Разделно хранене-част 32

  • 22 320
  • 377
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 380
Милото дете, все трябва да има начин да се облекчи състоянието .
Дано утре нещата се изяснят Praynig.
Мисля позитивно и знам, че нещата вече са към края си...
А в същото време е толкова енергична и жизнена, въпреки, че ужасно отслабна...краката и са вече като солетки слаби....още си носи панталонките на които пише 6-9 месеца....а е на на година и половина.....
От 10 кила вече е 8,500....Е така юни месец една пикочна инфекция я стопи направо....
Три месеца нищо не ядеше и накрая се наложи 10 дневен курс антибиотик.....
Но тя е силна.....трябва сама да се бори или с помощта на природни сили, като хомеопатия....не желая да я тъпча с традиционните лекарства, но ако нещата продължават така може и да се наложи.....за сега се моля и чакам да се оправи....

# 196
  • Мнения: 2 724
Сладкишче, ти най- добе си познаваш детето .
Аз също съм против тъпченето с антибиотици. но понякога е неизбежно.
И аз ще се моля с теб Praynig Hug.

# 197
  • Мнения: 1 380
Сладкишче, ти най- добре си познаваш детето .
Аз също съм против тъпченето с антибиотици. но понякога е неизбежно.
И аз ще се моля с теб Praynig Hug.
Да така е за съжаление....
Но ще видим утре какво ще каже личната.Ще поискам пълен набор от изследвания-кръв и урина....
Ако там не са добре нещата ще се мисли за АБ....
Дано не се наложи....
Всъщност при хомеопатията нещата стоят по друг начин.Докторката ми каза, че щом изкарва секрети от носа е добре, чисти се, само спазмите в корема и неяденето са ми грижа за сега....

# 198
  • Мнения: 3 371
Анда , бъди здрава и много щастлива ! newsm59  party023  :party013Весел празник!
Алексче ,  Heart Eyes и ти ми липсваш , но напоследък  нещо не мога да сколасам за компа - все нещо има да се прави , някъде да се ходи...Така ми се иска да си почина малко , ама и тази вечер имам излизане - на РД сме с Дарк - на майка му Wink! Синето ли си е в къщи ? Сигурно си много щастлива Hug! Надявам се , че следващия път ти ще дойдеш да София Praynig!
Лени ,  Heart Eyes вкусна ли стана баницата на Лъчи ? Ми той голям кулинар станал Hug!
Мади ,  Hug радвам се , че си добре и подготвяш стаята за бебока!Сигурно ще стане много красива - ще чакаме снимки  Peace!
Сладкишче ,  Hug много ми е мъчно , че така се мъчи малката душичка Sad! Дано да се оправи по- бързо Praynig Praynig Praynig!
Кюбит ,  Hug дай рецептата за тази неделна , неразделна баничка , де ? Щом от нея ставаш по- добра и спокойна , мъжът ми със сигурност ще поиска да  я знае Wink!
Монда , добре дошла и успех с РХ   bouquet!
Много цунки на всички , аз отивам да се приготвям за кучешки рожден ден ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 3 988
Госпожо, не съм я писала рецептата за класическата баница. Ето тук имам рецепта за баница с праз и сирене.
http://picasaweb.google.com/solley.net/Cooking#5264069697131642578
За другата е същата, но без праз и с повече кисело мляко. Пак я завивам, само че не на охлювчета, а спираловидно в тавата.
http://picasaweb.google.com/solley.net/Cooking#5278557329338325954
http://picasaweb.google.com/solley.net/Cooking#5290833225932131490
Според мен (а пък аз нескромно се смятам за майстор на баниците  bowuu) много е важно да се прави с масло, а не с олио. Разликата е голяма. Количеството на сирене, кисело мляко и яйца може да варира според вкуса. Другото нещо е малко хлябна сода - става невероятно пухкава и мека. И последното е печене на слаба фурна (аз я пека на 160 градуса), за да се изпече и вътре, иначе става тестена поне в моята печка.

Ужас, колко писах и то по неразделна рецепта.  Embarassed

# 200
  • Мнения: 7 263
Лени веднага е разбрала обаче за какво става дума.  Wink
Лени няма да разбере, стане ли дума за ядене  Whistling Flutter Crazy напоследък веднага схващам аз Tired

gospojata   Hug Hug Hug. Готин рожден ден  Heart Eyes, вървят ли при вас приготовленията - спретна ли абитуриента? Иначе страхотна баница спретна детето, при това сам самичък почти. Показах му първата кора как да слага плънката и да нагъва. След това ме извика за последните 3-4 защото не можеше да ги намести в тавата. Та аз само я изпекох  Heart Eyes Mr. Green
Боби по принцип също прави баница  Flutter
Абе въобще имат инетерс моите мъже към готвенето Mr. Green, а някои и към яденето  Joy hahaha
Сега мъжът ми е на ужасяващия според мен Дюкян, но вече беше достигнал такива висини в килограмите, че беше станало опасно  Twisted Evil. Та сега се налага да съобразявам менюто поне отчасти и с него.
Сладкишче бързо възстановяване на Калинката, имат такива тежки моменти миналата година есента Лъчи от една чревна инфекция така върна назад над 1.5 кг за седмица. Щом лекарката ни се стресна, беше си страшничко.
Алексче гостенин ли имаш Heart Eyes Hug поздрави го от мен специално, надявам се че е само на гости и после пак се връща насам Peace?!
Лека и приятна седмица на всички   bouquet

# 201
  • Мнения: 5 877
Сърдечно благодаря за пожеланията!
Черпя две торти, разделно - черна и бяла Simple Smile

Малко сдадох фронта, но от утре се връщам в правия път Simple Smile

# 202
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладурки  Hug
Надявам се новата седмица да е спокойна за всички вас  Party
Сладкишче, направо кошмарно звучи това за детенце, стискам палци дано се оправи -  Praynig
Анда, страхотни торти -  Hug
Кюбит, Алекс, Ками, Мади - момичета няма да ви изброявам поименно, но наистина желая на всички много хубав ден   bouquet

# 203
  • Мнения: 533
Момичета, налегна ме кофти настинка и от два дни съм на легло Tired Не мога да спя, да ям и изглеждам като сомнамбул ooooh! Пожелавам на всички да сме здрави Praynig Прегръдки и успешна седмица Hug

# 204
  • Мнения: 338
Добро утро!
Анда, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Мади, хареса ли си вече креватче или тепърва ще го избираш? Аз като гледам колко много нови модели колички и ма и ставам разногледа.  Hug
Лени, твоите малки мъже са твоята голяма гордост  Hug
Госпожата, стегнахте ли кИстУма на абитуриента? Последно с каква риза ще е?
Сладунка, скорошно оздравяване  Hug
Слакиш, как е днес детенце?
Добре дошли на новите момичета! Желая ви успех в борбата с килцата!   bouquet
Аз от днес почвам отново тренировки и то в обедната почивка. До сега един от шефовете се правеше на интересен и не ни разрешаваше. Е все пак на пук на него ще ходим - "Здрав дух , здраво тяло"
Обичам ви!
Лек и успешен ден на всички!

# 205
  • Мнения: 6
ЗДравейте мами,
Събота и неделя - без коментар.
Нова месец, нова седмица - нов късмет.
Започвам с лунуване и се надявам да вляза в правия път.
Успешна седмица на всички  Hug

# 206
  • Мнения: 492
здравейте мами

записвам се при вас, темата е страхотна, поздравления smile3501
от днес минавам на РХ, заредихте ме с тонове енергия, невероятни сте!

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 13:19 от svetlane

# 207
  • София
  • Мнения: 226
Момичета дайте мнение за майонезата - тя към кое спада - мазнини - тоест може с въглехидрати или да я забравяме?

# 208
  • Мнения: 7 263
Според скромното ми мнение, ако си решила да се храниш разделно изключи от менюто си продукти, като майонеза, кетчуп и други подобни сосове и продукти.
Майонезата / по оригинална рецепта / се приготвя от яйца и олио, които не се съчетават добре с въглехидратите. Съвсем друга тема е какво има в готовите майонези  Close

# 209
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
Добре дошли на новичките  bouquet.
marvele, Лени е права, но има изключение, домашно приготвената майонеза- жълтък, олио и сол .
Не зная струва ли си обаче да рискуваш, ако не си сигурна в произхода на яйцата...
svetlane ,   bouquet
Лени, изпратих си гостенчето, сега се моля да има късмет Praynig ,знaеш защо.
Мише, фитнес ли имате в службата?
Сладунче, дано е само настинка ,внимавай ,че грипната вълна вече е в България.
Сладурска, а къде е кафето?
Ленииии ,блазе ти, имаш си отмяна Laughing. Моята щерка като малка проявяваше любопитство и желание за разни неща, най- вече да прави курабийки и кексове, но напоследък хич я няма.
Госпожо, казвай за ризата...
А аз сигурно ще пропусна и февруари заради грипа.
Сладкишче, ходихте ли на лекар, как е малката душичка?
Аз днес съм бетон, до обяд плодове и кисело мляко, за обяд- печена риба ,а за вечеря- пиле .

Общи условия

Активация на акаунт