Разделно хранене-част 32

  • 22 333
  • 377
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 724
Кюбит, сега видях, че рецептата за желираното кисело мляко я няма, а е невероятна .
Пиша я по памет ,че не можах да я намеря .
                              Кисело мляко с ягоди
Две кофички кисело мляко .
Ягоди,/ може и с други плодове/- колкото решите .
За подслаждане- мед на вкус ,но може и без него .
30 грама желатин.
В дълбока купа се разбърква млякото с меда и се  добавят плодовете ,част от които се нарязват.
Отделно желатиннът се накисва в малко студена вода, колкото да го покрие, оставя се да набъбне и се стапя на водна баня.
Внимателно ,при непрекъснато бъркане се прибавя към млечно -плодовата смес.
Ако млякото е студено, леко се затопля, за да не се пресече желатина .
Разпределя се в купички или други форми и се оставя да желира за няколко часа в хладилника.
Най- добре е, когато престои една нощ и сутринта се наградите с прекрасна закуска.

Подобни рецепти има и в други сайтове, но аз тази я знам от един стар, оръфан тефтер  . Peace

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 14:11 от aleks

# 211
  • Мнения: 2 999
Здравейте дами, отново от мен   bouquet

Алексче  Embarassed не го сервирах, моля за извинение
Сега ще се реванширам с едно следобедно кафе - така че хайде на кафето  Party


Петинка, утре е фазата на луната  newsm78
Алекс, аз правя такава торта от желирано кисело мляко с плодове, като за основа слагам сухи, за да не слагам мед   bouquet и отгоре я гарнирам с плодове според сезона. Обикновенно я правя за празници и гости, за да мога и аз да си хапвам - това е само като съм си във Финландия, защото има безлактозно мляко иначе в БГ не правя.
Сладуне, бързо оздравяване ти желая   bouquet
Момичета хубав ден и Светлане добре дошла   bouquet

# 212
  • Мнения: 1 584
И аз днес правя 3 седмици - резултата е около -2.5кг, въпреки малко прегрешение през уикенда Blush

От днес съм и на работа обратно след майчинството - там ще хапвам на обяд в стола. Днес успях да е разделно - има избор от салати и гарнитури, 3 основни - друг е въпроса, че понякога и трите са гадни Sick

# 213
  • Мнения: 3 988
Алекс, ще я вкарам. То има невкарани рецепти още, може и да е из тях.
Успешна седмица на всички!

# 214
  • Мнения: 63
аз днес правя втора седмица откакто съм на разделно хранене, резултатът е има няма 2 кг...  newsm78 newsm78 newsm78
направо съм се отчаяла

# 215
  • Мнения: 2 999
Ванче, страхотен резултат за толкова кратко време  Hug Няма място за отчаяние, това не е диета, а стил на живот. Бавно и най-вече крачка по крачка ще стигнеш до желаната фигура.   bouquet

# 216
  • Мнения: 63
благодаря за куража Dundy Sladurska
смятам да се обърна и към спорта
тогава вече трябва да е по-засилен ефекта... нали?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 217
  • Мнения: 7 263
аз днес правя втора седмица откакто съм на разделно хранене, резултатът е има няма 2 кг...  newsm78 newsm78 newsm78
направо съм се отчаяла

van4etto ти сериозно ли  Shocked

Миличка това е по килограм на седмица, което е перфектно постижение!
Бавното сваляне е най-добрата гаранция, че няма да има йо-йо ефект и че организма ти не е стресиран, тоест отслабваш качествено!
Не си поставяйте нереалистични цели.
Резулатати ти са перфектни  Peace Peace Peace

И да допълня - включи спорт или танци, ако искаш резултата да стане малко по-бръз или по-скоро по-естетично издържан Heart Eyes

# 218
  • Мнения: 2 724
аз днес правя втора седмица откакто съм на разделно хранене, резултатът е има няма 2 кг...  newsm78 newsm78 newsm78
направо съм се отчаяла

Ванче ,ти на това нищо ли му викаш?
Килограми, свалени постепенно, е най доброто решение Praynig.

# 219
  • Мнения: 2 724
Ей, Ванче, изядохме те с парцалките hahaha Joy Hug...
Лени, писали сме по едно и също време. Grinning

# 220
  • Мнения: 13 512
Аз от днес започнах тренировките. За сега само плуване- всеки ден по километър. Ако ми останат сили, може и малко кардио да правя.
Смятах да направя едно пречистване, преди  да мина на разделно, но не знам дали ще издържа. Иначе е много ефективно
Първият ден се кара само на грейпфрути, втория- на печени картофи, третия на кисело мляко, а четвъртия и петия- на салата зеле(може и с моркови).
Отслабва се 3-4 килограма, които след захранвамето се наваксват, но човек не се чувства така подут и задръстен както преди. Прави се веднъж на 6 месеца. Но....много ми е трудно да устискам. Освен ако не си легна веднага за нощния съм и да стана сутринта в 4 на картофи.

# 221
  • Мнения: 7 263
monda   не е ли малко драстично това. Иначе добре звучи като меню,но при подобно намаление на приеманите калории, после ми се струва че има голям риск организма да побърза да навакса.
Иначе можеш да заложиш на спорта /добре си го замислила с плуването, включи след втората -третата седмица и малко кардио - джогинг, пътечка, кростренажор, велоаргометър/ и като спазваш стриктно РХ, ще свалиш със сигурност.

# 222
  • Мнения: 2 724
Монда, това си е моно диета  Peace.
Ако след нея продължиш на РХ или друг подобен режим, ще си запазиш постигнатото.
Завиждам ти за плуването Mr. Green. Успех Hug.
Сладурска, сухите плодове са добра идея .
Аз ще пия чай, има ли мераклии?
 

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 16:49 от aleks

# 223
  • Мнения: 63
Lennyh aleks  Hug оценявам подкрепата ви и съм ви много благодарна  Hug
сега си свалям Fitness-FANAiON някой случайно да има наблюдения на тази програма?

# 224
  • Мнения: 2 999
Алекс, с удоволствие ще си пийна от предложения от теб чай  Hug

Общи условия

Активация на акаунт