Отговори
# 30
  • Мнения: 1 170
Dai4eto , аз си замразявах бульона, който ми оставаше, като правех пюренцата. Замразявах го във форми за лед, покрити със стреч. Така имах и по малко количество, ако се налагаше само да разредя някое пюренце Peace

elpet, то там е работата, че тези съкращения не са от ехографската снимка, а са продиктувани и записани на една бланка на ръка от сестрата Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Моля, ако има някоя мама с количка Кангару Ексес, да ми обясни дали може да се сгъва ходовата част. Самите гуми се свалят, но сме до там. Не можем да сгънем самата дръжка. Сгъва ли се изобщо? Благодаря!

# 32
  • Мнения: 577
Zdraveite, moeto clanchice ckoro shte ctane na 7 meceza, mnogo e jilava, ne icka da ctoi cednala nito po korem a camo da ce izpravq, kajete mi kakvo vi e mnenieto za clagane v proxodilka na tazi vazract? I trqbva li da e c obuvki zadaljitelno v proxodilkata?  Simple Smile Inache ne xarecvame poparata, povrashta q dori i pacirana, i cega cam q cprqla...c kakvo moje da ce zamecti?

Аз сложих сина си на 6 месеца и половина но сега вече не я иска защото трудно може да пипа по шкафовете.  ходи държейки се за диван маса и т.н. сега му купих проходилка която се бута и с нея обикаля на всякъде.

# 33
  • Мнения: 422
и аз  бях много против проходилките поради вси4ко про4етено,но и малката е голям филм все иска на кра4ета да стои а в бънджито и омръзва аз нямам ръце да я мъкна постоянно и така или ина4е ни я подариха реших да я сложа много се кефи,а щом тя е щастлива това е важно за мен Peace
еехх доста се дразни като не може да стигне нещо ама .... няма как явно,не може вси4ко да е ок

# 34
  • Мнения: 316
Може ли някой да ми разкаже как правите бульони и как ги съхранявате? Rolling Eyes
Варя зеленчуците за зел. пюре и слагам малко повече вода от колкото ми е необходимо. Преди да пасирам, отделям бульона и го съхранявам в контейнерчета за кърма на Авент. С това бульонче разреждам пюренцата, ако е необходимо. Приготвям кашички, сега вече идва периода и на супичките. Препоръчва се в началото да се дава на обяд само бульонче, за да свикне детето, а едва след това да се въведат и супичките.

# 35
  • София
  • Мнения: 843
Какво мюсли мога да давам на 11месечно бебе. и кои фирми го предлагат.

Аз не бих дала мюсли на толкова малко дете, обикновено вътре има  ядки и екзотични плодове, мед, които не са подходящи за тази възраст. Пък и е трудно за дъвчене Thinking, дори и добре накиснато.

Абсолютно подкрепям!

# 36
  • Мнения: 651
Мили, мами!Вчера бях на д-р и го разпитах за генетични изсл.След като ме разпита каза,че няма нужда от тях.Само 3Д ще правя.Редно ли е това?
Колко струва един троен кръвен тест?

# 37
  • Мнения: 9 973
Мили, мами!Вчера бях на д-р и го разпитах за генетични изсл.След като ме разпита каза,че няма нужда от тях.Само 3Д ще правя.Редно ли е това?
Колко струва един троен кръвен тест?
3Д е триизмерен видеозон-60лв.-90лв.(зависи къде),а троен кръвен тест е БХС кръв се дава-40лв.

# 38
  • София
  • Мнения: 44 122
Какво мюсли мога да давам на 11месечно бебе. и кои фирми го предлагат.

Аз не бих дала мюсли на толкова малко дете, обикновено вътре има  ядки и екзотични плодове, мед, които не са подходящи за тази възраст. Пък и е трудно за дъвчене Thinking, дори и добре накиснато.
Да по-добре чисти овесени ядки да купиш - финни и да даваш тях...

# 39
  • Мнения: 577
Какво мюсли мога да давам на 11месечно бебе. и кои фирми го предлагат.

Аз не бих дала мюсли на толкова малко дете, обикновено вътре има  ядки и екзотични плодове, мед, които не са подходящи за тази възраст. Пък и е трудно за дъвчене Thinking, дори и добре накиснато.
Да по-добре чисти овесени ядки да купиш - финни и да даваш тях...

Багодаря за съветите ще давам овесени ядки. Искам да му разнообразя закуската.

# 40
  • Мнения: 39
Мами ,в момента съм в болнични за синчето ми,но то се оправи вече и иска да ходи на градина.Мога ли да го пусна и да си стоя още два дни в болнични.Дали няма да ми направят проблем от НОИ.Едва ли имат връзка с градината,ама знам ли?Някой случайно да е наясно??

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 817
Мами ,в момента съм в болнични за синчето ми,но то се оправи вече и иска да ходи на градина.Мога ли да го пусна и да си стоя още два дни в болнични.Дали няма да ми направят проблем от НОИ.Едва ли имат връзка с градината,ама знам ли?Някой случайно да е наясно??

Не вярвам да имат връзка. Остани си вкъщи Peace

# 42
  • Мнения: 651
Искам да помоля ако има мами,които ходят на прегледи при д-р Амалиев(ПЛОВДИВ) и са раждали при него да ми пишат на ЛС.Искам да разпитам това,онова.Ще бъда много благодарна!!!

# 43
  • Мнения: 121
Здравейте мами,вчера исках да си запища час при д-р Марков за фетална морфология във трети триместър но има свободен час чак за 19 март...аз тогава вече може да съм родила..Кажете някои друг специалист по ФМ?Става въпрос за София...

# 44
  • Мнения: 1 745
sunshain_smile,аз ходих при Димитров във Фемина,където е и Марков,мисля!Много бях доволна!Аз отидох притеснена и той ме гледа много обстойно,после ми прави записи и т.н. ,абе всичко необходимо да ме успокои и успя! Wink Peace Той май е и един от шефовете там!

Общи условия

Активация на акаунт