Отесня и зимното палтенце на АПРИЛското шкембенце

  • 22 009
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6
Здравейте коремчета Heart Eyes
Ние с бебка сме добре за сега Peaceдано и така да сме до края Praynig
И аз мисля да ходя на ФМ другата седм.
Ренка и аз ходя като мецанка ,и охкам и пъшкам и се изморявам  ooooh! Joyтака ще е Hug
За течението и аз го имам и ми мокри,но докторката каза че е нормално newsm78дано да е така Praynig
За кръв и урина- на всеки преглед(месец) ми вземат и ми следят хемоглобина.
Лека вечер от нас Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 14
magdalena.savova,и аз съм психо Joyпсихолог Grinningне знах,че имаме в нашите редици колега Winkама и да си писала друг път къде ли съм бляла Whistling
Относно блеенето ми да ви споделя какъв ужас съм аз .Такова бременно малоумие ме е хванало,чееее ooooh!
Преди няколко месеца се качвам в маршрутката без изооообщо да съм си взела пари.Няма проблеми те хората гратис ще ме возят.Добре,че точно тогава наистина се падна шофьор който ме знае,че редовно ползвам линията та ме кара без пари.Викам си наобратно ще си взема пари назаем от приятелката при която отивах на гости.Слизам аз от маршрутката,викам си чакй да мина да купя нещо за гостито.Мноооогооо"умно"от моя страна ама влизам в магазина и почвам да си зяяяпам да си мисля какво да взема,даже нахалничко си подбирам"Не не това,ейй това ще е.По-хубаво е нищо,че малко по-скъпичко" ooooh!Стигам до касата пред мен един човек и се сещаааам/най-после/,че нямам пари.Оставих всичко и айде като п....я из гащи се изнизвам.Отивам на гостито/без нищо/извинявам се бъбрим там колко часа и вече ще си ходя.Стигам до спирката почти и се сещааам,че всеее ощее нямам пари ooooh!Звъннах на приятелката ми та тя дойде и ми даде.
Онзи ден милото се връща от центъра и ми звъни да се срещнем на хранителния магазин да си напазаруваме заедно,но ми споменава,че е с малко пари в себе си,демек да ми светне  Bulbда взема от вкъщи.Няма проблем аз се обличам излизам,влизаме в магазина и той"Нали взе парички" и аз не знам къде да гледам Whistling Bangheadайде  с колкото имах взехме каквото трябваше ,прибрахме се и аз понеже съм гузна,че остана да вземем  броколи и още няколко неща викам"Аз ще отида сега до кварталното да взема"Излизам взимам всичко/ужжжж/излизам стигам до входа и се сещам,че не съм взела броколи Banghead Banghead Bangheadкакто и да е върнах се взех и така.Не знам,дано да не забравя името на детето като родя и ме питат Blush
Аз също имам течение,но мисля,че е съвсем нормално по-обилно,няма лоша миризма и промяна в цвета.Иначе също следя за всякакви промени в него.Дано всичко е наред при всички ни да не се тревожим,че не са ни малко безпокойствата покрай мъничетата Praynig Praynig Praynig
Хайде,че трябва да забъркам една супичка доктао не съм забравила Blush Laughing

# 242
  • Мнения: 309
Здравейте, мами!  bouquet
Аз днес най-накрая окончателно свърших с дипломната и сега чакам само защитата, която все още не знам кога ще е, щяло да се разбере утре, а отделно в петак пак трябва да ходя, за да си взема рецензията, която обаче е написана ръкописно, аз трябва да я набера на компа и после пак да се върна да я дам и после да чакам и после пак да се върна, за да я взема подписана от дъртия рецензент #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out!Ще откача!Все едно си нямам аз друга работа.....та да се разкарвам с корема всеки ден и да се блъзкам в трамвая, където естествено никой не ми прави място, въпреки че обиколката на корема ми е 105см!!! Shocked
Както и да е, днес се видях с едни приятелки и беше много забавно, изкарах си чудесно, бая поскитосвах улиците с тях, ама добре ми се отрази, малко свят да видя и аз, отдавна не се бях шляла така! Laughing
Момичета, иначе сутринта преди  да изляза, казаха по новините, че ще спират водата и най-подробно обясниха от колко до колко часа и в кои квартали!Главно около Младост,Бистрица, също Хиподрума, Бели брези и т.н.!
Ох сега се надявам, че от днешната разходка ще спя добре през нощта, нещо пак нямам угодия, все ме тегли и опъва корема, боли ме всичко и т.н.....На всичкото отгоре мъжа ми има гадния навик да си навие алармата на тел за по-ранен час и дреме в леглото, докато стане време да става, ама през това време алармата дрънка 100 пъти! #Cussing outИ не се разбира от дума, колко ме дразни това, не стига че нощем не спя добре, ами и сутрин като ми задрънчи тая ужасна мелодия през 5мин, откачам...... #2gunfire #2gunfire #2gunfire, кой ли ден ще закъснее за работа, понеже съм разбила телефона му в стената! Twisted Evil

# 243
  • Враца
  • Мнения: 2 239
princessa raja,
и мен ми е много дискомфортно вечер като си легна и все не мога да си намеря поза в която нищо да не ми придърпва и наболва Sad последните 2 нощи заспах към 12 / чух часовника/ и после в 4 като се ококорих... Shocked
но мъжлето ми пък става като войник, и аз след като той тръгне за работа се унасям към 7.30 ч. и поспивам до към 9-9.30
повече не смея да спя че после ме боли главата, а пък и все тая надежда, че някоя вечер ще ми си спи мноого и ще се наспя на спокойствие, а ако спя докъсно през деня, всяка нощ ще будувам...
засега на 10-ина нощи ми се падат 2-3 такива, в които не мога да спя добре, през останалото време заспивам трудно, но дълбоко Mr. Green

днес бях на преглед, чочито ми е 1090 гр нагоре с главата и надолу с дупИто.
доки ми каза че се виждат "големи тестиси" - предполагам това беше комплимент, ама нещо не го разбрах... hahaha Joy
аз съм качила досега 12 кг.
множко ми се струва, обаче да си призная в началните месеци качвах повече, а последните 2 месеца съм намалила темпото- хем сега си се движа спокойно и не лежа само, хем стомаха ми се притиска все- повече и не мога да си хапвам като ламя  Crazy
аз съм си дала граница на кг. 20 кг, но да видим дали ще я спазя... е, и по-малко да са няма да се оплаквам Wink

# 244
  • Мнения: 65
princessa raia, защо не потърсиш копирен център или интерент център до университета, където набират купсови и други работи. Във Варна има такива до всеки университет или наблизо. Така няма да се разкарваш до вас да набираш рецензията и да я връщаш отново.
Аз в петък съм на видеозон и вече нямам търпение. Днес си купих две безшевни бюстиета и едно комплектче за бебешки маникюр на фирма Canpol. Струва 4,60лв. Незнам дали е ефтино, но съдържа нокторезачка, ножичка и пиличка.  Simple Smile
А, преди малко ми звънна хазяйката да кажа на един коя си комшийка да й търси гарсониера под наем. Нещо на лошо ми намирисва. Казахме й на първи януари, че чакам бебче пролетта, че ще освежим в гарсониерата и уж няма страшно, не се безпокойте, а пък сега за какво й е друга гарсониера  newsm78 . Не била за нас ми вика днес, не се тревожете, ама как да не се тревожим. Дано да й трябва за временно ползване. Иначе ние си търсим собствено жилище, но все още без успех.

# 245
  • Мнения: 10
И при мен съня е проблем, ама няма как!Като стана рано, после пак му подремвам 1 час и разбира се вечер съм #Crazy.

# 246
  • Мнения: 309
princessa raia, защо не потърсиш копирен център или интерент център до университета, където набират купсови и други работи. Във Варна има такива до всеки университет или наблизо. Така няма да се разкарваш до вас да набираш рецензията и да я връщаш отново.
 
Благодаря за съвета, но във ВИАС няма много такава възможност, понеже при плотерите и принтерите във всичките ни копирни центрове е винаги лудница от студенти и други хора от разни фирми и на никой не му се занимава с такива работи, мога да взема лаптопа, ама пък тежи...  newsm78, другото е че самия рецензент едва ли ще се навие да ме чака, това си е практика да те тормозят докрай, така че и да няма нужда ще ме върне за друг ден! #Cussing out #2gunfire Голяма гадост е това с тия квартири!Аз съм много благодарна, че нямам тоя проблем, живеем в жилище на родителите на мъжа ми, ние сме си сами тук де, те си имат друг апартамент!Друго си е!Желая на всички ви да си имате скоро това спокойствие!То и аз искам наше си жилище де, ама все пак друго си е да не плащаш наем и да не тревожат такива мисли като при теб, sisely!Дано всички да имаме късмета скоро да си имаме наше си жилище! Hug
Ох, значи не съм сама с това спане.... Hug

# 247
  • Мнения: 343
Май напоследък сънят е проблем на повечето от нас. Аз по принцип лесно заспивам, но понеже спя супер леко се будя непрекъснато от най -малкият дискомфорт или шум. Особено пък, когато синът ми нещо се уплаши през нощта и дойде при нас в леглото - Е, край няма заспиване. Той като започна да се върти като шугав, то бебчето сякаш усеща и той се разбужда и настава едно боричкане в тумбака. Снощи пък мъжът ми като отиде към 3ч. до WC - то и влезе в спалнята тътрейки чехли, даже няколко пъти се блъсна в леглото.  #Cussing out #Cussing out Е, как да заспи човек после, а и съм на работа сутринта. Като парцал съм.
Извинявайте, че се оплаках, ама в къщи кой ли ме слуша.

# 248
  • Мнения: 65
Съжалявам, princessa raia.
 Praynig да се нанесем още тази година в наш дом.

# 249
  • Мнения: 8
very nice , аз ще ходя при д-р Скочев на преглед .Щом мине ще разказвам.Трябваше да е днес, но по ред причини не се състоя.
Лека вечер на всички. Hug

# 250
  • Мнения: 1
ssillvvi, искрено се смях с теб Laughing и с твоето забравяне Joy И аз съм доста разсеяна и забравям, ама признавам, че ти ме биеш по всички параграфи Joy Относна спането и аз се присъединявам към всички, защото си е голям проблем...събудя ли се веднъж- край и на другия ден съм като парцал, а през деня ми е невъзможно да спя-ужас!!! #2gunfire Виждам, че напредвате с покупките Heart Eyes Аз смятам да взема почти всичко наведнъж по списъка като вземем кешовете Money
Дано успеем, да не си остана само с мечтите newsm78 Все казвам: има време, ама ще мине без да усетя и взе да ми става ooooh! напечено

# 251
  • София
  • Мнения: 155
За спирането на водата аз получавам винаги и-мейл от предния ден от сайта на "Софийска вода".

"Абонаментът за съобщения Ви дава възможност предварително да се информирате за планирани спирания на водата във Вашия район."

http://www.sofiyskavoda.bg/future_water_stops_05.aspx

# 252
  • Мнения: 14
Жабче,браво на теб истински информатор Hug PeaceМного сладка нощница,чак ще ми е жал ако се наложи да я хвърля после BlushДано във варненските магазини има такива.
Хора,нищо не мога да измисля за име на моята буболинка Heart EyesЗяяяяпам ли зяпам в тея сайтове за имена ама все не си харесвам.Искам хем да е нещо по-непопулярно,по нестандартно,хем да е лесно и приятно,хем да е нормално за разбиранията на нашата географска ширина.Извадила съм си тука едни именца в една тетрадка ама са все еднии,ей така ще си останат.Засега съм се спряла на Никол.Ако не си измисля нищо др май ще се казва така Naughtyи това е.
За съня също съм с вас.Много леко спя,сутрин нашия тати като стане винаги го чувам,както казва atlantica,започва да си тътри чехлите по пода,и обикновено се блъсва я в леглото я в масичката до него.Врата също не се затваря особено леко #2gunfire,а аз когато той спи съм като мишчица  tiptoe.А буболинка като се пробуждам и тя ми прави компания,започваме да си играем под юргана Heart EyesАз я галя,пък тя се подмята насам натам и се дупи и побутва.
Щях още нещо да питам ама пусто деменция не помня newsm78

Хубава вечер на всички  bouquet

# 253
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен мамчета
искам да ви питам мислите ли да посетите бъдещия педиатър на бебето и ако да какви вапроси ще му задавате? Благодаря ви предварително! newsm51

# 254
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте  Hug !

Аз да се отчета  ,че имах много работа и не съм писала. Днес бях на ЖК (при любимия ни доктор с Жабче ) и общо взето  всичко с мен и бебето е наред.Тежи  около 1250 гр.Доки каза,че е  с много дълги крака ,с които  се удряше по главата  докато я гледахме.То бива йога,то бива чудо  icanfly . Също така си  хапеше юмручето  Heart Eyes .
    Нещо плацентата ми  ме смути,макар Доки да каза,че  засега няма проблем.Показа ми  някакъв карценом(в плацентата) и ме попита пуша ли .Аз през живота си не съм опитвала цигара или  алкохол.И  видя дупка в плацентата(не особено малка).Каза засега да не се притеснявам,но явно ще го следим това. Така се надявам  това да не е от особено значение и всичко да е наред  Praynig .

Хемоглобина ми пак е нисък - 103,май пак ще дъвча желязо.

  След това бях на първа предродилна консултация в Токуда.Доктора каза,че е много рано и да съм се върнела отново в 36-та седмица.Струва ми се малко късничко а  и  преди мен на същата консултация бяха  момичета в 30  и 32 седмица  и  си ги прегледа основно и продължително,но...щом така казва - ще изпълнявам.
  Момичета,всеки път се разочаровам от Токуда,чудя се вече дали да не сменя болницата за раждане  newsm78 .Чувам,че си говорите за Вита,а  нямам никакви впечатления.Някой  да се е насочил натам? Имат ли неонатология?
   В  събота ще излезем с мъжа ми да купим някои неща от по-едрите  като начало -една кошарка,няколко комплекта  чаршафи и обиколници,един сгъваем матрак,комплект за изписване ,помпа за кърма  и др. За леглото още се мисля,затова засега само кошарката за долния етаж(в мезонет сме и  няма да ми е особено удобно да притичвам по етажите-кухнята е на долния етаж,а спалните - на горния)а легълцето и скрина  за  спалнята - малко по-късно.
  Друго не се сещам засега,от мен  прегръдки  Hug !

Общи условия

Активация на акаунт