главата.а за това 4е имаШ най сладкото бебе на света не се съмнявам,всяка майка би го казала за своето бебе,но като порасне няма да признае 4е си се жертвала заради него.

Общи условия

Активация на акаунт