С каква сума живее домакинството ви месечно?

  • 65 517
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 780
  • Пловдив
  • Мнения: 97
С 10 зелени , ама не ми стигат.

# 781
  • София
  • Мнения: 4 052
Ох, защо се правите на три и две четвърти?
...


Ми нали требе да се пофалим!  bowuu

# 782
  • Мнения: 19 324
Виви, костюма за мен е като жълтата жилетка за волфаджията. Работата ми го изисква. Не мога да отида на среща с CEO на компания с няколко стотин милиона приходи от продажби, по дънки или с изтумбен на коленете и лактите кустум... Т.е. излишни костюми нямам.

Иначе верно съм мечтата за всяка продавачка. Има ли подход, може да ми продаде всичко. Но трябва да ме заинтригува. Искам да похваля тук, двете бонбончета от бутика на Гант  Hug

Естествено, че не може да идеш по дънки или с евтинджос. Аз точно за подхода говорех. Мен примерно продавачка с подход не може да ме впечатли, но виж някои мъже...  Mr. Green Накрая купуват въпросния продукт не защото толкова им харесва или трябва, а се оставят да бъдат омаяни Wink

# 783
  • Мнения: 46 551
Явно костюмите са голям разход, радвам се, че съм "алергична" към тях, никога не съм се навила дори да кандидатствам за работа, в която има дрес код, за мен е потъпкване на правата ми.

# 784
  • Мнения: 274
Явно костюмите са голям разход, радвам се, че съм "алергична" към тях, никога не съм се навила дори да кандидатствам за работа, в която има дрес код, за мен е потъпкване на правата ми.

Глей са, при мъжете е друго. Няма мъж, който да изглежда зле в скъпи дънки, вталена риза, хубаво сако и елегантни обувки. Но всички елементи трябва да са добре подбрани  и качествени. Така че, това са задължителни неща за всеки мъжки гардероб. Подходящо е както за свободното време, така и за бизнес срещи, които не изискват строг костюм.

# 785
  • Свищов
  • Мнения: 874
Biskara, едни ботуши от 10 лв ме изкараха 2 зими. Бяха от разпродажба. Нося ги всеки ден общо около 6 месеца. Е, съдраха се, но и теб да те тъпчат 180 дни и ти ще се изтормозиш. Най-скъпите ми обувки са по 50 лв-ботуши, които са за пола(високи) и обувките ми за абитуриентския бал, които съм обула 5 пъти. На въпросните ботуши на 3-то обуване им падна капачката. Есенните ми обувки са около 30 лв. Изкарвам поне 2 пролети и 2 есени с тях....

# 786
  • Мнения: 274
Все пак въпроса не е само да те изкарат, а и да изглеждате добре, нали?

# 787
  • Свищов
  • Мнения: 874
Под панталона е все тая...А и на краката предимно гледам да ми е топло, сухо и най-вече удобно. По цял ден съм права и ако обуя нещо красиво, но неудобно, после не мога да се прибера.

# 788
  • София
  • Мнения: 4 052
Все пак въпроса не е само да те изкарат, а и да изглеждате добре, нали?

Тук все пак има значение и на какви крака ще се носят.  Wink

# 789
  • София
  • Мнения: 8 936
Явно костюмите са голям разход, радвам се, че съм "алергична" към тях, никога не съм се навила дори да кандидатствам за работа, в която има дрес код, за мен е потъпкване на правата ми.

Глей са, при мъжете е друго. Няма мъж, който да изглежда зле в скъпи дънки, вталена риза, хубаво сако и елегантни обувки. Но всички елементи трябва да са добре подбрани  и качествени. Така че, това са задължителни неща за всеки мъжки гардероб. Подходящо е както за свободното време, така и за бизнес срещи, които не изискват строг костюм.

A, има. Такива плужеци съм виждала, дето са в състояние да развалят и най-скъпият костюм.

# 790
  • Мнения: 4 300
А пък аз имах един познат ( да офтопикясам темата качествено), който ходеше с костюми на работа, банкерче. Хубавец. Една приятелка много го хареса и като разбра, че се познаваме, ми наду главата да ги запозная. Организирах аз едно имтимно соаре за 5 човека и въпросния като дойде по дънки и тениска  приятелката ми спря да го харесва Mr. Green. Така че костюмите са си важни. Понякога.

# 791
  • Мнения: 1 064
krem4et0,
излишно е да обясняваш, темата вече е друга, а и хората, които участват - също.

Разговорът беше как да живеем по-икономично и практично, обаче тази тема няма как да се дискутира с хора с отлично финансово положение и следователно - с различно мислене. "Битието определя съзнанието". Обаче малко на хвалба ми прилича не за друго, а защото се пише в тема на хората с ДОХОД ПОД 1500 ЛЕВА ... А авторката отдавна се отказа от дискусията ...

Рокси, не се бой, то тема вече няма, остана само единия майтап ...

# 792
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092

Кой пък иска да си носи обувките сто години?
Аз като си купувам обувки, не строя къща Laughing
А и никак не ми е кеф, обувките ми да се превръщат в нарицателни. Когато говорят за мен, да казват: "Коя бе? Оная с черните, кожени Адидас-ки?" hahaha


Все пак въпроса не е само да те изкарат, а и да изглеждате добре, нали?
Зависи най-вече кой ще ги гледа. Ако ти видиш моите обувки, ще кажеш, че са грозни, но според мен са си идеални. Ако аз видя твоите обувки, ще кажа, че са нищо особено /че същите можеш да купиш и за 20 лв. от битака/, но за теб са перфектните. Нищо лично, пример давам само Peace Тъй, че това, дали обувките ти изглеждат добре или не, пак е субективно.

В тази тема разбрах едно, по-точно затвърдих това, което знам отдавна, а именно, че:

"Битието определя съзнанието"

# 793
  • Мнения: 46 551
А пък аз имах един познат ( да офтопикясам темата качествено) ...

Е, именно, въпрос на вкус, аз видя ли костюм/сако, натам вече не ме интересува, ако ще да е най-големия Убавец Laughing

# 794
  • Мнения: 2 388
Гледам, че темата вече е харесваме ли мъже в костюми. Simple Smile
Има мъже, на които много им отиват. Същите тези мъже обаче и по тениска и дънки да са пак изглеждат добре.

Общи условия

Активация на акаунт