Възможно ли е да има такива мъже и жени???

  • 8 556
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 524
Е ти пък, аз имах гадже едно време - той ме обличаше от главата до петите - чудесен вкус имаше.
Готино така, хем получаваш подаръци, хем когато искаш и ти си купуваш.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И аз не разбирам неистовия стремеж на някои съпруги да се държат като майки с мъжете си, съответно и подклаждането на подобно държание от страна на мъжете, но смятам, че купуването на бельо и чорапи е най-незначителната проява на това.

Къде по странно ми е "Внимавай къде стъпваш!", или пък "Миличко, събрах ти багажа за командировката."

# 32
  • Мнения: 3 675
Не е нормално според мен това, аз избягвам да му купувам дрехи като подарък дори, пък какво остава за "без повод".Забранил ми е.Той имал собствен вкус, който не съвпадал с моя.Дори не ми дава дрехите да му пера, пере си ги сам.

# 33
  • Мнения: 156

Купувам единствено бельо, всичко останало той, доста е капризен

# 34
  • Мнения: 817
Всичко си купува сам! Претенции не мога да задоволявам, а той ги има в огромно количество към дрехите. Така че съм оставила това удоволствие на него! Peace

# 35
  • Мнения: 388
Майка ми казва:
"На баща ти само обувките не му купувам аз, защото трябва да ги пробва"

Милото пък е точно наобратното - всичко той трябва да си избере (въпреки че едвам го изкарвам да ходим по магазините... хич не обича). Аз му купувам само бельо и чорапи, но много рядко... и евентуално някоя тениска от тези най-обикновенните... Дрехи почти не подарявам, защото не съм сигурна дали ще му харесат...

# 36
  • Мнения: 54
И аз му купувам чорапите, защото когато се връща от работа вече магазините са затворили. Понякога му подарявам пуловери и ризи не виждам нищо ненормално.

# 37
  • Мнения: 196
Хич не ме занимава с неговите чорапи и гащи и т.н.Веднъж направих голямата грешка да му купя бельо и какво ме намерииииии #Cussing outта затова сам си ги избира.Търси моето мнение,но едва след като се спрял на дадена дреха или бельо пита ме основно за материята дали лесно се поддържа.Но иначе не намирам нищо лошо в това жената да купува за мъжа.  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 132
Пазарим заедно.Отвреме, навреме и аз купувам, но боксерки Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 38 489
И аз купувам боксерки, но знам точно какви предпочита.
Чорапи си купува той, черни, по много.
Наскоро бяхме заедно на шопинг, той си  купи яке, аз жилетка и други неща, и за пореден път установихме, че вкусовете ни за дрехи много се различават и не можем да си купуваме дрехи един на друг.

# 40
  • Мнения: 473
Има да. Свекърът ми е един от тези мъже, които в магазин изобщо не е стъпвал. Каквото му купи жена му - това е. Мъжът ми беше много учуден защо аз не искам да продължа традицията от тяхното семейство и отказвам да му купувам бельо и дрехи, но аз съм твърда. Майка му до скоро му купуваше боксерски, което ме издразни определено, но това е семейната традиция Mr. Green Сега вече ходим по магазините заедно, но той не смее да купи нищо без моето вещо мнение Laughing

# 41
  • Мнения: 4 965
Моят мъж си купува сам дрехи, бельо и т.н. Понякога ме взема за консултация, но по-често ги избира без мен. Аз му купувам дрехи само за подарък. Единствено парфюмите предпочитам да ги избираме заедно, че има аромати, които не мога да понасям и от тях ми става лошо. Като цяло, има вкус, а и се носи по-спортно (т.е. лесно е да уцелиш подходящите спортни дрехи).
За определени поводи пазаруваме заедно, за да се съчетават стилово и цветово тоалетите ни.

# 42
  • Мнения: 370
аз му купувам бельото,чорапите също.но и той прави същото за мен.като хареса нещо ми го купува.говорим само за бельото  ,защото за другите неща съм капризна както и той и нерискуваме да си ги купуваме едни на друг.

# 43
  • Мнения: 34
Мажо, има странен вкус и когато се опитам да му се наложа да облече нещо по мой вкус, става война. Одавна съм забравила думичките "облечи /купи/ си това". Ако реша да му купя нещо, от инат няма да го облече. Въпреки, че когато пазарувам от Ларедут, гледам да сложа нещо в кошницата и за него, но само с негово изрично одобрение. Има хубави дрехи, но само да знаете как ги комбинира? Лошо ми става понякога. На сватбата на кумовете ни се нагласи с къси панталони, защото му било топло. На всички снимки гостите са официално облечени, а моя, все едно е на плаж  Embarassed.

# 44
  • Мнения: 2 617
Нищо странно не виждам - ако може единият да свърши тази работа и за двамата, ако знае какво ще се хареса на другия, защо не? Не уточнявам кой от двамата. То пък вече аман от тая феминизация - раздухваме и се втренчваме в неща, дето наистина не си струват психическите усилия, само и само да не се минем или пък някой да не реши, че сме домакини тип 50-те години (вижте темата Съвети за семейно щастие Laughing).
По въпроса - май му купувам само ризи - носи основно един вид и цвят, така че е лесно. А, и вратовръзки понякога, прави ми удоволствие да избирам; дори няколко пъти проявих инициатива да му купя такива, каквито сам никога не би си купил, и за моя изненада му харесаха и ги носи. Иначе всичко останало си го купува сам - така предпочита.

Общи условия

Активация на акаунт