Лунна диета - 09.02.09 понеделник, 16:48 ч - ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 4 959
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 923
И аз да не остана по -назад Grinning

# 16
# 17
# 18
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Здравейте!!!
Искам и аз да направя 24 часова,но имам въпрос....след като не съм в България,а на
часова разлика /-1 час/ то трябва да започна диетата в15.48 до 16.18 на 10.02.09
Така ли трябва да е newsm78

# 19
  • plovdiv
  • Мнения: 112
Момичета с вас съм....струва ми се поносимо 24 часа на течности.Надявам се да успея

# 20
  • Мнения: 52
А знаете ли,че от предното лунуване стомаха ми се е посвил и нямам апетит,хапвам по малко и съм много щастлива от това.А дали ще има значение,ако в понеделник започна на обяд и завърша във вторник по обяд,т.е.да изместя с няколко часа.Просто по това време ще съм си вкъщи,не ми се иска да пропускам,по пълнолуние се свалят най-много кг?

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 17
привет момичета!
хайде първа!!!!  newsm44
благодаря АКСИ за красивата ни темичка. този път пак съм се зарекла на тридневка, пък ще видим, таман в събота ще си имам парти вкъщи заради малкия рожденник и в неделя -хоп разтоварване...кой ще дояжда тортата   newsm78 ?
пожелавам успех на всички!!!!


мама на Викито,имам един въпрос към тебе?Как си свалила тези килограми и за колко време ги свали?Моляте кажи ми
.

# 22
  • Мнения: 535
Записвам се и аз за 24 часа  Peace

# 23
  • Банкя
  • Мнения: 823
Здравейте!!!
Искам и аз да направя 24 часова,но имам въпрос....след като не съм в България,а на
часова разлика /-1 час/ то трябва да започна диетата в15.48 до 16.18 на 10.02.09
Така ли трябва да е newsm78
Предполагам, че имаш предвид СЕТ (централно европейско време). Ако е така, ДА, трябва да започнеш в 15:48ч в понеделник до 16:18ч във вторник. Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 535
Хайде и аз пак с вас. Предният път не се включих, понеже имах рд...но сега ще съм стриктна....за 3 дни
Успех на всички

# 25
  • Мнения: 958
И аз започвам от днес, днес чай, кисело мляко и плодове newsm10Дано удържим всички smile3521
Слагам чайче Hug

# 26
  • New Zealand
  • Мнения: 871
днес съм на ябълки и чай Sunglasses

# 27
  • Мнения: 270
Здравейте лунички приемате ли нови  Wink.Мисля и аз да се включа при вас пък дано да успея да устоя на глада  Embarassed.Предишното лято спазвах луните няколко пъти и бях много доволна от резултата,но дойде зимата започнах доста да похапвам и резултата е на лице +7кг. Embarassed направо ме е срам от себе си,та си мисля да започна пак с лунуването и дано ги смъкна тия килограми.Успех на всички  Hug.

# 28
  • Мнения: 16
ще опитам 24ч. Peace

# 29
  • Мнения: 1 380
Aкси, благодаря ти, че този път  ти си направила темата. smile3501 smile3501 smile3501
Много добре е оформена.Съдържа цялата информация, която ни е нужна....
Моля те продължавай  да пускаш новите теми..... Hug Hug Hug
Запис за 24 часа. Peace

Общи условия

Активация на акаунт