Загадка

  • 3 662
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 717
аз обаче ти вярвам, че е мистерия
не че ми се е случвало де...

но сега се сещам за една моя приятелка, дето в 5ти клас беше станала на сън, извадила от хладилника яйца, сирене и кори и таман се  готвела да прави баница, когато баба й изкрещяла от изумление и я ... събудила
мозъка ни е способен на невероятни изненади...

аз залагам на животинка, или варианта ти да си ги преместила в някоя купичка/кутийка и да си забравила(това абстрахирайки се от факта, че ти вярвам за изчезването)  bouquet

# 31
  • Мнения: 25 615
Аз предлагам авторката да направи експеримент. Да остави пак нещо сладичко тази нощ и на сутринта да сподели резултата.
А ако реши да пробва с шоколади и ми има доверие, може да ме покани да спя в хола да ги пазя...  Blush

# 32
  • Мнения: 843
   Авторът,  кажи ми сега, че си на Дюкан  и всичко ще си дойде на мястото.  / хиля се/ Предишния път, като опитах, не усетих как погълнах половин торта, ей така,  едно безпаметно нагъване. . После повръщах като коте...
  При положение, че даже не си падам по сладкото..  оооох.

# 33
  • Мнения: 304
Изпратих мъжа ми да ми вземе от тези вафлички, пък утре пак диетата Grinning Найстина незная как бих реагирала ако ми се случи подобна мистерия.

# 34
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Добре деееее....
Признавам си.... аз бях  newsm56

# 35
  • Мнения: 14
чета тука за тия вафли и не издържах, отворих си една кутия Траяна и нещо почнаха да намаляват ... доста  Flushed

# 36
  • Мнения: 428
А-а-а-а Не.Никакви експеримени не си правя аз... Stop
 За протокола не съм на Дюкан....(диетата е вредна -мое мнение не скачайте ,моля)
В крайна сметка....вече съм по-склонна да мисля,че ставам на сън....Което е опасно...моля Пловдивчани-заключвайте хлдаилниците... Whistling

И все пак ..странно ми се струва...и една трошичка не беше паднала на земята....
  ooooh!

# 37
  • Мнения: 25 615
Изяла си ги, не са ти стигнали и си облизала и трохите?  Laughing
Сега сериозно - напълно вероятно е някой от вас да ги е изял преди лягане или през нощта и да не си спомня на сутринта. Нищо странно, просто споменът е затрупан от някой сън.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако вафлите са били Ванилия Фемили на Кармела, нямаш проблем - наблюдавай кой ще почне да кенза в красиво зелено и ще разбереш.
Изобщо не се шегувам. Само те предупреждавам, за да не питаш след това и за тази невероятна случка. Mr. Green

# 39
  • 7800
  • Мнения: 243
Добре, де. Нали, ако някой е ставал да яде насън, би трябвало да има остатъци от вафлите по зъбите или, най-малко, неприятен вкус?

# 40
  • Мнения: 2 018
Купи още една кутия за примамка.  Laughing

# 41
  • Мнения: 12 665
Това да не е скрита реклама на вафли. Че и на мен ми се приядоха.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 840
Това са мистериозни вафли. Първо от тях аранжирате тоалетната в красиво зелено. Сега проявяват склонност към изчезване.
Неслучайно от РИОКОЗ казаха, че не са намерили такива, за да ги изследват, след подадена жалба. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 646
Това да не е скрита реклама на вафли. Че и на мен ми се приядоха.
Едва ли ...след темата със зеленете изпражнения точно то този вид вафли  Embarassed

По тази тема - преди доста години със сестра ми парвихме топчета за украса от тези с брашно, вода и сол и след това оцветени с водни боички. Бяхме ги подрадили на перваза на прозореца от вътрашната страна и на сутринта половината ги нямаше , много се чудехме какво е станало, дакото един ден разбрахме...че на балкона ни се качва мишка и яде от кофата за боклук..Лято беше и вратата на балкона стоеше отворена. Та така разбрахме къде са ни изчезнали част от топчетата, само не разбрахме предпочитанията им към цвят   Grinning

# 44
  • Мнения: 428
Това са мистериозни вафли. Първо от тях аранжирате тоалетната в красиво зелено. Сега проявяват склонност към изчезване.
Неслучайно от РИОКОЗ казаха, че не са намерили такива, за да ги изследват, след подадена жалба. Mr. Green
Клонке,какъв  е проблема с "Фамилия" на Карамела?
Това за "зеленото" го споменаваш втори път newsm78
Баси и анти– рекламата,моля те,жено,не така с лошото...Опитвам се да популизирам марката Mr. Green
А сега сериозно,да не би на нечий стомах да не са понесли....?
 

Общи условия

Активация на акаунт