Дърпана баница - стъпка по стъпка

  • 66 906
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 639
Аз съм новак в месенето, но все пак един съвет. Следвайки стъпките на Мариета, като разточите кората на мушамата, сложете кората на точилката и я раздърпайте леко - така се разтегля в средата. После я слагата на плат и раздърпвате само в края. Меся за първи път в живота си( малко ме е срам, че съм на 42 г.), но рецептата, която е дадена от авторката е страхотно точна по отношение на продукти и стъпки на приготвяне. За 3 дни месих 3 баници и всеки път ставаше все по - хубава.

# 106
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
meri1966 , браво на теб - 3 дни - 3 баници  bouquet!

# 107
  • Мнения: 11 607
Хм......

Бабата от първия клип ми хвърли днес ръкавицата.....Направо гледах и преглъщах......Да има нещо в корема ми - уж няма(знае ли се newsm78) - оправдана съм, ама едни слюнки, едно чудо.......Уплаших се от себе си......И виках, виках и Мариета, и Къдрокоса, и Пина, и всички останали знайни героини от форума тук...ама кой запразнил от сега за 8-ми, кой на диета и ...запретнах аз ръкави и моля, гледайте, за бременните не отговарям!

Наредена п … 77;не

Да си похва … 72;та

Опечена

Запознайт& … 86;ля и тук bowuu

Аз се отчетох! Чакам сега милото да дойде,че да седнем да ядем и да обера овациите......

# 108
  • Мнения: 11 747
Ах, мамееее, страхотия!  Hug

# 109
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Маме, скри ми шапката направо, евала  bouquet!

# 110
  • Мнения: 1 799
Мамче, е те това исках да кажа. Страхотни снимки  Peace

# 111
  • Мнения: 79
Хм......

Бабата от първия клип ми хвърли днес ръкавицата.....Направо гледах и преглъщах......Да има нещо в корема ми - уж няма(знае ли се newsm78) - оправдана съм, ама едни слюнки, едно чудо.......Уплаших се от себе си......И виках, виках и Мариета, и Къдрокоса, и Пина, и всички останали знайни героини от форума тук...ама кой запразнил от сега за 8-ми, кой на диета и ...запретнах аз ръкави и моля, гледайте, за бременните не отговарям!

Наредена преди печене

Да си похваля мехурите на баницата

Опечена

Запознайте се отблизо, моля и тук bowuu

Аз се отчетох! Чакам сега милото да дойде,че да седнем да ядем и да обера овациите......

Мамеее,баницата ти е разкош! HugПо коя рецепта я прави?

Общи условия

Активация на акаунт