Февруари месец си дойде,чакаме нетърпеливо МАЙското дете-№20

  • 11 743
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Добро утро и от нас Мийка браво на теб силна закуска.................... bdbaloni Ваня всичко най-хубаво на теб и бебенце..............

# 241
  • Мнения: 172
Добро утро и от нас с бебе Рая! Честит рожден ден на рожденниците nbirthday!!!! Май не само ние с нашия татко вече сме избрали име.Само че, при нас девойката няма да бъда кръстена на никой, просто случаен избор. Може би, защото фамилията ни е доста тежко бреме Laughingта да не натоварваме още повече Heart Eyes Извадих на таткото списък с имена и той си избра едно и се получи Рая Каравелова.Как ви звучи? Отивам да си допия кафенцето smile3503 Хайде, хубав ден на всички!

# 242
  • Мнения: 488
ВАНЯ1975 Честит празник. Много здраве и щастие ти пожелаваме аз и бебка.  bdbaloni

miika поздравявам те за закуската. Аз пия още кафе и не съм закусила, аи не се очертава закуска скоро. Имам много работа днес.   bouquet

siska79 ти къде се изгуби?  Hug

Приятен ден на всички!   261uu

# 243
  • Мнения: 21
Добро утро и от мен.
 nbirthday Ваня нека тази година ти донесе много любов,щастие и здраве и най-хубавото бебче!
Аз днес пак ще хойкам навън,ще си взимам болничния и ще го нося в работата,после малко по банки,насам натам и пак ще мине денят!!!
А сега е време за кафенце  Party

# 244
  • Мнения: 367
Добро утро мами , много рожденници през Февруари  Hug
ВАНЯ1975, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МНОГО МНОГО ЛЮБОВ И ЗДРАВО БЕБЧЕ !!!



Момичета гледате ли по DISCOVERY TRAVEL предаването за онази двойка с 8 деца. JOHN AND KATE + 8
Напоследък го гледам всяка сутрин и направо ми събират очите. ooooh! как се справят и то сами ?!?!?!?!? newsm78 newsm78 newsm78

Честито на всички за сладурските пазарувки Heart Eyes .
Честито на избралите име на бебчетата. Всички са хубави защото всяко име значи нещо точно за вас  Hug
Ние вече не наричаме бебето - БЕБЕТО  а с името което му избрахме.Така че и приятелите ни свикнаха и го наричат по име  newsm47
Хубав ден на всички !!!  bouquet

# 245
  • Мнения: 501
Добро утро. Моята бебка току що ме пробуди с няколко доста силни ритника. Явно е гладна вече Simple Smile И ние с таткото сме измислили вече името и то още в 4 месец. Бебка ще се казва Дария Даниелова Житарска. Какво ще кажете за името? Не е на никой просто си го харесахме. Simple Smile

# 246
  • Мнения: 96
Добро Утро и от мен! (въпреки, че съм на крак от 7 часа)
Не спах спокойно, все не мога да си намеря място и все си мисля, че на малката мишка не и е удобно newsm78 Thinking
ВАНЯ1975 newsm59  bigdance2
ДА си жива и здрава и много щастлива с бебецето на ръце през май Heart Eyes Hug newsm51

Ние нашата бебка още име не сме измислили окончателно. Имаме едно две предвид, ама ще видим. Ще е кръстена на моята майчица, а и каката е на свекито, така че сме почнали да ги кръщаваме на бабите, да си продължим Crazy

Ами това е от мен - приятен ви ден и до после. Hug

П.С. А и да не забравя - болните да оздравяват бързо, ще стискам палци Hug Hug Hug

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 93
Здравейте момичета имам малък проблем и незнам с кого да се консултирам днес сутринта забелязах че около зърната на гърдите ми има едри пъпчици червени без връхче не ме болят но се опасявам какво е това и незнам дали да звъня на доктора ми или е нещо нормално, с предната бременност нямах мисля такива проблеми. Моля някой момиче ако се е сблъсквало с това да сподели.Благодаря ви

П.п тези пъпчици са в самите ореоли около зърната.

# 248
  • София
  • Мнения: 1 395
Нина аз имам няколко подутинки в ареолите, не точно пъпчици, до колкото знам е нормално.
Честит рожден ден Ваня  baloni
Zruncho вашият татко адаш на нашия?  Hug И с 2-те "д"-та в името много ми хареса и на мен за нашия момък. А за Рая и Венета - първото ми хареса много как се връзва с фамилията, много е благозвучно, а Венета просто като име ми е много красиво  Mr. Green
Отивам и аз да нападам закуската, първо ще доизям вечерята обаче  Crazy
О, забравих да ви се похваля, вече си имам и коластра, блях Grinning

# 249
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!Как сте днес!
Искам да се извиня че не успях да дойда на срещата smile3518,но бяхме поканени на гости във Велинград с моя мъж и нямаше как да не отидем.Вие сигурно сте изкарали страхотно,надявам се да има снимки!
Поздрави на всички и много усмихната седмица smile3521


zruncho поздравления за името!И ние сме решили Дария още преди година си говорехме че ако имаме момиченце ще се казва така,и ние мнгоо го харесваме:) newsm47Дано им носи късмет!

# 250
  • Мнения: 10
Здравейте момичета как сте! Е виждам че е имало среща на тумбаците ама не успях да дойда много сте красиви майки за следващата ще се опитам да дойда обещавам

# 251
  • Мнения: 79
Добро утро Мадами  smile3525 newsm51
Връщам се от ЖК, малката си е ОК, чухме ясни тонове, а мама е вече +8 килца  Crazy, аз и без това съм си пухкава, та в 9-ти месец сигурно ще се търкалям  Stuck Out Tongue Winking Eye
Днес се чувствам много изтощена, спи ми се   Sleeping, а и кръстът ме е почнал от снощи, ама няма какво да се прави  Crazy трябва да се избута този ден.
Аз съм решила нашата бонбонка да се казва Александра, на дядо ми, а пък и името ми харесва много. Така че се получава Александра Костадинова Гергова. Какво ще кажете?
Приятен ден на всички сладурки и сладури  Heart Eyes

Честит рожден ден Ваня  newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
Желаем ти много здраве, щастие и любов, а през Май най-прекрасното бебче.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 11:11 от madlena_bg80

# 252
  • София
  • Мнения: 1 395
Мадленче, видяхме те колко си "пухкава", простоо! Особено с тая рокличка newsm08 Не ни приказвай сега такива смешки  Crazy

# 253
  • Мнения: 128
Страхотни имена сте избрали, да са ни живи и здрави и всичко да ни е наред с дечицата!
Нашето пък ще е на баща ми и ще носи гордото заглавие Иван Кирилов Тодоров.
Добре ми звучи, а на вас?

# 254
  • Мнения: 43
Добро утро мили тумбачета.
Всички се наспаха, закусиха , пийнаха сутрешното кафенце и по задачки - някой на работа Tired , други по магазините Party , но всички да сте в добро здраве и много усмихнати.
Ваня 1975 newsm59 бъди жива, здрава и много щастлива.
Ние вчера пообикаляхме по магазините и познайте кой намаза с покупки- каката и мабкото бебешорче . Обаче съм много доволна , защото и намерих сакче, в което да се побира багаж за 3-4 дни иначе като тръгнехме всеки с по един куфар Crazy , а на морето да не ви казвам освен , че всеки имаше по един куфар и по една ръчна чанта - абе луда работа . Каката намаза и с една пола , ако имаше по-големи и за мен бих купила и днеска е с полата- ще и измръзне дупето , ама гъзария да е . А за бебо купих 2 биберонки и комплектче за косичка- то може и коса да няма ама аз и купих  Joy
За името ще я кръстим на майка ми - Лилия, Лили или Лия / не можем  да изберем /

Общи условия

Активация на акаунт