Перете ли новите дрехи?

  • 10 137
  • 147
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 157
Продавам в златарски магазин и никой не си е купил обеци преди да пробва поне няколко  модела. Не вярвам да има заразени.
Как така не вярваш? АЗ се съмнявам обаче какво заболяване можеш да пипнеш по този начин..

# 106
  • Мнения: 77
Надявам се да не съм обидила някой с поста си!  Simple Smile

Относно пробването на обиците Сваровски, като бях във Франция видях подобно нещо и в един малък неизвестен магазин за бижута  Simple Smile

Аз се дразня на магазини, в които разрешават банските да се пробват!  Shocked   #2gunfire Как така ще пробваш гащи и после ако не ги харесаш ще ги закачиш  обратно на закачалката  Shocked
Банските имат лепенка,подобна на ежедневна дамска превръзка. Това май им е единствената "защита"..

E да, ама тя първо е само отдолу, второ е адски малка и трето дали въобще я сменят?  Sick

# 107
  • Мнения: 289
Аз се дразня на магазини, в които разрешават банските да се пробват!  Shocked   #2gunfire Как така ще пробваш гащи и после ако не ги харесаш ще ги закачиш  обратно на закачалката  Shocked
Банските имат лепенка,подобна на ежедневна дамска превръзка. Това май им е единствената "защита"..

Банските не се ли пробват задължително с бельо?

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 214
От магазина дрехата отива направо в пералнята!  bowuu

# 109
  • Мнения: 681
Да,винаги  Peace

# 110
  • Мнения: 147
Задължително Peace

# 111
  • Мнения: 1 447
Да ,винаги.

# 112
  • Мнения: 2 631
Аз се дразня на магазини, в които разрешават банските да се пробват!  Shocked   #2gunfire Как така ще пробваш гащи и после ако не ги харесаш ще ги закачиш  обратно на закачалката  Shocked
Банските имат лепенка,подобна на ежедневна дамска превръзка. Това май им е единствената "защита"..

Банските не се ли пробват задължително с бельо?

 Joy Разбира се, че се пробват само върху бельо! Какви са изобщо тези смешни коментари за лепенки и глупости...
И въпросната лепенка... Тя си е от производителя и не е сложена, за да се подменя при проби Simple Smile По-евтините бански нямат въпросните лепенки.

# 113
  • Мнения: 1 120
Да винаги,задължително.

# 114
  • Мнения: 77
Цитат
Joy Разбира се, че се пробват само върху бельо! Какви са изобщо тези смешни коментари за лепенки и глупости...
И въпросната лепенка... Тя си е от производителя и не е сложена, за да се подменя при проби Simple Smile По-евтините бански нямат въпросните лепенки.

Не виждам кое е смешното, аз лично съм виждала моя позната, която се съблече и си пробва банския на голо!!!!  #Crazy Ако си пробвала след нея, щеше ли да ти е приятно да разбереш, че телесните течности на друга жена са се докосвали до гащите ти? Колкото и гадно да звучи!

И за да не става чат: Старая се дрехите, които влизат в непосредствена близост с кожата да са минали през пералнята! Но пуловери, палта не винаги изпирам след покупка! Обувки пробвам с чорап, а летни сандали боса...  Confused

# 115
  • софия
  • Мнения: 2 140
Задължително всяка нова дреха изпирам преди да се облече.

# 116
  • Мнения: 212
Сега в "Цезар и Клеопатра" във Варна пуснаха някакво невероятно намаление, всичко в едната част от магазина се продава за 1 лев.Но като гледам в склада как се търкаля стоката по земята (защото като се влезе в магазина се вижда една част от склада),честно казано немога да си взема бельо или там някакъв потник или блузка,без да ги врътна веднъж през пералнята Thinking Пък и за цена от 1 лев,даже и не пробвах нещата които си купих Wink

# 117
  • Мнения: 930
да, винаги Peace

# 118
  • Варна
  • Мнения: 535
За протокола....не пера. Обаче виждам, че повечето перете и искам да ви попитам как да почистя или изпера светло яке от естествен велур. На етикета му всичко е задраскано, т.е не може и на химическо. Пише да се пере от кожар....какъвто нито знам къде да намеря нито ми се мисли дали ще се справи. Чувала съм, че нещо и с трици се прави ...търка??? Благодаря предварително   bouquet

# 119
  • Мнения: 5 346
И аз пера долни дрехи, бельо и май това е.Палта, пуловери и дънки не пера.
Гледам, че сте обсъждали меренето на бански костюми - преди години продавах бельо и бански - задължително предупреждавахме всеки клиент, че долнищата се пробват върху бельо, въпреки предпазната лента, която имат. Но, хора всякакви - имало е случаи, в които са тръгвали с новият си бански на плаж.

Общи условия

Активация на акаунт