Навън е студено и снежец вали, а АПРИЛската мама покупки реди

  • 16 521
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 211
Момичета, има нова тема, но нека да изпишем първо тази.
Пуснах я по-рано, защото утре няма да мога.
Рони, стерилизатор ще взимам на Чико за микровълнова.
По прицип добър вариант са и таблетките за студена стерилизация.
galia1231977, можеш ли да ми кажеш колко струва на Чико стерилизатора, да знам дали си заслужава да го поръчвам онлайн?

vivita 1, ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕТО!!!   
dena_klv - ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК!!! 

# 286
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
very nice  Стерилизатора струва 40 лв. и е от квадратните за  3  шишета.

# 287
  • Мнения: 847
Да са живи и здрави всички празнуващи днес!   bouquet

Рони, благодаря ти за отговора - знам, че си абсолютно права, ама пусто понякога се поддавам и аз на паниката  Embarassed

Chocolina, не го знаех това за петната по зъбите  Shocked Утре ще говоря с док за този Зимафлуор и да ме посъветва за нещо за жабурене /както казвате това Сандрин или чай от лайка/

Princesa Raia, предполагам, че фирмата е същата, в която искам да ходя в магазина в Дианабад-казва се Арбор и са от Асеновград.

Уффф, днес уж излязохме само на разходка, пък аз се сдобих с нова кожена чанта, а таткото с нови ботуши,а на бебо само едни чорапки взехме...едно ново и непознато чувство се заражда в мен...  гузно ми е Sad

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте, мами
Моите зъби хронично си кървят, ходих във 3мес от бременността и преди една седмица бяха адски възпалени + 2 кариеса за 3 мес само. Аз ползвам от няколко години само паста за зъби Парадонтах и съм доста доволна, но сега ми изписаха ARTRODONT гел PARADIUM и вода ELGYDIUM, доста помагат.
Аз смятам да си взема помпа за кърма на АВЕНТ, всички я хвалят, преди ползвах някаква но не си спомням каква, но с помпа е доста по-лесно и удобно. Притеснявах се само от бисфенол А, но не вярвам да продават вредни шишета за бебета.
Искам да питам Русенските мами как е времето там, че в сряда ще пътувам на там за очни, а миналат година по това рвеме имаше доста сняг.
За Бургаските мами мога да кажа че от магазин ЕГОИСТ само бельото им става за бебета, аз съм го ползвала и още го ползвам и държат най-ниски цени, по едно време бяха пуснали китайски дрехи, но се взеха в ръце и ги спряха.
Искам да попитам раждалите в Бургас, дали са им правили клизма, на мен не ми правиха , но май се прави. И знае ли някой имало някакви свешички за да се изчистиш сам.

# 289
  • Мнения: 734
Мами, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт