Докога ползвахте количка

  • 7 833
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 801
Бяхме на разходка с приятели в Морската градина, детето им беше на 7 години и баща му трябваше да го носи накрая поне половин час, защото милото се можеше повече. Не ми пука какво щели да си помислят хората, на такива мероприятия ще си мъкна количката и няма да наказвам нито нас нито детето.

# 106
  • Мнения: 113
Ползвахме количка до 1г 3 месеца.

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
лично аз ползвах количка до 1г. и 10 мес.
оттогава синът ми върви наравно с нас,понякога по 4-5 километра.явно обаче му харесва,защото никога не се оплакал ,че е изморен и никога не ме е карал да го нося.даже понякога аз вече капвам от умора,а той си е ок и иска още да се разхождаме.
има обаче деца ,които до 2,5-3 години са с колички.много зависи от детето.води се по твоето.

# 108
  • Мнения: 636
Смятам до към 3 години да я ползвам поне. Не знаех, че ранното отказване от количка също е гордост  Joy

# 109
  • София
  • Мнения: 44 129
До 2 години и 10тина месеца....
Аз точно тази хич не я харесвам, долното бебе е направо на земята.....

Много зависи от самото дете, моето лично мирно до мен не ходи и до днес, обичаше да се вози, не обича да ходи с посока.....

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Смятам до към 3 години да я ползвам поне. Не знаех, че ранното отказване от количка също е гордост  Joy
абе хора,вие добре ли сте?каква гордост може да бъде ранното отказване от количка? Laughingима деца и деца,някое,което се вози защото не иска да върви,не е по-зле развито от друго,което върви...айде стига глупости! Simple Smileсега да не се обидите и за това! Peace Peace Peace

# 111
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Ползвахме я до 2-год. възраст. Малката сама се отказа. А на мен започна да ми пречи - къде дете да гоня, къде количка да бутам.

# 112
  • Мнения: 11
все още ползваме на , 2 години и 7 месеца е ,няма намерение да се отказва,а на мен ми е лесно,ако иска върви,ако не в количката
 

# 113
  • Мнения: 10 012
Аз изцяло се отказвам от старите си постове в темата.
Има разлика да си само с едно дете, и да си с бебе и двегодишно, което иска да ходи на където му падне.
Купих накрая точно тази количка която е показала авторката, без нея щеше да е невъзможно, но чак сега го виждам това.
Количката е супер, лесно се сгъва, лека е и маневрена. Какво повече да иска човек!

# 114
  • Мнения: 84
Абсолютно зависи от детето. Пък и с две не е като с едно...
Аз планирах дълго време да си ползваме количката, но един месец след като купих лятна количка, дъщеря ми категорично отказа да се вози. Беше на 1 год и 3 месеца. Причините могат да са всякакви но факта е че количката си остана неизползвана, а ръцете ми доста заякнаха, защото дъщеричката ми не иска и да върви като излезем а да я нося..  Crazy
Относно показаната количка, смятам че е много добро решение.

# 115
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ползвах с каката до 1г.9 месеца.

# 116
  • Мнения: 446
и аз ползвам количка и не мисля да се отказвам скоро.Според мен деца които не ходят много може и без количка,обаче щом разстоянието е голямо по-добре с количка отколкото да го нося или накрая едвам да се влачи.предпочитам количка пред това да съм ораничена само в кварталните градинки  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт