Докога ползвахте количка

  • 7 840
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Малко преди две годинки отказа изобщо да сяда в количка.

# 62
  • Мнения: 6 039
добре де, колко време върви или какво разстояние изминава едно дете на 1.2г или 1.6м само без количка, след като преди около 6 месеца е проходило.
Моето дете повече от половин час не би вървяло в една посока, а аз ако ще излизам за половин час, по добре да не го правя.

# 63
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Зависи от детето, моето проходи късно, после го мързеше да ходи, количка ползвах май до 2 и половина, после стана много висок и си влачеше краката по земята и я прибрах, но пък го влачех на ръце  ooooh! Има дечица, които на година и нещо категорично отказват да сядат в колички и си ходят пеша даже и на по-дълги разстояния, много е индивидуално...

# 64
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Дъщеря ми ползваше количка, докато проходи, обаче ако междувременно имах и второ новородено, със сигурност щях да се ориентирам към количката от първите снимки!

Страхотна е!

# 65
  • Мнения: 929
Дъщеря ми спря да се качва в количката на 1г. и половина - подариха ́и колело тогава и количката не беше интересна вече. Изкарахме година и половина с колелото, ама не питайте как- зор колелото та  колелото и като ́и се доспеше туп главата и увисва и се чудя какво да правя.

# 66
  • Мнения: 4 555
До година и един месец, като на десет месеца вече не искаше да се вози вътре и предимно я буташе. С  бутане отивахме и се връщахме от разходка.

# 67
  • Мнения: 4 555
добре де, колко време върви или какво разстояние изминава едно дете на 1.2г или 1.6м само без количка, след като преди около 6 месеца е проходило.
Моето дете повече от половин час не би вървяло в една посока, а аз ако ще излизам за половин час, по добре да не го правя.
Не съм засичала колко време върви, но ако отиваме на далече, взимам слинга и когато се измори я нося, а като и се дотърчи, пак я пускам.
Иначе рекордът и е от Коколандия до детската площадка с костенурката в Борисовата градина. Но не знам колко е като разстояние и за колко време го мина. Все пак се спираше да събира камъчета от земята.

Извинявам се, че не бях от полза за авторката.
Мисля, че комбинираната количка е много удобна, но не знам за нашите изпотрошени тротоари и кални локви дали върши работа. На мен ми беше адски неудобно да бутам количка и на доста места с нея изобщо не можех да отида. А ако е толкова тежка и с две деца вътре, изобщо не си представям.

# 68
  • Мнения: 242
Ние сме на 2,6год. и още сме с количка ooooh!

# 69
  • Мнения: 2 448
До 2 години ползвах количка, но пък аз си го водих за ръка, не знам как би било с едно две годишно дете и друго новородено. Не мисля, че голямото ще ходи спокойно до нас без да се налага да го държа за ръката.  Thinking

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 818
Ние сме на 2,6год. и още сме с количка ooooh!

И ние смятам докато иска да се вози да я ползвам  Peace. По добре да бутам количка отколкото да нося на ръце Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми спря да се качва в количката на 1г. и половина - подариха ́и колело тогава и количката не беше интересна вече. Изкарахме година и половина с колелото, ама не питайте как- зор колелото та  колелото и като ́и се доспеше туп главата и увисва и се чудя какво да правя.
И при дъщеря ми беше така с единствената разлика,че от 1,2 месеца не искаше да седне вече в количката.Това колело голям зор ми даде,затова сега реших на малкия да не вземам такова колело.

# 72
  • Мнения: 223
дъщеря ми отказа да се качва в количката още на 1,8, но малкия е на 2, 8 и още си се вози с удоволствие; винаги,когато правим дълги и далечни разходки сме с количка; освен, че може да му се доспи, мъкнем и доста багаж: играчки, вода, сок, нещичко за похапване... ако нося всичко това, трябва да излизам с раница Grinning
а тези колички за две хлапета са супер, но незнам до колко ще са функционални при нашите пътни условия: дупки, коли, липса на асфалт, високи бордюри и пр, с които трябва да се преборваме докато си разхождаме децата в количка Thinking

# 73
  • Мнения: 1 120
До година и половина.

# 74
  • Мнения: 2 950
дъщеря ми се вози в количка до 2 г. На мен ми беше много удобно, защото ходехме навсякъде, тя можеше да си спи, да си почива, да яде в количката. А когато се родиха близнаците, най-редовно я возех на задната част на количката права. Сега съм забранила, защото вече и тримата тежат. Според мен, инвестицията в такава количка е много добра.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт