ТЕМА ТАБУ:) как наричате женския полов орга&#

  • 51 526
  • 220
  •   2
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 6 999
И какви са тия умни еквиваленти?

В контекста на написаното от мен:

дуда - вместо: Пишка ли ти се? - Узря ли дудата?
буба - вместо: Пишка ли ти се? - Бубата иска ли да се разходи?

Това в отговорно на очакването на Никол щом се използва 'вагина' да се казва "Уринира ли ти се?", а не "Пишка ли ти се?"

# 211
  • Мнения: 982
И какви са тия умни еквиваленти?

В контекста на написаното от мен:

дуда - вместо: Пишка ли ти се? - Узря ли дудата?
буба - вместо: Пишка ли ти се? - Бубата иска ли да се разходи?

Това в отговорно на очакването на Никол щом се използва 'вагина' да се казва "Уринира ли ти се?", а не "Пишка ли ти се?"


Isa , добри предложения!

Очаквам Никол, да пропука и тази теория. Crazy

# 212
  • Мнения: 7 723
....
дуда - вместо: Пишка ли ти се? - Узря ли дудата?
буба - вместо: Пишка ли ти се? - Бубата иска ли да се разходи?

....
Къде е сега Франческа Салиери да каже как "фанито й"
иска да иска да се изплюе.... Mr. Green Joy


(прилагам линк за непросветените
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366344.msg9937213#msg9937213) Wink

# 213
  • Мнения: 46 517
Isa, с две думи, към групата на правилните според вас, би трябвало да спадат: вагина, пенис, вулва, уриниране и т.н.
Към неправилните: разни дуди, пеперудки, буби, пишки, пишкане и т.н.

Въпросът ми беше - защо вкарвате "неправилни" в ежедневието с детето си?

П.П. Не й викам ни дуда, ни пеперуда, у нас всичко е дУпе, както не може да пишка през вагината си, така не може да го прави и през дупето, все на един хал са Mr. Green

# 214
  • София
  • Мнения: 38 498
Ами да! Това е. И аз обикновено казвам "дай да ти измия дупето''.
Когато и дойде цикъла, тогава ще обяснявам за вагини, матки и яйчници.

# 215
  • София
  • Мнения: 6 999
Никол, пеперуда, буба, мида и роза означават нещо съвсем конкретно и нямащо нищо общо с женския полов орган. Пишка си е пишка и освен ако нещо не се е променило друго значение няма.

Пишкам също означава единствено и само уринирам...

Без форума едва ли щях да знам за 'мидичка'.

# 216
  • Мнения: 817
Поне едно положително нещо за себе си намерих в тази тема.
Научих, че в някои диалекти на черницата и казват дуда  Crazy
И с това да си остана само, не е малко. Хубаво е човек да трупа знания.

# 217
  • Мнения: 2 123
А, все забравям да попитам, тези с пеперудките и мидите. Когато гледате книжки с картинки, и на тях се появят рози, пеперудки и други деликатни наименования на "неточната вагина" какво обяснявате ако получите въпрос защо това на картинката не отговаря на действителността ...

П.С
И още в духа на предложението ми за "непристъпна крепост" -  може още "портите на рая"

# 218
  • Мнения: 2 448
Моето дете е на 5 години. До сега не сме му казвали думата пенис или член. Явно не я е чувал и от другаде , защото не я употребява. Защо трябва да го смятам за притеснително?  Rolling Eyes
Няма да остане ненаучен за тези неща, за никъде не бързам. А и в крайна сметка по света има хора неграмотни дори, които много добре си използват по предназначение пенисите, дори и да не ги наричат така.  Wink

# 219
  • София
  • Мнения: 6 477
 Joy Joy Joy
Много точно определение на думите....хареса ми!
А за думата "член" винаги се сещам за онази реплика от годините на ранната демокрация в Народното събрание - "А, ето го и г-н Капудалиев с неговия прекрасен член!".....идеше ред за промяна на някакъв член в някакъв закон hahaha hahaha hahaha
А и видно, че освен въжкия свят, при мъжете има една "проста" пръчка със съответното име hahaha hahaha А при жените има сто и пет чудесии и чудесийки с различно презназначение.....доста жени дори не знаят имената на всичките си джувки и джуджавки.....ааа, в този ред на мисли, това, че не знаете имената ни всичките си органи не ви пречи да си живеете Wink Wink

# 220
  • Мнения: 7 821
Е, позабавлявахте се с тази "петъчна-клюкарска-спамо-чатърска" тема, но ми омръзна да трия и дебна. С други думи - приятна работа!

Общи условия

Активация на акаунт