Да живееш със свекърва и малко бебе?!

  • 11 632
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 481
То бракът нали било-Майка тииииии,-ами майка тииии
Всеки за другата

И в нас не се издържа ама търпим се- на,и всеки пъткавгите са заради на някой майка МУ

# 91
  • Мнения: 41
neznam ve4e kakvo da kaja i pokaja...bremenna,revq6ta mama sam stanala....idva mi vsi4ko v pove4e...

# 92
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
uff neznam kakvo da vi kaja,s maja mi ne se karame izob6to,no sno6ti se skarahme zaradi maika mu...4e i edna usta otvori....ne izdarjam ve4e...

Ами за съжаление,така се получава и то често.
Така,че мъжа ти да се взима в ръце и се изнасяйте,докато е време...... Peace

# 93
  • Мнения: 41
neznam kakvo o6te da mu kaja i kakvo da napravq,4esno vi kazvam ve4e...sno6ti prosto prelq vsi4ko,az v ednata staq a te v drugata me obsajdat vse edno me nqma...ubejdavat go da ne se iznasqme 4e nqma da se spravim,samo fasoni sam predavala,ne sam go slushala i t.n.

minava mi prez akala da se popribera v ruse li....kakvo da pravq...
az i toi sme semeistvo,ne tehnite i az....

# 94
  • Мнения: 2 439
Полина, явно имаш нужда от смяна на обстановката. Отиди при твоите родители, нека маминото момченце разбере, че не само той има МАМА.

# 95
  • Мнения: 3 268
Абе какво е това обсъждане,говорене,семейни съвети!На 3 месеца беше бебето ми,когато си взех парцалките и хайде при мъжа ми в София.До тогова нашите ми помагаха,много съм им благодарна,но веднага щом се поокопитих и си взех живота в ръце.Не може да се живее нормално с нечии родители,независимо чии са те.Дано най-после мъжът ти го проумее.

# 96
  • Мнения: 42
за момента не е при нас ,но това е времено.а когато беше преди време ''на гост'' вижте каква беше и се посмейте.
''оь ела да ми пуснеш печката че не смея на тази.тя и мойта е на газ ама....'''-това е сутрин за кафето.да не си помислите че ще готви.....тя....пиела сега на джезве,то всеки път все нови мераци.
обелих картофи за пържене и в тоя момент се сетила че трябва да отида АЗ ЗА НЕЙНАТА МИНЕРАЛНА ВОДА//друга не пиела//до магазина.Тръгнах а тя'''КАКВО ДА ПРАВЯ КАРТОФИТЕ''' - ooooh! Sick #Cussing outпарен чук ме удари по главата.какво се прави с картофи за пържене,кажете.
Тогава не издържах,но с тон е кротко с 2 думи и отвърнах''ЩЕ СЕ ПЪРЖАТ''
а синко и' ми вика на мен''ей по-кротко'' брей нестига че и правя кафето,готвя,ЛЕГЛОТО И ОПРАВЯМ,ПОСРЕШАМ НЕЙНИТЕ ГОСТИ И РОДНИНИ тя не се мърда ,и по- леко да съм го давала.
след като се ''мотах ''из града подуми на синко,детето беше болно та по лекари,знаете за какво става въпрос.се пребираме след обед,студено,а тя кокофръцка с кафе и втора кутия цигари ''ох ма няма нищо за ядене,а тошко като се пребере от работа уморен...'''.като се прибра и почака да му приготвя нещо/щото и той е с вързаниръце/ му викам''МИ ТАКА Е ПРИ ДВЕ ЖЕНИ НЯМА МАНДЖА...'/слек ироничен смях де.ТОЙ;''КВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ МА'''
ЩЕ кажа на вас ненацелих  РОД,зада сполуча на семейство.

# 97
  • Мнения: 12 666
Поприбери се. Успокой се. Сега не е време да взимаш решения. Но не отстъпвай от това, че трябва да сте сами.

# 98
  • Мнения: 41
Male,to imalo i  drugi katomene , 4e i do nqkade po zle...ujas,na kade otiva sveta. ne iskam da se pribera,poneje mn go obi4am majo i ne iskam da sam bez nego,a i me e strah za6toto sam s malko problemna bremennost i moje da rodq skoro,ne se znae koga...da ne me dogoni v nepodhodq6t moment...ama i ne stava postoqnno da se tormozq i pla4a,taka navrejdam na bebo....

a zabravih da vi kaja,4e ot cqlata istoriq az izlqzoh vinovna,kakvo tolkova mi pravela jenata,4e sam se darjala taka....napravo mi pisna

# 99
  • Мнения: 12 666
Е, така кажи де. Не на мен да ми е добре, а на Сульо да му е зле. Щом има като теб, пък и по-зле, значи си спокойна. Що тогава подхвърляш, че може да си идеш. Аз съвсем добронамерено ти казах да си идеш, че да се поуспокоиш.
Свекърва ти е гадна - добре, ам само с оплаквания няма да се оправят нещата.

# 100
  • Мнения: 41
ДА така е, замислям се да си ида,ама и аз се обърках от тая история, бива ли да се случват такива неща,неможе ли всичко да върви добре...

# 101
  • Мнения: 3 268
Ами в живота не всичко върви добре.Има и такива моменти.За съжаление много млада се сблъскваш с тях.Като се роди бебето,ще се оправят постепенно нещата.

# 102
  • Мнения: 12 666
ДА така е, замислям се да си ида,ама и аз се обърках от тая история, бива ли да се случват такива неща,неможе ли всичко да върви добре...

Хубаво би било светът да е добър и бял. И свекърва ти да те обича. Все пак - отиди си. За седмица - две.

# 103
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Подкрепям мнението на другите ,че ще е по здравословно и за теб и за бебето,ако
отидеш при вашите да изпуснеш малко парата.лошото е че ако не се разберете с мъжа ти,
като се върнеш нещата ще са пак същите.... Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 41
ne iskam da me nakarat da si mislq 4e az sam vinovna za vsi4ko...

Общи условия

Активация на акаунт