Ягодка и Саса - м. Февруари - нови козметични изненади

  • 25 438
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 231
Иля, а доволна ли си иначе от това на "Shu Uemura"?

# 256
  • Мнения: 3 835
Момичета, някакви идеи за измиващо олио за почистване на грим за лице и очи ?
Привършвам това олио на Shu Uemura и ми се иска да пробвам нещо ново.  Flutter

SK II  Simple Smile
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=37386#DETAIL

# 257
  • Мнения: 331
Момичета дали можете да ми  предложите еквивалент на 2ра и 3та стъпка на клиник-суха към комбинирана кожа на Shiseido.На 24 г. съм.

# 258
  • Мнения: 3 835
в сайта на Шисейдо има он-лайн тест, с който може да провериш кои продукти са подходящи за теб!
Много е точен!

# 259
  • Мнения: 331
дали може да ми пуснете линк към теста, защото нещо не го намирам !

# 260
  • София
  • Мнения: 1 231
дали може да ми пуснете линк към теста, защото нещо не го намирам !

http://www.shiseido-europe.com/mm/mm/#/productfinder/women

# 261
  • Мнения: 331
Благодаря, въобще не се усетих там да цъкна  Embarassed

# 262
  • Мнения: 1 645
здравейте момичета отдаван ви чета и поръчвам от ягодка но предимно гримове и лечебна козметика.по принцип съм с мазнана кожа- склонна към акне на 28 години съм опитвала съм много неща от зинерит до DDF и H2O действат ми добре но до като ги ползвам а като спра става и по-лошо.затова реших да спра с агресивната козметика сега съм си взела само тоник за проблемна кожа и само измивам добре сутрин и вечер и после с тоника-за сега  Hug но забелязвам бръчици по челото та въпроса ми е мога ли и ако да то какви кремчета бихте ми препоръчали за бръчките като се има в предвид вида на кожата ми........ Sick

Пробвала ли си Клиник?!
На мен кожата ми е комбинирана и единственото което я поддържа в баланс е 3-те стъпки на Клиник.Имах същите проблеми като теб но след като започнах да ползвам Клиник много рядко ми излизат пъпчици и кожата е много по спокойна.
Супер ефект върху нея имаха още Търнараунд серията. Аз починах 6 месеца от нея и сега пак ще я почвам.
Ползвам леки кремчета с УВ защита и за първи линии.
Грешка е да се ползват изсушаващи продукти,защото сухата кожа произвежда още повече мазнина за да се овлажни сама и така се получава мн. мазна кожа и себум,който запушва порите.

# 263
  • Мнения: 1 645
За до около 35-37 години е серията Каптюр Прьомиер Рид 60/80 (Capture Premieres Rides 60/80). Предлага се 24-часов крем за лице и крем за около очи с изглаждащо действие, третиращ бръчици, подпухналост и тъмни кръгове.
 Копирах го от първа страница  Grinning. И аз го загледах, понеже съм на 33, но се чудя! Ако някой го е пробвал да сподели! Flutter

Аз ги ползвах няколко дена от мостра,просто ей така защото ми поаднаха инак съм на 28  и ми е още  рано.
Много са хубави и двата,нанасят се много добре и наистина заглаждат и опъват. Крема за лице е като филър,все едно има колаген.

# 264
  • София
  • Мнения: 7 798
Иля, а доволна ли си иначе от това на "Shu Uemura"?

sparkk, страхотно е, любим продукт  Heart Eyes и като гледам бедния избор за измиващо олио в Ягодка, май няма да си го сменя.  Laughing


Стики, мерси, ще го погледна и това на SK II.  Hug




# 265
  • Мнения: 540
някой да е срещал изгодни спирали? Thinking

# 266
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте момичета отдаван ви чета и поръчвам от ягодка но предимно гримове и лечебна козметика.по принцип съм с мазнана кожа- склонна към акне на 28 години съм опитвала съм много неща от зинерит до DDF и H2O действат ми добре но до като ги ползвам а като спра става и по-лошо.затова реших да спра с агресивната козметика сега съм си взела само тоник за проблемна кожа и само измивам добре сутрин и вечер и после с тоника-за сега  Hug но забелязвам бръчици по челото та въпроса ми е мога ли и ако да то какви кремчета бихте ми препоръчали за бръчките като се има в предвид вида на кожата ми........ Sick

Пробвала ли си Клиник?!
На мен кожата ми е комбинирана и единственото което я поддържа в баланс е 3-те стъпки на Клиник.Имах същите проблеми като теб но след като започнах да ползвам Клиник много рядко ми излизат пъпчици и кожата е много по спокойна.
Супер ефект върху нея имаха още Търнараунд серията. Аз починах 6 месеца от нея и сега пак ще я почвам.
Ползвам леки кремчета с УВ защита и за първи линии.
Грешка е да се ползват изсушаващи продукти,защото сухата кожа произвежда още повече мазнина за да се овлажни сама и така се получава мн. мазна кожа и себум,който запушва порите.
благодаря много а някакви предложения за кремче за първи линии...... Rolling Eyes

# 267
  • Мнения: 1 645
здравейте момичета отдаван ви чета и поръчвам от ягодка но предимно гримове и лечебна козметика.по принцип съм с мазнана кожа- склонна към акне на 28 години съм опитвала съм много неща от зинерит до DDF и H2O действат ми добре но до като ги ползвам а като спра става и по-лошо.затова реших да спра с агресивната козметика сега съм си взела само тоник за проблемна кожа и само измивам добре сутрин и вечер и после с тоника-за сега  Hug но забелязвам бръчици по челото та въпроса ми е мога ли и ако да то какви кремчета бихте ми препоръчали за бръчките като се има в предвид вида на кожата ми........ Sick

Пробвала ли си Клиник?!
На мен кожата ми е комбинирана и единственото което я поддържа в баланс е 3-те стъпки на Клиник.Имах същите проблеми като теб но след като започнах да ползвам Клиник много рядко ми излизат пъпчици и кожата е много по спокойна.
Супер ефект върху нея имаха още Търнараунд серията. Аз починах 6 месеца от нея и сега пак ще я почвам.
Ползвам леки кремчета с УВ защита и за първи линии.
Грешка е да се ползват изсушаващи продукти,защото сухата кожа произвежда още повече мазнина за да се овлажни сама и така се получава мн. мазна кожа и себум,който запушва порите.
благодаря много а някакви предложения за кремче за първи линии...... Rolling Eyes

На Есте не са лоши. Търси най вече версия лосион,по леки са...напоследък прибягвам до тях защото всякакви кремове ми идват тежки.
Дей уеър на ЕЛ например.
Фючър перфект във версия лосион:
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=41741#DETAIL

# 268
  • Мнения: 3 267
Работи ли сайта за проверка срока на годност? Какъвто и код да въведа, излиза Your product was produced 2009 years ago. Make sure your input is correct.

# 269
  • Мнения: 14 490
някой да е срещал изгодни спирали? Thinking

зависи какво разбираш под изгодни - в момента има сет на Елена Рубинщайн за 33 долара

Общи условия

Активация на акаунт