Да живееш със свекърва и малко бебе?!

  • 11 624
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 940
ами мъжа ми и той не е живял с тях 6-7 години и на него постоянно мърморят,ама той може да им противоречи,а аз немога от уважение....и тои разбира факта че трябва да сме отделно,както преди да дойдем да живеем в сливен,преди това бяхме по морето,ама дойде бебо и трябваше да се установим някъде...но не е сигурен че ще се справим с разходите и го е страх

А като Ви е страх, защо "дойде бебо"??? Не искам да се заяждам, но ми е много интересно.
Е, поне сега са Ви оставили сами...
Само се моля един ден неродените ми още деца да не ме докарат до същия хал--да търся къде да се свра, за да може те да се настанят и да ме изгонят.

# 121
  • Мнения: 645
Да,аз живея със свекърва си, но наистина мога само да се похваля със нея. Имам страхотна свекърва, много ми помага и много я обичам.Благодарна съм и за всичко. Осъзнавом, че такива като нея са на изчезване!
Все едно аз съм го писала Peace

# 122
# 123
  • Мнения: 421
и аз по горе писах ,че няма да имам нищо против да живея със свекърва си,ама нема кой да ми повярва.децата никой не ми ги е гледал даже и зза една минута,така,4е сещайте се от къде ми идват тези желания

# 124
  • Мнения: 626
И аз съм в подобно положение - Живея със свекърва и чакаме бебче.
Въпреки всичките ни пререкания и дудненето и , искрено се надявам да ми е от полза . Най-малко винаги ще има на кого да я оставя малката , а не само да се чудя бавачка ли да търся или какво. Пък и свекито работи, така че няма да е нон стоп със мен  newsm78
Дано съм права , че иначе ще има още много такива теми  #Crazy

# 125
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Авторката не се включвала от доста време.....как ли са се развили нещата??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт