Загадка

  • 3 658
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И аз това се зачудих. Яли сме ги тези вафли, никви зелени неща не съм наблюдавала след това Thinking

# 46
  • Мнения: 3 405
Клонке,какъв  е проблема с "Фамилия" на Карамела?

ето темата … 86;то 

толкова гости в една тема за пръв път видях точно в нея Grinning

# 47
  • Мнения: 428
Клонке,какъв  е проблема с "Фамилия" на Карамела?

ето темата за зеленото 

толкова гости в една тема за пръв път видях точно в нея Grinning

 Joy Joy Joy
 Сега ми просветна....Нещо Свисше ме е запазило...да не би да ме сполети "зелената участ "и мен

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 14:48 от Ardea alba

# 48
  • Мнения: 3 782
Клонке,какъв  е проблема с "Фамилия" на Карамела?

ето темата за зеленото 

толкова гости в една тема за пръв път видях точно в нея Grinning
Тук ще да е адски весело, как съм я пропуснала тази тема. И наистина ли има нещо вярно, добре че не ядем вафли много често. Sick

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, как да няма нещо вярно, бре?
Всичко е вярно.
Аз гарантирам. Видях "ефекта" с очите си.
Вафлите са мистерия. Тази тема го доказва. Ако не бъдат изконсумирани своевременно, което води до зелена тоалетна еуфория, те се самоизяждат. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 428
Kлонке,до сега четох в "зелената" тема...изчетох я цялата.
Из начало реших ,че е долна пропаганда....то наличието на толкова гости и новаци ..си буди съмнение.... Mr. Green
Но четейки страница след страница ми стана ясно,че е самата истина...
Наистина мистериозни Фафли,обаче при нас не съм забелязала подобен ефект...
При нас имаше друг фокус-мокус....
Тези вафли явно  наистина си плачат за медиите...
Дано обаче не се окажат фатални за някой... Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 2 840
Виж, те са няколко вида. Тези, които масово се споменават и за които аз гарантирам, че постигат култов зелен цвят след консумация, са в жълтата кутия. Май бяха ванилия. Самите те са кафеви, обаче след това..иха... Mr. Green

А ти сигурна ли си, че изобщо е имало вафли в кутията, защото аз скоро така стоях и гледах едно шише Цитросепт, което купих, отворих, сипах няколко капки и оставих. След седмица в него нямаше нищо. Майка рече - изпарили са се. Глупости. Има два варианта - да съм изхвърлила пълното шише и да съм запазила старото, което беше празно или просто да съм купила празно шише. Останалото е мистерия като с твоите вафли.

# 52
  • Мнения: 428
Купувам синята кутия...Тогава поне беше синята кутия...Това обяснява факта,че липсваха зелени човечета в тоалетната ми чиния Naughty
100% съм убедена,че пакета беше наполовина пълен...Понеже лично аз го занесох в кухнята и си помислих,че сутринта ,ще "замезвам " с кафето  chef
Предполагам,че девойките са прави и аз или дребният сме сомнамбулставли Blush
И най-вероятно да съм била аз.Понеже спя леко и ако беше той щях да го усетя....

Още ведъж ще възкликна:
БАСИ И ФафлитИ.
   

# 53
  • Мнения: 3 405
Май бяха ванилия. Самите те са кафеви, обаче след това..иха... Mr. Green

Сега ги ядем с децата. Няма левитация, но поне утре ще разберем какво толкова оцветяват  Laughing

# 54
  • Мнения: 3 782
Темата се превърна в анти реклама на вафлите, обаче направо съм на крачка да си купя тази вечер  Whistling

# 55
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Споделете после резултата - изчезнали ли са вафлите, или само са боядисали това-онова Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 757
Аз писах нещо подобно преди време ама не помня къде точно. Бях направила един огромен плик със соленки. Вечерта беше пълен. Сутринта просто го нямаше никъде, а търсих да закусвам. Става дума за над 1 кг соленки, може даже и 2 да са били. Мъжът ми не ги е изял, детето абсурд. Нямаше и след от соленки из къщата. Изведнъж гледам на пода плика от соленките, ама само плика, вътре няма и троха нито навън. И една дупка на плика. Така разбрах, че в къщи си имаме мишки. Знаех, че има на тавана, ама не знаех че и вътре проникват. Остава загадката как някакви си мишки са успели да изнесат, защото не вярвам да си ги изяли, толкова много соленки. Че и троха не е паднала по пода. Явно за са много лакоми и крадливи и са роботели голям екип. Намерихме дори от къде излизат и пъзелът се нареди. Но до сега не ми се е случвало да ядат вафли или шоколади. Имаше веднъж два пъти нагризан банан, но до тук. Соленките със сиренце обаче явно много са им се усладили.
Като видях изчезналите солени бях в потрес как така ще изчезне пълен плик. В тоалетната гледах да не ги е изсипало детето, въпреки че все е имало някой с него и няма как да го е видял. Ама като намерих плика с изгризаната дупка веднага ми стана ясно положението. Мисли в подобна насока, едва ли полтъргайст е изял вафлите.

# 57
  • Мнения: 24
Странно, явно не е само с фафлите това...редовно изчезват крупни суми от портфейла ми при заключена къща, жена ми твърди че не е ходила по магазини ...  Thinking

# 58
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Потресаващо.

Само не знам да изчакам ли да стане 15 страници и тази отчетна тема или.

# 59
  • Мнения: 3 447
Според мен - или.

Общи условия

Активация на акаунт