Гледах, хареса ми, препоръчвам! ДИСКУСИОННА - 13-та Серия

  • 19 898
  • 322
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 992
Хм, не съм правила такива паралели. Сега като се замисля има нещо такова.

# 271
  • София
  • Мнения: 3 816
Гледах Дзифт снощи, очаквах повече от филма. Много големи хвалебствия изчетох, как взривил публиката, но на мен лично не ми допадна, измъчих се , но го изгледах целия. Е, може би е една крачка пред всички останали филми на новото ни кино.  Simple Smile Между другото Бунтът на L ми хареса много повече, може би е до въпрос на вкус.

Още един глас за Gran Torino, страхотен филм. Клинт Истууд е невероятен, натъжих се от решението му да не застава вече пред камера, но пък ще ни радва още с режисьорското си майсторство. Peace

# 272
  • Мнения: 2 254
Гледала съм Гепи и Две димящи,... много, ама много пъти, и затуй ми се видя кух рокаролата....не целя да звуча като отегчена интелектуалка, ма се получава понякога.  Laughing Аз за себе си съм казвала нееднократно-не разбирам от кино, но си го оценявам по мой си начин. Споделям тук в темата, и т'ва е. Не целя да засягам някой, или пък да звуча едикакси. То последните две са неизбежни, де. Всеки е свободен да интерпретира написаното (от мен или по принцип) както си иска.
 
  За Дзифт, откакто се е появил на хоризонта, само противоречия, и доста разпалени спорове...
 Другия филм, който ме отказа още от трейлъра е новият на Истууд с Анджелина (Джоли) дето е. Не че е нужна информация, но понеже все се намира някой дето да се "върже", та споменавам.  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 738
Като си говорите за Рокенрола, се сетих за Layer cake - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=57917&hit=1 - много в стила на Гай Ричи. Фен съм. Grinning
Снощи гледах В Брюж/In Bruges - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=130832&hit=1 Беше обсъждан, но не помня коментарите. Подходих скептично, мислех, че ще гледам някаква тежка криминална драма, а имаше моменти направо се скъсвах от хилеж Laughing Само физиономията на Колин Фарел ме напушва на смях Grinning Странен филм, английски хумор - любимият ми.

И Ив...благодаря ти! Simple Smile

# 274
  • Мнения: 2 254
И аз харесах "В Брюж". Нестандартно сниман, добре ми дойде, да.

# 275
  • Мнения: 1 063
Възнамерявам да пиша тук, момичета, надявам се, че писането ни ще е приятен престой, за какъвто апелира идеята за създаването на форуми. Peace

Днес съм изморена, но утре някои мои заглавия. 

И, радвам се, че Дзифт беше свален от торент, заради колегите ми, които работиха по филма!

Голяма гордост, че Надежда (Косева), спечели наградата в Сънданс (фестивал, който приравняват с Кан) за 4 мин. късометражен филм "Омлет", селектиран за кратката програма. Лично Робърт Редфорд връчи наградата на журито на продуцента й.

# 276
  • Мнения: 1 992
 LaughingМа не ми се хващай за думите, Тина. Аз нямам проблем с различно от моето мнение. Нито пък очакавам да ми ръкопляскат за филмите, които съм гледала и са ми харесали.
На "Брюж" доста отдавна му се каня.

# 277
  • Мнения: 2 254
Искам да се хващам, хареса ми,  Laughing . Детето спи, а аз чат в темата.  Embarassed

# 278
  • Мнения: 776
Темата е отворена за всеки, който желае да се присъедини към нея Peace. Стига да има желаещи. Мислех да пусна мнение за Gran Torino, но ми се отщя Tired

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 13:28 от kiora

# 279
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
от цялата история ми се прищя да гледам тез пусти Нощи в Роданте .
ще го дръпна накрая.

# 280
  • Мнения: 1 063
kiora е редактирала поста си, следвам примера й. Peace

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 21:35 от Ив

# 281
  • Мнения: 776
kiora, ти имаш навика да дописваш, преписваш този пост (с малко промени) от тема в тема! (обърни бинокъла към себе си)

Да, Ив, така е Peace Старост- нерадост, какво да се прави knit  Но, явно има нужда, да се повтаря и потретва, след като доста често в темата ставаме свидетели на патетичните призиви за толерантност и следващите веднага противоречащи на същата коментари. Не разбрах защо трябва да обръщам бинокъла съм себе си Rolling Eyes, не си спомням да съм обидила някогo тук в темата или да съм била нетолерантна. Ако си забелязала, почти винаги пускам коментар към даден филм, без да подлагам на анализ чуждото положително или отрицателно мнение за същия. Но, ако имам "прегрешение" към някой в твоите очи, чувствай се свободна, да споделиш. Ще се поправя и ще се извиня Peace, ако трябва.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 13:26 от kiora

# 282
  • Мнения: 4 390
Мили момичета, само веднъж ще ви приканя и помоля да се върнете към дискусията, която ви е събрала тук.
Няма да ми е приятно да елиминирам половината тема и да пусна в отпуск заслужилите дейци, но ако продължавате да сте толкова настоятелни, ще го направя.




# 283
  • Мнения: 3 826
за да се разведри атомосферата , ето едно забавно клипче за Бенджамин  Бътън и Форест Гъмп - на много хора двата филма им наподобяват и има защо явно Simple Smile

# 284
  • Мнения: 4 380
P.S. I Love You    -СТРА-ШЕН ФИЛМ! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт