Ягодка и Саса - м. Февруари - нови козметични изненади

  • 25 435
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 094
и на мен са ми възстановявали пари, но продуктът не е бил за 200 евро.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 09:05 от Bastet

# 241
Момичета кажете ми моля ви през кои месец имаше намаления на парфюмите?  bouquet

# 242
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Момичета кажете ми моля ви през кои месец имаше намаления на парфюмите?  bouquet
Декември имаше, ако не се лъжа и ноември  Peace

# 243
# 244
  • Мнения: 6 618
Скрита, я кажи като фенка на Yves Saint Laurent  това за какво е http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=86001& … ials&goChar=Y

# 245
Искам да ви попитам колко време ви бавеха на вас re-shipment-а?
Предложиха ми да ми сменят едно кремче, но вече 24 часа минаха от тогава....а по принцип са толкова бързи.

# 246
  • Мнения: 1 270
Оооо, сета на Ив Сен Лоран е супер предложение. Само кремът по принцип е на такава цена.
Кремчето го дават за възраст около 40, за "опъване" на кожата, подходящ и за чувствителна такава, но аз съм го ползвала и мога да кажа, че попива бързо, ухае с невероятния аромат на марката и 10 фактор ми е супер за лятото.
Тоалетното мляко и тоника не се отличават с главозамайващи качества. Продукт като всички останали. Отново с опияняващ аромат. Почистват добре очите и не дразнят.

# 247
  • Мнения: 765
Момичета, моля за вашата помощ   bouquet
Препоръчайте ми палитра гримове-сенки ме интересуват конкретно. Повечко цветове, но същевременно и да е компактна опаковката.

# 248
  • Мнения: 451
Само от Строуберинета ли те интересува?

# 249
  • Мнения: 2 407
Една мацка ми обеща да ми поръча парфюма на Бритни Спиърс,дали миже да ми пише на лични ,че и загубих гсма.

# 250
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте момичета отдаван ви чета и поръчвам от ягодка но предимно гримове и лечебна козметика.по принцип съм с мазнана кожа- склонна към акне на 28 години съм опитвала съм много неща от зинерит до DDF и H2O действат ми добре но до като ги ползвам а като спра става и по-лошо.затова реших да спра с агресивната козметика сега съм си взела само тоник за проблемна кожа и само измивам добре сутрин и вечер и после с тоника-за сега  Hug но забелязвам бръчици по челото та въпроса ми е мога ли и ако да то какви кремчета бихте ми препоръчали за бръчките като се има в предвид вида на кожата ми........ Sick

# 251
  • Мнения: 131
Здравейте, момичета! Какво ще кажете за сета на Диор - каптюр

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=79674& … ials&goChar=C

# 252
  • Мнения: 522
Здравейте, момичета! Какво ще кажете за сета на Диор - каптюр

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=79674& … ials&goChar=C
И аз го загледах но се чудя за 33 години дали ще става, или е за по-голяма възраст.

# 253
  • София
  • Мнения: 238
За до около 35-37 години е серията Каптюр Прьомиер Рид 60/80 (Capture Premieres Rides 60/80). Предлага се 24-часов крем за лице и крем за около очи с изглаждащо действие, третиращ бръчици, подпухналост и тъмни кръгове.
 Копирах го от първа страница  Grinning. И аз го загледах, понеже съм на 33, но се чудя! Ако някой го е пробвал да сподели! Flutter

# 254
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, някакви идеи за измиващо олио за почистване на грим за лице и очи ?
Привършвам това олио на Shu Uemura и ми се иска да пробвам нещо ново.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт