Февруари месец си дойде,чакаме нетърпеливо МАЙското дете-№20

  • 11 744
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 79
Мадленче, видяхме те колко си "пухкава", простоо! Особено с тая рокличка newsm08 Не ни приказвай сега такива смешки  Crazy
Благодаря ти много  newsm51, това ще го принтирам на мъжкото тяло за да види той bambam

# 256
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честит рожден ден, Ваня!!!
Хубаво е, че на този рожден ден твоята мечта е вече на път да се осъществи Simple Smile


# 257
  • София
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен в този мрачен ден!
Ваня , nbirthday!
Да си жива и здрава и най-хубавото бебче май месец!

Аз съм на работа, естествено  Confused, ама какво да се прави няма начин....бебка не спира да рита, на моменти направо ме побърква  Rolling Eyes, но поне знам че е ок, щом си ритка!

А за името ние го избрахме още в първия месец от раз, за момченце нямахме...ама се оказа и ненужно  Grinning
Проблема ми е само, че презимето ни е малко кофти....ще бъде Адрияна Якова Иванова...
Нашият татко се казва Яко...та се чудя дали да не е Адрияна Яко Иванова, ама пък той традиционалист, не ще да чуе.... Thinking

# 258
  • Мнения: 4
minesota според мен Якова е по-хубаво и по удачно:)  smile3521

# 259
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
П.п тези пъпчици са в самите ореоли около зърната.
Това звучи като жлези на Монтгомъри. По време на бременност и кърмене могат да набъбнат, основната им функция е да отделят "смазка", която да подготвя ареолите и зърната за кърмене.

# 260
  • София
  • Мнения: 136
Мда , май така ще си остане Якова, то май по-нормално звучи иначе си е мъжко име...
Що се отнася до пъпчиците и аз забелязах че сами набъбнали от няколко дни....но и аз знам 4е е нормално...

# 261
  • и аз незнам къде
  • Мнения: 91
И аз имам проблем с презимето, че нашия татко се казва Петьо и изобщо си нямам на идея как ще й е презимето. Иначе името още като хлапенце съм го избрала (добре че на таткото му харесва) и мъничето ще се казва Лора (на баща ми)

# 262
  • Мнения: 336
Бонжур и от мен!

Бейлис, бързо възстановяване ти пожелавам   bouquet!!!

На много хубави имена сте се спряли. И нашия момък е измислен с име, но за сега само ние си го знаем. Баща ми му казва Пеца (от нероден Петко), а майка ми се стряска да не му останело Петко като име на детето. Най-много да го кръстим В...р - Петко hahaha.

Тази нощ се изтормозих от киселини и се наложи да спя почти седнала.

Смениха ми термина за 6 май, бляк! Юнакът много силни къчове раздава вече и не само, усещам го и когато се върти. Успя да изцъкли и котката, която умре да ми лежи на корема.

# 263
  • Мнения: 501
vaiza как тъка са ти сменили термина? Мисля,че нямат право да го правят независимо какво показва ехографа. Опровергайте ме,ако греша, но тъка знам.

# 264
  • Мнения: 128
И аз имам проблем с презимето, че нашия татко се казва Петьо и изобщо си нямам на идея как ще й е презимето. Иначе името още като хлапенце съм го избрала (добре че на таткото му харесва) и мъничето ще се казва Лора (на баща ми)
Вариантите са два-
Петьова (имам братовчедка, чието презиме е такова - баща й се казва Петьо)
или Петева (иамх такъв преподавател/.

Как ще е незаконно да се сменя терминът. Освен ако не фигурира в официален документ, примерно молба, вече подадена в службата, аз не виждам незаконност в това да се коригира тази дата поради чисто физиологични  особености.

# 265
  • София
  • Мнения: 159
Обсъждахме всички предимства на естественото раждане и възможността на майката да отстоява своите предпочитания.

Доволна ли остана от лекцията, какво точно изтъкваха, кои са предимствата?

Ваня, честит рожден ден и от мен!

Някой беше споменал, че все повече го влече гората. И мен така. Събота-неделя бях по Бояна, Драгалевци и все не ми стига, постоянно искам да съм на планина сред иглолистна гора, да ми мирише на бор. Заради контракциите не смея да пътувам и все се пазя, а така се изкушавам за Св. Валентин и Трифон зарезан да пътувам до Банско... компанията ще е много яка, хотелът със СПА, а док ме съветва да не се глезотя - никакъв басейн, джакузи, парна баня... и да не пътувам на повече от 60 км.   Много ми се ходи. Искам да заредя малко батериите и не знам какво да направя - аз резервацията съм  я направила, но се чудя дали да не си останана м/у стените!? Мамчета, дайте ми и вие съвет.

# 266
  • Мнения: 70
Здравейте май-чета!
Радвам се, че срещата в събота е била интересна и приятна. Аз, за съжаление, този път не можах да дойда, тъй като пътувахме през уикенда, но следващия път се надявам да съм на линия.
Да ви разкажа какво ми се случи в петък следобяд - като ме прихванаха едни болки в корема, по-точно в цялата коремна област, без да мога да разбера какво точно ме боли. И така няколко часа доста силен болеж, направо не можех да ходя. На следващия ден ходих на преглед, Слава Богу, всичко си беше наред. Докторът каза, че е възможно бебо някакси намествайки се да ми сбутал някой орган и от това да се е получило #Crazy
Иначе сме добре, даже 1-2 седмици напред вървим Simple Smile И име сме измислили - Михаил Simple Smile

Имам и една молба към тази от нас, която ще прави следващата темичка - сложете ми синьо щъркелче, моля  bouquet

# 267
  • Мнения: 849
Ваняbdbaloni и от мен! Най-добри пожелания и най-прекрасното бебче след броени месеци!
Бейлис и всички други болнички мамчета, бързо да се възстановите! Дидочка, къде се губиш? Всичко наред ли е вече при вас? Липсваш ни, да знаеш!
Айла, а ти и твоите три кукли как сте? И ти доста се изгуби напоследък.
Ели, стискам палци при вас всичко да е наред, да си вече вкъщи спокойна и обгрижвана. Пиши, когато имаш възможност!
Инли, и на мен името Дария ми е едно от най-фаворитските. Ама ние още не сме сигурни какви имена ще изберем. Засега сме единодушни за името Сияна, Дария ни харесва и на двамата, но мъж ми много иска да включим и името Боряна в играта. Демек за него бебките са Сияна и Боряна, а за мен едната от опциите е Сияна и Дария, а другата Ива и Калина...  newsm78 Ух, хич не мога да го почувствам все още. А иначе нашите мишки не държим да са кръстени на никого - по-скоро им търсим ориснически имена, техни си, дето да им орисат пътя в живота. Не, че и в двата мои варианта няма да има по някой доволен пра-родител  Laughing. Баща ми е Иван, а свекърва ми Йонка - тъй че ако едната е Ива ще си е на тях. а майка ми е Даниела и при варианта Дария първата сричка си е нейна. А и основно тя ще помага в гледането, така че...
За презимето и ние се чудим как да е. Таткото е Добрил и хич не ни харесва Добрилова... бррр. Може би като презиме ще запазим името без окончания.

# 268
  • Мнения: 501

Как ще е незаконно да се сменя терминът. Освен ако не фигурира в официален документ, примерно молба, вече подадена в службата, аз не виждам незаконност в това да се коригира тази дата поради чисто физиологични  особености.

На мен 2 пъти подред ехографа ми показва 26 април,но докторът ми казва,че не бива да го сменя понеже всичко е вписано в картона и си е документ ,който не трябва да поправя. Поне моят случай е такъв. Явно всеки доктор си решава.

# 269
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
 Много хубави имеца за момиченцата си сте избрали мами. И ние първо мислихме само женски, но се оказа момченце. Решихме, че нашето момченце няма да се кръщава на никого за сега сме избрали Владимир, макар че не се връзва много с презимето Владимир Руменов Стаменов. Но пък термина ми е на 25.5, ако реши може да си дойде с името тогава, ще бъде на чичо си Костадин.

Общи условия

Активация на акаунт